سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۰۱:۰۴:۲۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۴در ۱۲:۴۸ ب.ظ تعداد بازدید: 625 بازدید کد خبر:53794 چاپ خبر

خیرُ الاُمورِ اوسَطُها

0

اسماعیل جمیاری

شور آمیخته با شعور همشهریان عزیز و ساکنین طرهان بزرگ در همه صحنه ها از ابتدای پیروزی انقلاب تا کنون کم نظیر و بهتر بگویم بی نظیر و البته قابل تحسین، تمجید و تعریف است. اوج این حضور در انتخابات خصوصا انتخابات محلی علی الخصوص انتخابات مربوط به مجلس شورای اسلامی به حد اعلای خود […]

۹۴۶cce6b-0da1-44a6-b9a9-872445d00c4c

شور آمیخته با شعور همشهریان عزیز و ساکنین طرهان بزرگ در همه صحنه ها از ابتدای پیروزی انقلاب تا کنون کم نظیر و بهتر بگویم بی نظیر و البته قابل تحسین، تمجید و تعریف است. اوج این حضور در انتخابات خصوصا انتخابات محلی علی الخصوص انتخابات مربوط به مجلس شورای اسلامی به حد اعلای خود می رسد و در این عرصه همه می آیند، زن و مرد، روستایی و شهری، کارگر و بازاری، دانش آموز و دانشجو، پیر و جوان و … حتی همشهریانی که بواسطه نوع کار ساکن در دیگر مناطق ایران اسلامی هستند، برای شرکت در این آزمون خود را به سرزمین آباء و اجدادیشان می رسانند و همه اینها نشان از عِرق و وابستگی به شهر و دیارشان است.

اینان خوب می دانند که بایستی برای سرنوشت منطقه، خود تصمیم بگیرند و با رای حداکثری و انتخاب اصلح موقعیت سیاسی محلی و ملی را رقم بزنند. سالیان زیادی است که عقب ماندگی های ناشی از تعصبات خشک، بی روح و شکننده ناشی از احزاب و دسته جات افراطی آنان را رنجور و آزرده ساخته و هیچگاه فراموش نمی کنند که ۴ سال تمام! آری درست شنیدید ۴ سال بدون وکیل و نماینده، تاوان افراطی گری و خودخواهی جماعتی را داده و نیک می دانند که افتراق و چند دسته گی این زمان ناشی از سنگ بنایی است که در همان سالها بد گزارده شده است. از اینها که بگذریم، علاوه بر مخدوش نمودن چهره سیاسی و اجتماعی منطقه، مدت ۴ سال از تریبون و کرسی نمایندگی مجلس برای اعلام ظرفیتها، قابلیتها و استعدادهای بالقوه شهرستان و دفاع در تصویب قوانین با هدف محرومیت زدایی و … محروم ماندیم و ۴ سال از لحاظ زمانی، مدت کمی نیست! البته حساب بانیان آن فاجعه با کرام الکاتبین است و بس.

و اینک که درک سیاسی با بینش و بصیرت دینی بهم آمیخته است. فارغ از وابستگی به این و آن و برای برون رفت از بن بست های دست و پا گیرِ ناشی از افراطی گری و خود محوریِ بر جای مانده از گذشته، با انتخاب کاندیدای معتدل و میانه روی که علاوه بر پایبندی محض به اصول و ارزشهای والای اسلامی و اعتقاد قلبی و عملی به اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه {میراث گرانبهای پیامبر اعظم(ص) و ائمه اطهار (علیهم السلام) مورد تائید و اعتماد قوای مجریه و قضائیه و دارای سوابق مدیریتی کلان می باشد، ثابت خواهیم کرد که توصیه گهربار مولا و مقتدای همه آزادگان و آزادیخواهان، امیر مومنان و موحدان حضرت علی علیه السلام آویزه گوشمان است، آنجا که فرمود: خیرُ الاُمورِ اوسَطُها

 

اسماعیل جمیاری – ریاست ستاد دیه استان مرکزی

۰۴۶c8a9a-fea1-4bf2-959d-c93235b3e2ed

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. انشالله شما را به استان خودمان می آوردچون کار شمامرتبط به ایشان است

    [پاسخ]

    شهروند 1 در :

    متاسفم برا شما با این ذهنیت منفی تان .مگر ایشان را کسی از استان رانده و یا تبعید کرده که ملکشاهی او را برگرداند. من کاملا ایشان را می شناسم با تقاضا و اصرار خود انتقالی گرفته و رفته اند. این چه حرفی است شما می زنید!!!!!!!!!!!!!

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط