سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ | ۲۳:۴۷:۰۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۳ اسفند ۱۳۹۴در ۵:۰۴ ق.ظ تعداد بازدید: 1,416 بازدید کد خبر:53592 چاپ خبر

بیانیه شماره (۱) معاونت تبلیغات ستاد مرکزی انتخاباتی محمد آزادبخت

0

معاونت تبلیغات ستاد مرکزی انتخاباتی محمد آزادبخت در بیانیه ای به تشریح مواضع و خط مشی کلی ستاد انتخابات محمد آزادبخت پرداخت. متن بیانیه بدین شرح است:  ملت شریف، آگاه و همیشه در صحنه شهرستان های کوهدشت و رومشکان! اینک که در پیچ حساس و تاریخی دیگری به نام انتخابات دهمین دوره ی مجلس شورای […]

photo_2016-02-18_10-36-55223

معاونت تبلیغات ستاد مرکزی انتخاباتی محمد آزادبخت در بیانیه ای به تشریح مواضع و خط مشی کلی ستاد انتخابات محمد آزادبخت پرداخت. متن بیانیه بدین شرح است: 

ملت شریف، آگاه و همیشه در صحنه شهرستان های کوهدشت و رومشکان!
اینک که در پیچ حساس و تاریخی دیگری به نام انتخابات دهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی در هفتم اسفند ماه امسال قرار گرفته ایم، یادآوری و تاکید بر نکاتی کلیدی جهت تنویر افکار عمومی و شفاف ساختن خط مشی ستاد انتخاباتی محمد آزادبخت؛ کاندیدای “جبهه فراگیر اصلاحات طرهان بزرگ” ضروری به نظر می رسد.
بیش و پیش از هر چیز لازم می دانیم صمیمانه دستان پرمهر و محبت شما مردم فهیم و هوشیار شهرستان های کوهدشت و رومشکان که در این برهه ی سرنوشت ساز؛ سخاوت مندانه از ما حمایت کرده اید را به گرمی فشرده و خاضعانه سر تعظیم در برابر عظمت عزم و اراده ی پولادین تان فرود آوریم.
ناگفته پیداست یکی از مهم ترین ارزش هایی که جریان اصلاح طلبی همواره به آن اعتقاد راسخ و قاطع داشته و در راه اعتلای آن تمام هم و غم خود را به کار برده است، اصل مترقی ولایت فقیه بوده است. به گواه تاریخ انقلاب اسلامی، اصلاح طلبان از همان آغازین روزهای برآمدن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یک آن از توجه به این مهم و حرکت در مدار ولایت مداری باز نایستاده و مرزبندی شفاف و روشن خویش با ضدانقلاب داخلی و خارجی را همواره عیان ساخته اند. بر این اساس هر حرکت مذبوحانه در راستای مخدوش نمودن این صبغه ی اصیل اصلاح طلبی را محکوم نموده و از آن برائت می جوییم.
ارزش والای دیگری که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر پایه ی آن استوار است؛ رکن رکین جمهوریت نظام است. بر این اساس، “جبهه ی فراگیراصلاحات طرهان بزرگ” شما مردم انقلابی و دلسوز را برای پاسداری و تقویت این اصل که حاصل خون هزاران شهید گلگون کفن است به حضور پررنگ و حداکثری در پای صندوق های رای دعوت می کند. امید است با حضور حماسی خود برگ زرین دیگری در کارنامه ی پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ثبت نمایید.
مردم شریف!
در خصوص اتفاقات ناگوار روز گذشته در رومشکان اعلام می داریم؛ بی شک حساب مردم آگاه، اصیل، فهیم و مهمان نواز شهرستان رومشکان از عده ای قلیل و مغرض که امروز صحنه های تاسف بار و صد البته عبرت انگیزی را رقم زدند جداست. بدینوسیله ضمن محکوم کردن این حرکت حقیرانه همگان را به حفظ آرامش و در پیش گرفتن صبر و شکیبایی دعوت می کنیم تا انشالله پیروزی بزرگ اصلاحات را در هفتم اسفند ماه همه با هم جشن بگیریم. پس تا آن روز تاریخی صبر پیشه می کنیم و از هر حرکت نابه جایی که سبب مخدوش شدن فضای سیاسی – انتخاباتی شهر گردد به شدت پرهیز خواهیم نمود.
این ستاد ضمن معرفی پایگاه خبری-تحلیلی سیفاروژ و “کانال رسمی ستاد انتخاباتی محمد آزادبخت” در تلگرام به عنوان منابع رسمی نشر اخبار و اعلام مواضع از تمام حامیان عزیزی که در فضای مجازی، در پایگاههای اینترنتی، گروهها و کانالها با عناوین مختلف و متفاوت فعالیت دارند درخواست میکنیم که ضمن هماهنگی با منابع رسمی یاد شده از هر گونه تخریب یا جوسازی علیه دیگران به شکل جدی پرهیز نموده و خطوط قرمز و چارچوبهای قانونی نظام و کشور را رعایت فرمایند. بدیهی است نشرهر گونه اخبار و مطالبی با هر عنوان به عهده ی مدیران محترم گروهها خواهد بود و این ستاد مسئولیتی در قبال آنان نخواهد داشت.

معاونت تبلیغات ستاد انتخاباتی مرکزی محمد آزادبخت

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. ما اهالی روستای رومیانی از برخورد عده ای که از روستای همجوار زادگاه کاندید رومشکانی ودر مکان منتهی به رومیانی باعث آزردگی همراهان کاروان آزادبخت شدند تا این عمل زشت را به مردم رومیانی نسبت دهند وافکار عمومی فکر کنند که این رفتار ناشایست ازما بوده است را محکوم میکنیم وبیشتر مردم ازاین برخورد ناراحت هستندوباعث شده که حامیان آزادبخت بیشترشوند.

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط