سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۴:۲۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۲ اسفند ۱۳۹۴در ۷:۱۹ ق.ظ تعداد بازدید: 1,681 بازدید کد خبر:53470 چاپ خبر

متن سخنرانی عضو شورای مرکزی «حزب اعتماد ملی» در ستاد انتخاباتی ملکشاهی

0

مهندس ولی یعقوبی “عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی استان لرستان” پنج شنبه ۲۹ بهمن ماه ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه در ستاد انتخاباتی الهیار ملکشاهی سخنرانی کرد. متن سخنان یعقوبی: تشکر می‌کنم از حضور سبز شما عزیزان به خاطر حضور فعلی و نیز حمایت قبلی و سختی که تا روز انتخابات متحمل می شوید. […]

MG_8415

مهندس ولی یعقوبی “عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی استان لرستان” پنج شنبه ۲۹ بهمن ماه ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه در ستاد انتخاباتی الهیار ملکشاهی سخنرانی کرد.

متن سخنان یعقوبی:

تشکر می‌کنم از حضور سبز شما عزیزان به خاطر حضور فعلی و نیز حمایت قبلی و سختی که تا روز انتخابات متحمل می شوید.

باهرچه نزدیک تر شدن به روز انتخابات سرنوشت ساز ۷ اسفند، که در آن نمایندگان مجلس شورای اسلامی و نیز خبرگان رهبری که به دست مردم راهی مجالس مربوطه می گردند.

جریانات سیاسی کشور نیز شکل تاثیرگذارتری بخود گرفته که به عقیده من این موضوع در استان لرستان و مخصوصا شهرستان کوهدشت و رومشکان به صورت مضاعف مردم را درگیر قضیه مهم انتخابات نموده است.

همانطوری‌ که مستحضر هستید رقابت اصلی در این انتخابات بین دو جریان مهم است که هر دو جریان نماینده دو رویکرد اصلی در صحنه سیاسی کشور هستند.

IMG_8454

جریان اوّل که از مجموعه اصلاح طلبان، اصولگرایان معتدل و معقول و حامیان جدّی دولت تدبیر و امید، جنای آقای دکتر روحانی تشکیل می شوند وبراین باورند که برای دور کردن کشور از تهدیدها و آسیب هایی که هر لحظه متحمل است دامن گیر کشور گردد که در این حیث لازم است مقدمات یک برجام داخلی پس از برجام ۹۴ فراهم سازی گردد و تاکنون بزرگان این جریان تمامی داشته های خود را در طبق اخلاص گذاشته و از هیچ کوششی دریغ ننموده اند. اما نگاه جریان سیاسی دیگر مبتنی بر همان رویه ای است که از سال ۹۲ در تقابل با رویکرد دولت دکتر روحانی چه در سیاست داخلی و چه در مسائل دیپلماسی و سیاست خارجی در پیش گرفته بود می باشد و در حال حاضر نیز خودشان را در امتداد و دفاع از همان رویه و رویکرد رادیکالی و تندرو می بینند.

که طبیعتاً نگاه و رویکرد ما با شرکت در انتخابات و حمایت از کاندیداتوری جناب آقای دکتر ملکشاهی جامه‌ی عمل پوشاندن به همان رویکرد اول و در واقع حمایت از جریان اصلاح طلبی توام با اعتدال می باشد که در شهرستانی مانند کوهدشت در وجود جناب آقای دکتر ملکشاهی به عنوان یک نماینده عمل گرا، اندیشمند، معتدل و امتحان پس داده متبلور گردیده و این فضا در حالی شکل گرفته است که نیروهای مدافع دستاوردهای دولت و طرفداران برجام۹۴ با خلق استراتژی دفاع حداکثری، از کاندیداهایی که می توانند حامی پیشبرد اهداف عالی دولت جناب آقای دکتر روحانی باشند. الحمدلله نه تنها در کوهدشت و استان بلکه در کل کشور در حال فراگیرشدن و پیشروی می باشند و ما هم انشاا… قصد آن داریم پس از انتخابات خرداد ۹۲ که از آن به عنوان گام اول نام می بریم فرصت فعلی را غنیمت شمرده و با انتخاب افراد همگام با دولت و همراه و همراه با اصلاح طلبان معتدل گام دوم را محکم تر برداشته و از وضعیت پیش رو حداکثر استفاده را به عمل آوریم.

IMG_8483

در تکمیل عرایضم به خدمت شما اعلام می دارم در حال حاضر ظرفیت سامانه انسجام بخشی یعنی سامانه‌ای ائتلافی متشکل از مجموعه اصلاح طلبان با اصول گرایان معقول و معتدل و نیز حامیان دولت که در شهرستان کوهدشت با حمایت همه جانبه جناب آقای مهندس حاج اسماعیل دوستی به عنوان یک شخصیت ملی اصلاح طلب، کاریزماتیک و تاثیرگذار از جنای آقای دکتر ملکشاهی به عنوان یک نماد کامل سیاستمداری معتدل و متصل به عقلانیت و حامی سیاست های دولت تدبیر وامید، افق‌ها روشنی را در منظرگاه همه ما به نمایش گذاشته است. از طرف دیگر باتوجه به پایگاه اجتماعی و مطلوبی که جناب آقای دوستی در میان قاطبه مردم و مخصوصا اصلاح طلبان و اصول گرایان همراه خود دارند و نیز حضور پررنگ بسیاری از اصولگرایان معتدل و نیز حامیان و طرفداران دولت که در این برنامه انتخاباتی و در کنار جناب آقای دکتر ملکشاهی کردم آمده اند. به نظر میرسد مشکلات سد راه هموارتر و ان شاا… پیروزی را که در روز ۷ اسفند اجتناب ناپذیر می نماید.

حضار محترم، برآیند این‌جانب بر این است در چنین شرایطی طیف تندرو رقیب و کسانی که خیلی به حضور مردم در صحنه به عنوان تعیین کننده سرنوشت خویش اعتقادی ندارند.

برای تضعیف روحیه ما و شاید حتی برای حذف ما آن‌هم فقط در جهت پیش افتادن در این رقابت انتخاباتی دست به رفتارهایی بزنند که اساساً نه با اخلاق سیاسی قرابت دارد نه با منش اصلاح طلبی و نه با اخلاق اجتماعی و فرهنگی و نه با فرهنگ غنی ایلیاتی ما. بلکه هدف آنها صرفا تضعیف پایگاه و جایگاه اجتماعی کاندیدای مورد حمایت ما و بسیار بیشتر از آن مخدوش کردن چهره حمایت گران ایشان که در رأس آن برادر ارزشمندمان جناب آقای مهندس حاج اسماعیل دوستی می باشد هستند آنهم برای آسیب رساندن به آرای قابل توجهی است که از همین حالا قابل پیش بینی می باشد.

IMG_8484

دوستان عزیز بنده براین باورم در این شرایط حساس و خطیر هر اندازه سعه صدر داشته باشیم و هرچه با عقلانیت و با تدبیر بتوانیم از فرصت باقی مانده با برقراری و ارتباط موثر با پایگاه های اجتماعی و برانگیختن مردم جهت مشارکت حداکثری آنان پیروزی ما دلچسب تر است.

و یقینا با آرامش خاطر بیشتری این چند روز باقیمانده را نیز سپری خواهیم کرد.

بنده با جسارت اعلام می نمایم برنده این طیف ما، تفکر ما و مشی سیاسی ما خواهد بود.

هرچند اعلام می نمایم ما نیامده ایم که به هر طریق ممکن برنده این ماراتن قدرت باشیم بلکه آمده ایم تا با رعایت اخلاق، رفتار و رویکرد منطقی و اخلاق مداری ضمن کسب پیروزی و موفقیت در انتخابات آنهم با حداکثر آرا. منشا اثر و نماد کامل انسان های اخلاق مدار و دین محور باشیم.

برادران عزیزم در پایان به نیت تقدیر و تشکر، مجدد از شما حضار محترم و به بهانه دفاع از سیاست‌ها و افکار مترقی رییس جمهور محبوب و مردان بزرگی که نقش عظیمی در پیروزی وی در سال ۹۲ داشته اند و اتفاقاتی که در این دوسال گذشته رخ داد و مخصوصاً در جهت خسته نباشید به مرد بزرگ سیاست کوهدشت و اصلاح طلب اندیشمند و عقلانیت گرا جناب آقای دوستی سخنانم را با سه بیت شعر به پایان می رسانم:

در عاشقی گریز نباشد ز سوز و ساز/ استاده ام چون شمع، نترسان ز آتشم
عشق در دانه است و من غواص و دریا (اقیانوس) میکده/ سر فرو بردم در آنجا تا کجا سر بر کنم
عاشقان را گر در آتش می پسندد لطف دوست/ تنگ چشمم گر نظر در چشمه ی کوثر کنم

پس فارغ از هر مرده باد و زنده باد سر به اصلاح وطن باید نهاد.

گزارش: فیروز اسماعیلی نژاد

عکس: هنجس

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. باتشکر ازمهندس حاج ولی یعقوبی مدیر موفق ومحبوب شهرداری تهران که شرایط موجود رابه خوبی تشریح وتوصیه های حکیمانه ای راارائه نمودندقطعا اقای ملکشاهی به پشتوانه لطف خداوند وحضور گرم چنین مدیران دلسوزوکارامدی پیروز میدان خواهد بود.به امید انروز

  [پاسخ]

 2. درود بر ولی یعقوبی عزیز

  [پاسخ]

 3. خدا یا شکرت حالا دیگه ملکشاهی شده اصلاح طلب !!!!!!!

  [پاسخ]

 4. اگه ملکشاهی اعتداله که مرکب از اصولگرا و اصلاح طلبه.حسن قبادی و نوری مرادی تا دیروز اصلاح طلبا رو نجس میدونستن وحالا رنگ عوض کردن

  [پاسخ]

 5. آقایان اصولگراشما درمدیریت های آینده نقشی نخواهید داشت مثل دوره گذشته فکر دیگری بکنید

  [پاسخ]

 6. باعرض تشکر از بیانات روشنگرانه ات . چند نکته خدمتتان عرض کنم . اولا از کی آقای ملکشاهی طرفدار دولت اعتدال است سخنرانی ایشان برای قالیباف موید این مدعاست.دوما”اعتدال کاندید مورد حمایت شما که خود هم قاضی هم قانونگذار مجلس است برخورد خارج از عرف و نزاکت طرفداران و همشهریانش با کاروان رقیب را نه محکوم ونه از محضر مردم عذر خواهی کرد که این رویه نه با اعتدال سازگار است نه با روح دموکراسی. سوم”بدون دلیل و مدرک خود را به دولت نچسبانید که دیگر این حناهارنگی ندارد.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط