سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۲:۲۰:۱۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۵ اسفند ۱۳۹۴در ۷:۴۲ ب.ظ تعداد بازدید: 1,052 بازدید کد خبر:54034 چاپ خبر

۸ صبح فردا، پایان تبلیغات انتخابات

0

قائم مقام وزیر کشور گفت: بر اساس قانون زمان تبلیغات نامزدان دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری ساعت ۸ صبح فردا به پایان می رسد. حسینعلی امیری در مصاحبه تلفنی با صدا و سیما افزود: به ساعات پایانی تبلیغات این دو انتخابات نزدیک می شویم و بر اساس قانون، تبلیغات ۲۴ ساعت […]

انتخابات-مجلس

قائم مقام وزیر کشور گفت: بر اساس قانون زمان تبلیغات نامزدان دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری ساعت ۸ صبح فردا به پایان می رسد.

حسینعلی امیری در مصاحبه تلفنی با صدا و سیما افزود: به ساعات پایانی تبلیغات این دو انتخابات نزدیک می شویم و بر اساس قانون، تبلیغات ۲۴ ساعت پیش از شروع رای گیری ممنوع است.

وی گفت: آغاز رای گیری با دستور وزیر کشور ساعت ۸ صبح ۷ اسفند است، بنابراین نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی از فردا پنج شنبه ساعت ۸ صبح مجاز به تبلیغات نیستند و این ممنوعیت به فضای مجازی و غیر مجازی اختصاص دارد.

امیری افزود: تا امروز اکثر نامزدهای این دو انتخابات رفتار انتخاباتی خود را بر اساس قانون تنظیم کردند و توقع داریم در ساعات باقیمانده نیز این موضوع را رعایت کنند تا شاهد هیچ تخلفی از نامزدها و هواداران آن ها در فضای مجازی و غیرمجازی نباشیم.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. متاسفانه گروهی از طرفداران جناب آقای ملکشاهی همین اتان که ساعت ۳بعد از ظهر پنجشنبه است در منزل گراوند در خیابان جهاد شمالی کاروان راه انداختن وبا پخش نظرسنجی دروغین بر ضد سایر کاندیداها تبلیغ می کنند سر دبیر اگر پخش نکنی شرمنده مردم وخدا هستی

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط