سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۷:۳۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۷ اسفند ۱۳۹۴در ۲:۳۹ ب.ظ تعداد بازدید: 740 بازدید کد خبر:54200 چاپ خبر

استاندار لرستان و رئیس ستاد انتخابات استان لرستان رای خود را در صندوق آرا انداختند

0

استاندار لرستان و رئیس ستاد انتخابات استان لحظاتی پیش رای خود را در شعبه اخذ رای مسجد علوی خرم‌آباد به صندوق انداختند. به گزارش کشکان، هوشنگ بازوند و سید سعید شاهرخی با حضور در شعبه اخذ رای مسجد علوی خرم‌آباد با حضور در کنار مردم رای خود را در صندوق انداختند. استاندار لرستان پس از ریختن […]

IMG-20160226-WA0000+(3)

استاندار لرستان و رئیس ستاد انتخابات استان لحظاتی پیش رای خود را در شعبه اخذ رای مسجد علوی خرم‌آباد به صندوق انداختند.

به گزارش کشکان، هوشنگ بازوند و سید سعید شاهرخی با حضور در شعبه اخذ رای مسجد علوی خرم‌آباد با حضور در کنار مردم رای خود را در صندوق انداختند.

استاندار لرستان پس از ریختن رای خود در صندوق در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه دو انتخابات مهم خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی را داریم از مردم درخواست می‌شود که در همان ساعات اولیه اخذ رای در این کار خیر مشارکت کنند.

وی با بیان اینکه شرایط استان برای برگزاری یک انتخابات خود فراهم است گفت: مردم بدون دغدغه و نگرانی برای شرکت در انتخابات در شعب اخذ رای حضور یابند.

بازوند در خصوص پوشش خبری این رویداد مهم کشوری گفت: ستاد انتخابات استان جهت پوشش خبری و اطلاع رسانی لحظه به لحظه برای مردم در استانداری تشکیل شده است و اخبار این حوزه از طریق صدا و سیما و دیگر رسانه به اطلاع مردم رسانده می‌شود.

استاندار لرستان گفت: ۱۴۲۵ شعبه اخذ رای و ۲۸۵۰ صندوق و همچنین ۳۴ هزار نفر وظیفه اخد رای و صیانت از آراء مردم را بر عهده دارند.

وی با بیان اینکه نتیجه آراء مورد احترام است تصریح کرد: طبق فرموده امام میزان رای مردم است و ما نیز هر آنچه که نتیجه شمارش آراء باشد به آن احترام می‌گذاریم و از نماینده منتخب مردم جهت توسعه استان حمایت می‌کنیم.

رئیس ستاد انتخابات لرستان رأی خود را به صندوق انداخت

سعید شاهرخی در حاشیه انداختن رای خود به صندوق با اشاره به حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های اخذ رأی در همه انتخابات‌ها اظهار کرد: پیروز اصلی انتخابات ملت بزرگ ایران است.

وی با تأکید بر اهمیت و حساسیت برگزاری انتخابات کشور در عرصه‌های جهانی و بین‌المللی و بازتاب گسترده آن تصـریح کرد: به رغم تلاش‌های گسترده بیگانگان اما همواره ملت شریف ایران در انتخابات حماسه خلق کرده‌اند.

رئیس ستاد انتخابات لرستان بیان کرد: به طور حتم مردم همیشه در صحنه و ولایت‌مدار لرستان مانند سنوات گذشته در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری حضوری گسترده و پرشور خواهند داشت.

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط