سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۷:۳۴:۵۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۴در ۹:۰۱ ق.ظ تعداد بازدید: 2,515 بازدید کد خبر:53399 چاپ خبر

حمایت شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان لرستان از الهیار ملکشاهی و محمدی آزادبخت+ اسامی کاندیداهای نهایی اصلاح طلبان در سایر حوزه های لرستان

0

رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان لرستان

رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح‌طلبان استان لرستان از معرفی اسامی کاندیداهای ائتلاف اصلاح‌طلبان و رایزنی در برخی حوزه ها در این استان خبر داد. محمد رضایی در گفت‌و‌گوی با خبرنگار ایلنا در خرم آباد، در رابطه با معرفی نامزدهای مورد حمایت اصلاح‌طلب استان لرستان افزود: در حوزه انتخابیه شهرستان خرم‌آباد، دکتر محمد بیرانوندی و بهزاد […]

۳۳

رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح‌طلبان استان لرستان از معرفی اسامی کاندیداهای ائتلاف اصلاح‌طلبان و رایزنی در برخی حوزه ها در این استان خبر داد.

محمد رضایی در گفت‌و‌گوی با خبرنگار ایلنا در خرم آباد، در رابطه با معرفی نامزدهای مورد حمایت اصلاح‌طلب استان لرستان افزود: در حوزه انتخابیه شهرستان خرم‌آباد، دکتر محمد بیرانوندی و بهزاد مومنی‌مقدم دو چهره‌ای شاخص مورد تایید اصلاح‌طلبان هستند.

او اظهار داشت: شورای هماهنگی اصلاح طلبان در حوزه انتخابیه شهرستان بروجرد حمایت خود را از دکتر محمد ابوالفتحی و دکتر محسن روبخشان اعلام کرده است.

رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان استان لرستان تصریح کرد: همچنین در حوزه انتخابیه شهرستان پل‌دختر دکتر مصطفی چراغی و در حوزه انتخابیه شهرستان الیگودرز اصلاح طلبان بر انتخاب داراب گنجی به توافق قطعی رسیده‌اند.

او با بیان اینکه گزینه مورد حمایت اصلاح‌طلبان در حوزه انتخابیه ازنا هنوز قطعی نشده ابراز امیدواری کرد: در خصوص لیست نهایی کاندیداهای مورد حمایت حوزه انتخابیه شهرستانهای دورود و ازنا بدنبال رایزنی‌ها انجام شده تا کنون در شهرستان ازنا تصمیم نهایی نشده است و به احترام دوستان تا نهایی شدن اسامی نامزد‌ها فعلا کاندیدایی معرفی نشده است.

رضایی با بیان اینکه شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان شهرستان سلسله نیز تا کنون از کاندیدای خاصی حمایت نکرده است، تاکید کرد: در حوزه انتخابیه شهرستانهای سلسله و دلفان و همچنین حوزه انتخابیه شهرستانهای دورود و ازنا تا روزهای آینده و حتی تا ۴۸ ساعت قبل از برگزاری انتخابات لیست نهایی اعلام خواهد شد.

در خصوص کاندیدای مورد حمایت اصلاح طلبان در شهرستان کوهدشت سکوت خواهیم کرد

رضایی همچنین در خصوص لیست نهایی مورد حمایت اصلاح‌طلبان استان لرستان در شهرستان کوهدشت افزود: در شهرستان کوهدشت با توجه به اینکه دو نامزد انتخابات مجلس آقای ملکشاهی و آقای محمدی آزادبخت هر دو حامی دولت هستند، بخشی از اصلاح طلبان همراه دکتر ملکشاهی و بخشی دیگر همراه آقای محمدی آزادبخت هستند.

او با بیان اینکه شورای هماهنگی اصلاح طلبان لرستان به ریاست آقای منتجب‌نیا تشکیل جلسه داده است، افزود: بنا به تصمیم شورا در شهرستان کوهدشت گزینه نهایی و قطعی مورد حمایت اصلاح طلبان اعلام نشده است و در خصوص کاندیدای مورد حمایت اصلاح طلبان در شهرستان کوهدشت سکوت خواهیم کرد و البته این سکوت به معنای عدم حمایت از کاندیدا‌ها نیست، بلکه هردو داوطلب مورد حمایت شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان لرستان است.

رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح‌طلبان لرستان در ادامه در پاسخ به این سوال که با توجه به انتشار برخی شایعه‌ها در مورد صحبت‌های اخیر آقای امیر ناصر غلامرضایی (داوطلب نمایندگی انتخابات مجلس که صلاحیت او تایید نشد) بر علیه شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان لرستان افزود: آقای غلامرضایی از دوستان عزیز و حامی اصلاح طلب است و همواره در کنار اصلاح طلبان بوده است و عده‌ای با نیات، اغراض و اهداف خاص به دنبال تخریب اصلاح طلبان هستند.

او با بیان اینکه شرایط روحی بوجود آمده با رد صلاحیت وی برای هر کس دیگری نیز به وجود می‌آمد چه بسا حرف‌هایی زده می‌شد، افزود: به رغم رد صلاحیت امیر ناصر غلامرضایی از اصلاح‌طلبان و در کنار اصلاح طلبان و همراه تصمیم اصلاح‌طلبان است.

به گزارش ایلنا، انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری درهفتم اسفند ماه برگزار می‌شود.

در استان لرستان یک میلیون و ۴۰۹ هزار و۳۶ نفر واجد شرایط شرکت در انتخابات هستند و لرستان دارای ۹ کرسی مجلس شورای اسلامی است.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. فقط آزادبخت اصلاح طلب است .

  [پاسخ]

 2. ما اصول گرایان کوهدشت ورومشگان مسیر خود را از ملکشاهی اصلاح طلب جدا می کنیم !!!!

  [پاسخ]

 3. متاسفم اقای رضایی ملکشاهی طرفدار دولته از کی تاحالا///////////////

  [پاسخ]

 4. بازوند.....ند محباز

  درود بر اقیانوووووووووس

  [پاسخ]

 5. سلام جنابآقای رضایی ملکشاهی از کجا اصلاح طلبه

  [پاسخ]

 6. فقط آزادبخت . کهکشان بیکران

  [پاسخ]

 7. رای اصلاح طلبان مشخصه اقایان انحصار خواهند فهمید که درپای صندوق رای اصلاح طلب چه کسانی هستند و به چه کسی رای خواهند داد درود بر محمد رضایی درود بر عقلانیت باعث شکست اصلاحات همین انحصار طلبان بودند

  [پاسخ]

 8. ظاهرااقایان تاریخ انتخابات مجلس کوهدشت را فراموش کرده اند که چگونه مدعیان اصلاحات امروز چگونه باحضور موازی درکنار گزینه اصلی (اقای سوری) موجبات پیروزی مخالف سرسخت اصلاحات (اقای امامی) رادر۲دوره ششم وهفتم فراهم می نمودند. پیشنهاد می کنم حالا که احزاب اصلاح طلب واعتدال نظر مثبت به اقای ملکشاهی دارند حجت راتمام دانسته وبه اقیانوس بپیوندیم .درپایان این اعلام حمایت ها رابه اقای دوستی محبوب تبریک عرض می نمایم چرا که رقبای بداندیش وی رابه خروج از جبهه اصلاحات متهم می کردند.

  [پاسخ]

 9. قطعا ملکشاهی اصلاح طلب را زنده نگهداشت
  واقع بین باشیم

  [پاسخ]

 10. اقای رضای واقعا انتظار نداشتیم اینطور نظری داشته باشید چون مشخص است اکثراصلاح طلبان همراه جناب ازادبخت هستند

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط