سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۷:۳۱:۱۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۲ اسفند ۱۳۹۴در ۹:۴۲ ق.ظ تعداد بازدید: 1,155 بازدید کد خبر:53528 چاپ خبر

وضعیت کیفی هوای پلدختر،کوهدشت و رومشکان بسیارخطرناک

0

به علت آلودگی هوا، کلیه مدارس ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در شهرستان های پلدختر و رومشکان تعطیل شد. با ورود موج جدید ریزگردها از بعد از ظهر امروز به استان لرستان وضعیت کیفی هوای شهرستان های پلدختر، کوهدشت و رومشکان در وضعیت بسیار خطرناک قرار گرفته است. به گزارش کشکان، مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان […]

به علت آلودگی هوا، کلیه مدارس ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در شهرستان های پلدختر و رومشکان تعطیل شد.

IMG_۲۰۱۵۰۲۱۰_۱۵۴۸۳۹

با ورود موج جدید ریزگردها از بعد از ظهر امروز به استان لرستان وضعیت کیفی هوای شهرستان های پلدختر، کوهدشت و رومشکان در وضعیت بسیار خطرناک قرار گرفته است.

به گزارش کشکان، مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: آلودگی هوا در شهرستان پلدختر دربعد از ظهر امروز به ۲۱برابر حد استاندارد و آلودگی هوا در شهرستان های کوهدشت و رومشکان به ۱۴ برابر حد مجاز رسید.

فتحی بیرانوند میزان ذرات معلق ۲و نیم میکرون (پی ام ۲ ) را در هوای پلدختر۸۴۱ میکروگرم بر متر مکعب و میزان ذرات معلق با قطر ۱۰ میکرون (پی ام ۱۰ ) را ۱۰ میکرون بر مترمکعب اعلام کرد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: براساس پیش بینی هواشناسی ،به علت وزش باد، فردا از شدت آلودگی هوا در استان کاسته شده و از روز سه شنبه با ورود سامانه بارشی وضعیت به حالت عادی بر می گردد.

آریایی مدیرکل مدیریت بحران استان هم لحظاتی پیش گفت: به علت آلودگی هوا، کلیه مدارس ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در شهرستان های پلدختر و رومشکان، امروز تعطیل است.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. برای بنده الان جای سواله که مردم توی این اوضاع احوال خاص (انتخابات) آیا به این مساله حساس و خطرناک که روی طول عمر تک تک افراد اثر منفی داره فکر می کنند.
  وقتی که بچه ها و نوزادان کوهدشت تک تک در معرض انواع این آلاینده ها قرار گرفته و ریسک انواع بیمارهای خطرناک من جمله سرطان برای اونها ایجاد شد چه کسی باید به فکر باشه.
  تا کی بایستی اسیر کم دانشی و فرهنگ خاص باشیم.
  آقایان کاندیدا به جای فکر کردن به کرسی نمایندگی دست به دست هم بدید شهرتونو نجات بدین.

  [پاسخ]

 2. برای بنده الان جای سواله که مردم توی این اوضاع احوال خاص (انتخابات) آیا به این مساله حساس و خطرناک که روی طول عمر تک تک افراد اثر منفی داره فکر می کنند.
  وقتی که بچه ها و نوزادان کوهدشت تک تک در معرض انواع این آلاینده ها قرار گرفته و ریسک انواع بیمارهای خطرناک من جمله سرطان برای اونها ایجاد شد چه کسی باید به فکر باشه.
  تا کی بایستی اسیر کم دانشی و فرهنگ خاص باشیم.

  [پاسخ]

 3. هی دزدی که نمیشه به دادشهربرسین بخاطرخدا

  [پاسخ]

 4. آقا بداد شهرما برسین توروخدا

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط