سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ | ۲۳:۴۷:۲۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۹ اسفند ۱۳۹۴در ۱۰:۴۶ ق.ظ تعداد بازدید: 1,272 بازدید کد خبر:54232 چاپ خبر

مراحل انتخابات پایان یافته است/ تأکید بر حرکت بر مدار قانون

0

کورانی فر:

سپاس نامه مردم شریف و بزرگوار شهرستانهای کوهدشت و رومشگان با عرض سلام و تحیات فراوان حضور پر شکوه شما مردم در انتخابات مجلس دهم که لبیک صمیمانه و خالصانه به مقام معظم رهبری بود مایه تشکر و امتنان است. از فرصت استفاده میکنم در قبال تمامت لطف و محبت وعاطفه و بزرگواری شما عزیزان […]

photo_2016-02-06_00-50-462222-1

سپاس نامه

مردم شریف و بزرگوار
شهرستانهای کوهدشت و رومشگان
با عرض سلام و تحیات فراوان

حضور پر شکوه شما مردم در انتخابات مجلس دهم که لبیک صمیمانه و خالصانه به مقام معظم رهبری بود مایه تشکر و امتنان است. از فرصت استفاده میکنم در قبال تمامت لطف و محبت وعاطفه و بزرگواری شما عزیزان نسبت به این خادم کوچک سر تعظیم فرود می آورم و حرفی برای گفتن ندارم.
بخوبی میدانید انتخابات مجموعه ای از نتایج را بهمراه دارد و به هر کسی نتیجه ای میدهد که در جای خود بضاعتی برای اومحسوب میشود، آنچه که از تجربه و توفیق در اختیار ماست کمتر از پیروزی در فرایند معمول انتخابات نیست که بایستی خداوند متعال را شاکر و سپاسگزار باشیم.
اکنون همه باید بدانیم مراحل انتخابات پایان یافته است و در انتهای این فرایند تنها و صرفا رفتار بر مدار قانون و در کمال آرامش و امنیت و از طریق مجاری قانونی مورد پذیرش میباشد که این رفتار برجنبه ها و ظرفیت های ما می افزاید. در پایان مجددا از آحاد مردم شهرستانهای کوهدشت و رومشگان ممنون و سپاسگزارم و خداوند بزرگ را به وجود نعمت بی بدیل رهبری و نظام مقدس و مردمی بزرگوار چون شما شاکرم.

صید علی کورانی فر ٩۴/١٢/٨

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. درود خدا برکورانی فر شخصیتی که اوصافش در زبان وقلم نمی گنجدانسانی وارسته،متدین،ولایتمدارومتقی شک نکیند شما از افتخارات طرهان بزرگ هستیدودربین توده مردم محبوبیت بسیار بالایی داردکلای عزیز صمیمانه دوست داریم شما در هر جایی از این مرزپرگهر باشد منشاء خدمت وبرکت هستید برای شما آرزوی سربلندی داریم.

  [پاسخ]

 2. آفرین بر ادب و قانون مداربودن جنابعالی.انصافا حضرت عالی اصلاح طلب واقعی هستید. اصلاح طلب واقعی دنبال اغتشاش ، بی نظمی وناامنی نیست و منطق ، عقلانیت و فرهنگ و ادبیات سیاسی متناسب با ارزشهای دینی و و اعتقادی دارد.

  [پاسخ]

 3. توهین به آرا مردم متناسب با کدام ارزشها هست
  خداوکیلی مگه آقای آزادبخت صرفا از مجرای قانونی و قانونا اعتراز نمی کنند . تجمع اخیر کاملا خودجوش بود چون طرف مقابل با فخر فروشی با بخش کلیب تخلفات خود را به خ می کشاند .

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط