سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۷:۲۷:۵۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۴در ۱:۲۱ ب.ظ تعداد بازدید: 1,655 بازدید کد خبر:53946 چاپ خبر

بیانیه ی علی امرایی در خصوص عدم موافقت با تغییر حوزه انتخابیه ایشان

0

بسم الله الرحمن الرحیم مردم شریف، فهیم و وفادار حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد، فردیس آسارا حمد و سپاس خدایی را که انسان را عقل، اراده، آزادی و کرامت بخشید و سرنوشت مردم را در گرو عزم آنها در تغییر احوال درونی شان مقدر نمود. در ابتدا به پاس محبت های بی دریغ شما مردم شریف […]

bc0295ff-44a9-477a-b49f-332c40b8a0b6

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف، فهیم و وفادار حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد، فردیس آسارا

حمد و سپاس خدایی را که انسان را عقل، اراده، آزادی و کرامت بخشید و سرنوشت مردم را در گرو عزم آنها در تغییر احوال درونی شان مقدر نمود.

در ابتدا به پاس محبت های بی دریغ شما مردم شریف بر خود لازم می دانم از مساعدت، همفکری، حمایت و استقبال کم نظیرتان صمیمانه تشکر نمایم. از محضر دوستان، اقشار مختلف، اصلاح طلبان (اصلح طلبان مردم گرا)،حامیان دولت تدبیر و امید، اقوام نجیب لر، کرد، فارس و آذری زبان عزیز و…که با نظر لطف خود احتمال خدمتگزاری بیشتری را برای اینجانب متصور بودند قدردانی نموده و از اعماق وجود خود پوزش می طلبم که امکان اجابت درخواست آنان میسر نشد. همچنین از شورای محترم نگهبان و هیئت نظارت شهرستان ورامین به لحاظ تایید صلاحیت اینجانب در تمام مراحل بررسی صلاحیت کاندیداها طی فرایندی منطبق بر قانون و قانونگرایانه سپاسگزارم.

بدیهی است عدم موافقت با  انتقال حوزه انتخابیه اینجانب از حوزه ورامین، قرچک و پیشوا به کرج در نتیجه برداشت و تفسیر ناصحیح از قوانین  به معنای دست کشیدن از مسئولیت های اجتماعی و سیاسی نیست و همواره بعنوان خدمتگزاری کوچک در دستگاه قضاوت در دیگر عرصه ها خود را موظف به پاسداری و دفاع از حقوق مردم می دانم.

اما بعد …متاسفانه عده ای قلیل به خطا و با برداشت ناصواب از قانون مسیر خدمتگزاری به شما مردم عزیز را مسدود نمودند و با تفسیری که عملا متضمن نفع دیگر رقبا می باشد در دقیقه ۹۰ و بلکه در وقت اضافه با عدم موافقت با حضور خدمتگزارتان  سد راه اندیشه صلح و اعتدال در انتخابات پیش رو شدند تا به زعم خود در فضای عدم مشارکت و حضور خادمان ملت کاندیدای مورد نظر خود را به مجلس گسیل دارند. اما غافل از اینکه ملت ما امروز با آگاهی دینی، شور و شعور سیاسی دریافتند که اصلاح طلبی نه تنها بیان ارادتمندی صرف به شخص خاصی نیست بلکه توصیف، تشریح و تداوم بخش آرمان ها و اهداف بلند خمینی کبیر (ره) و پاسخ به منویات رهبر معظم انقلاب است.

حمایت از تفکر و اندیشه اصلاح طلبی به معنای گرفتار شدن در حصار تنگ حزبی و جناحی و به بهره گیری های تاکتیکی مبارزات انتخاباتی محصور و محدود نمی شود.

این برادر شما انتظار دارد در این برهه ی حساس با وجود ناملایماتی از سوی عده ای قلیل راه خود را برای برون رفت از معضلات موجود  پیدا نموده و رای به جریان مردم گرا، ترقی خواه، معتدل، مصلح و خواستار مردم سالاری دینی و عقلانیت و تعامل سازنده با جامعه جهانی و مشارکت حداکثری مردم و جریانات متکثر سیاسی درون نظام و در یک کلام رای به جمهوری اسلامی و ثمره خون شهدا داده و پاسخی بدهید به تکیه کنندگان بر زر و زور حوزه انتخابیه و کسی را به نمایندگی از این مردم شریف روانه مجلس کنید که در صورت و سیرت به این مردم پاک نهاد شبیه باشد.

علی رغم سنگ اندازی ها، بر عهد خود برای خدمت صادقانه به مردم شریف این خطه و نظام مقدس جمهوری اسلامی استوار خواهم ماند و هم و غم خود را مصروف پیشرفت و اعتلای این دیار و کوتاه کردن دست فرصت طلبان، سودجویان، دین به دنیا فروشان و کاسبان اخلاق از کرسی مقدس قانونگذاری خواهم کرد و انشاء الله که فرازی دیگر در تاریخ پر افتخار این دیار سربلند رقم خواهیم زد.

در پایان به رأی شورای محترم نگهبان تمکین نموده و همانطوری که از قبل پایبند به رای و نظر قانون بوده ام از این پس نیز خواهم بود و برداشت ناصحیح بعضی افراد را به پای مکتبم اسلام عزیز نخواهم گذاشت و همگان را به شرکت در انتخابات دعوت نموده و اتفاقات ناگوار اخیر هیچگاه باعث نخواهد شد از چهارچوب قانون عبور کرده ،بلکه محکم و استوار بر پایبندی بر اصول انقلاب اسلامی و آرمان های امام و شهیدان ثابت قدم خواهیم ماند.

امیدوارم این خدمتگزار خود را که در طول هشت سال دفاع مقدس از کیان این مردم دفاع نموده، همچنان مدافع آرمان ها و ارزش های الهی و خدمتگزار خود بدانید.

هر که ما را یاد کرد ایزد مر او را یاد باد         هرکه ما را خوار کرد از عمر برخوردار باد

هر که اندر ره ما خاری فکند از دشمنی         هر گلی کز باغ وصلش بروید بی خار باد

   خادم شما علی امرایی

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. حامی حاج علی امرایی

  ” روزمه ای کوتاه از علی امرایی متولد سال ۱۳۴۷”
  ????????????????????????????
  ۱-رزمنده بسیجی هشت سال دفاع مقدس
  ۲ – دبیر دبیرستان های شهرستان کوهدشت
  ۳ – دانش آموخته دانشکده علوم قضایی تهران
  ۴ – فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی
  ۵ – قاضی دادگاه انقلاب شهرستان بوشهر و خرم آباد
  ۶ – قاضی محاکم جزایی شهرستان خرم آباد
  ۷-دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ازنا
  ۸ – قاضی محاکم جزایی شهرستان تهران
  ۹-مستشار دادگاه تجدیدنظر استان تهران
  ۱۰ – عضو سابق کمیسیون مشورتی قضایی مجمع تشخیص مصلحت نظام
  ۱۱ – مدرس دانشگاه های آزاد و پیام نور

  [پاسخ]

 2. درود بر شرف وانسانیت معلم عزیزم قاضی باعدالت جناب اقای علی امرایی

  [پاسخ]

 3. درود بر مرد بزرگ و مردم دار .خدایی مردم رومشگان دوستت دارند و باعث افتخاری .هر چند بنده هنوز سعادت نداشتم از نزدیک عرض ادبی خدمتت داشته باشم .اما شنیده ام که بزرگ مرد هستید همچون جناب حکمت امرایی عزیز .

  [پاسخ]

 4. انشاءالله موفق باشی وامید واریم که پس از نماینده شدن مثل بعضی از قضات وجدان وعدالت خواهی شمابه خاطر منافع شخصی ومنافع اطرافیانت کم رنگ نشود

  [پاسخ]

 5. سلام آقای امرایی ایشان علی امرایی هستند که معلم بودند در بخش کونانی.یادت بخیر معلم عزیز بنده افتخار شاگردی ایشان را داشته ام

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  بله دوست عزیز متاسفانه با نامهربانی عده ای این حق رو از مردم گرفتن که ایشون وارد مجلس نشن…

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط