سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ | ۲۳:۴۸:۲۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۶ اسفند ۱۳۹۴در ۱۰:۴۷ ب.ظ تعداد بازدید: 1,224 بازدید کد خبر:54089 چاپ خبر

جوابیه جمعی از اصولگرایان کوهدشت به بیانیه امامی راد

0

جمعی از اصولگرایان شهرستان کوهدشت نسبت به بیانیه پایانی علی امامی راد چنین واکنش نشان دادند: بسم الله الرحمن الرحیم سوره نساء آیه ۱۱۲: «من یکسب خطیئه أو إثما ثم یرم به بریئا فقد احتمل بهتنا و إثما مبینا»، کسى که خطا یا گناهى مرتکب شود سپس بیگناهى را متهم سازد بار بهتان و گناه آشکارى بر دوش […]

images6

جمعی از اصولگرایان شهرستان کوهدشت نسبت به بیانیه پایانی علی امامی راد چنین واکنش نشان دادند:

بسم الله الرحمن الرحیم
سوره نساء آیه ۱۱۲: «من یکسب خطیئه أو إثما ثم یرم به بریئا فقد احتمل بهتنا و إثما مبینا»، کسى که خطا یا گناهى مرتکب شود سپس بیگناهى را متهم سازد بار بهتان و گناه آشکارى بر دوش گرفته است.

جناب آقای امامی راد در پاسخ به بیانیه اخیر شما در وبسایت کشکان اعلام می دارد:

متأسفانه حضرتعالی تا کنون به این حقیقت روشن پی نبرده اید که عدم واکنش شما نسبت به رفتار غیراخلاقی و خلاف منش اصولگرایی و البته به دور از فرهنگ اسلامی طرفدارانتان، در داخل و خارج از مسجد امام حسین علیه السلام پس از قرعه کشی، موجب فاصله گرفتن عمده اصولگرایان از شما و پیوستن به سایر کاندیداها از جمله آقایان آزادبخت و ملکشاهی گردید،زیرا وقاحت و زشتی بی حرمتی به مسجد و خانه خدا و رقص و پایکوبی در داخل و خارج این مکان مقدس به گونه ای نبود که اصولگرایان بتوانند به سادگی از کنار آن بگذرند، موضوعی که اگر از سوی جنابعالی قابل تسامح و تساهل باشد هرگز از قاطبه ی اصولگرایان قابل اغماض نبوده و خط قرمز این جریان تلقی می شود.

شایسته بود با گذشت زمان، این حقیقت را درک نموده و عدم اقبال مردمی به خود را ارزیابی می نمودید.

در ضمن حاج آقا شاهرخی قبادی بعد از موافقت و انجام قرعه کشی با صدور بیانیه ای پایبندی خودشان را به آن تصمیم، اعلام و منطقه را به نفع شما ترک نموده اند و به شخصه از هیچ کاندیدای دیگری حمایت نکرده اند. مع الوصف جنابعالی نتوانستید به خوبی از این فرصت استفاده نمایید و به دیگران تهمت و افترا نسبت دادید که این خود نمونه ای از بداخلاقی سیاسی و اسلامی شما می باشد.

والسلام عیکم و رحمه الله و برکاته

جمعی از اصولگرایان کوهدشت

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. وای برشماکه ازاصول گرایی خارج شدیدخوارج

    [پاسخ]

  2. اصول نمایان عزیز اولا دلیل شما یک کودک دو ساله را قانع نمی کند چرا که امامی را به خاطر خوشحالی دیگران نباید متهم کرد ثانیا شما چرا یاریگر فتنه سبز شدید وبه ملکشاهی اصولگرا که مورد تایید شورای نگهبان ومعتمد آیت الله جنتی بود رای ندادید.

    [پاسخ]

  3. خب الان قبادی با ازادبخته که خخخخخ

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط