سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۱:۱۱:۵۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۶ اسفند ۱۳۹۴در ۴:۲۹ ب.ظ تعداد بازدید: 1,033 بازدید کد خبر:54070 چاپ خبر

آغاز ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان لرستان

0

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش لرستان در نخستین جلسه توجیهی آزمون استعدادهای درخشان از آغاز ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان از روز شنبه ۸ اسفندماه تا پنج‌شنبه ۲۰ اسفند خبر داد. به گزارش کشکان، “محمدحسین اردشیر” افزود: ثبت نام دانش‌آموزان به صورت غیر حضوری و اینترنتی توسط داوطلبان انجام می‌شود و متقاضیان می توانند […]

arm

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش لرستان در نخستین جلسه توجیهی آزمون استعدادهای درخشان از آغاز ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان از روز شنبه ۸ اسفندماه تا پنج‌شنبه ۲۰ اسفند خبر داد.

به گزارش کشکان، “محمدحسین اردشیر” افزود: ثبت نام دانش‌آموزان به صورت غیر حضوری و اینترنتی توسط داوطلبان انجام می‌شود و متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت sanaad.medu.ir  نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند.

وی خاطر نشان کرد: آزمون ورودی پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان در روز پنج‌شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه سال ۹۵ و آزمون ورودی پایه دهم هم روز جمعه ۲۴ اردیبهشت ۹۵ راس ساعت ۹ صبح به صورت همزمان در کل کشور برگزار خواهد شد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش لرستان ادامه داد: سوالات این آزمون به صورت متمرکز کشوری طرح خواهد شد و استان‌ها نقشی در این خصوص ندارند.

اردشیر در ادامه سخنان خود بر دقت در ثبت اطلاعات دانش آموزان در زمان ثبت نام تاکید کرد و گفت: مسئولیت صحت مندرجات در فرم تقاضانامه تماماً بر عهده داوطلب است و در صورت عدم احراز شرایط ثبت نام در آزمون، شرکت و حتی قبولی داوطلب در آزمون لغو و بی اثر خواهد بود.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش لرستان در ادامه در خصوص مواد امتحانی این آزمون گفت: محتوای آزمون مشتمل بر دو دسته سوالات استعداد “تحلیلی” و استعداد “تحصیلی” است که ۲۰ درصد سوالات مربوط به استعداد تحلیلی و ۸۰ درصد هم مربوط به استعداد تحصیلی است.

خبر: علی قربانی/ روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط