سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ | ۲۳:۴۷:۱۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۶ اسفند ۱۳۹۴در ۴:۰۰ ب.ظ تعداد بازدید: 969 بازدید کد خبر:54064 چاپ خبر

رئیس ستاد انتخابات لرستان: فرماندار معین جایگاه قانونی ندارد/ اصلانی به درخواست فرماندار کوهدشت در فرمانداری این شهرستان حضور پیدا کرده است/ زمینه ی هیچ گونه تخلفی در استان وجود ندارد

0

به دنبال انتشار اخبار ضد و نقیض در خصوص انتصاب اصلانی به عنوان فرماندار معین شهرستان کوهدشت، مصاحبه ی اختصاصی پایگاه خبری آسوبان با رئیس ستاد انتخابات لرستان صورت گرفت. بنابراین گزارش، رئیس ستاد انتخابات لرستان در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: فرماندار معین جایگاه قانونی ندارد و حرفی من درآوردی است. سیدسعید […]

۵۸۰۲۷۹

به دنبال انتشار اخبار ضد و نقیض در خصوص انتصاب اصلانی به عنوان فرماندار معین شهرستان کوهدشت، مصاحبه ی اختصاصی پایگاه خبری آسوبان با رئیس ستاد انتخابات لرستان صورت گرفت.

بنابراین گزارش، رئیس ستاد انتخابات لرستان در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: فرماندار معین جایگاه قانونی ندارد و حرفی من درآوردی است.

سیدسعید شاهرخی با بیان اینکه محمد اصلانی بنا به تقاضای فرماندار کوهدشت در فرمانداری این شهرستان حضور پیدا کرده؛ اظهار کرد: محمد اصلانی نیز به عنوان رئیس بازرسی استان لرستان مسئولیت دارد.

وی ضمن اشاره به اینکه به هیچ عنوان زمینه ی هیچ گونه تخلفی در استان وجود ندارد؛ تصریح کرد: هیئت نظارت، هیئت بازرسی و هیئت اجرایی کاملاً با هم هماهنگ هستند.

رئیس ستاد انتخابات لرستان با بیان اینکه ترکیب به شکلی است که امکان تقلب به هیچ وجه وجود ندارد؛ خاطرنشان کرد: از همه ی گروه ها، سلیقه ها، افراد متدین و باایمان در همه ی هیئت ها هستند و از آرای مردم صیانت می کنند.

سیدسعید شاهرخی، صندوق های رأی را در دست افراد امین دانست و تصریح کرد: این اطمینان را به مردم می دهیم که از آرای آنها به جد صیانت می شود.

وی در پایان گفت: به عنوان رئیس ستاد انتخابات لرستان، فرماندار معین در شهرستان کوهدشت را تکذیب می کنم.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط