سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۳:۰۱:۲۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۴در ۹:۱۶ ب.ظ تعداد بازدید: 2,913 بازدید کد خبر:53174 چاپ خبر

گزارش تصویری (۱)/ استقبال گسترده حامیان ملکشاهی از حاج علی محمد سوری لکی

0

به گزارش کشکان، حامیان الهیار ملکشاهی با حضور گسترده در سه راهی خوشناموند از حاج علی محمد سوری لکی جانباز جنگ تحمیلی و نماینده ادوار مجلس استقبال کردند. حاج علی محمد سوری لکی و اسماعیل دوستی از شاخصان سیاسی اصلاح طلب کوهدشت از حامیان اصلی الهیار ملکشاهی در انتخابات پیش روی مجلس هستند. سوری لکی […]

به گزارش کشکان، حامیان الهیار ملکشاهی با حضور گسترده در سه راهی خوشناموند از حاج علی محمد سوری لکی جانباز جنگ تحمیلی و نماینده ادوار مجلس استقبال کردند. حاج علی محمد سوری لکی و اسماعیل دوستی از شاخصان سیاسی اصلاح طلب کوهدشت از حامیان اصلی الهیار ملکشاهی در انتخابات پیش روی مجلس هستند.

سوری لکی در جمع پرشور حامیان ملکشاهی در ستاد انتخاباتی وی واقع در خیابان دکتر حسابی به ایراد سخنرانی پرداخت که برخی سرفصل های آن بدین شرح است:

باید احساس شرمساری کنیم که در شهرستان ما اتفاقی می افتد و عده ای با تفکر داعشی اقدام به آتش زدن مزار مؤمنی می کنند که فرزندی تحویل انقلاب داده است که توانسته است در سطح چهره های ملی، مؤثر و خیر واقع شود. سوزاندن قبر پدر یکی از شخصیت های مهم و ملی ما که استاندار دولت اصلاحات بوده و هم اکنون عضور شورای شهر کلان شهر تهران است، کسی که با تمام مسئولین نظام ارتباط مستقیم دارد و دل در گروه محرومیت زدایی این شهرستان دارد.

تعدادی از دوستان ما از بس که خود را در بن بست سیاسی دیدند شروع به حسادت سیاسی کردند علیه شخصیت هایی که باید آن ها را سرمایه ی نظام دانست از جمله آقایان دوستی، ملکشاهی و مهندس بازوند و … اما ما امروز لذت می بریم وقتی می بینیم همه در کنار هم هستیم.

گروهی به اصطلاح خودشان با تفکرات اصلاح طلبانه سعی دارند که ارزش های انقلاب را در قالب بازی با کلمات جلوه دهند. من همین جا به همه ی دوستانم اعلام می کنم ارزش های شهرستان ما خانواده های معظم شهدا، بسیجیان و جانبازان هستند نه عده ای که با غوغاسالاری سعی در مدیریت آراء مردم دارند.

به دلایل مختلف ملکشاهی را انتخاب کرده ام. ایشان شخصی متدین، مؤمن و متشرع هستند. شخصیتی است بسیار آرام، با نفوذ و مسلط بر قوانین مجلس شورای اسلامی. شخصیتی که هرگز وقت خود را صرف جنجال های سیاسی در مجلس ننمود. شخصیتی که هم توانست نظر اصلاح طلبان را به خود جلب کند هم نظر اصولگرایان را. اصلاح طلبی بدون اصولگرایی معنا ندارد و بالعکس. عده ای که می آیند مردم را گروه بندی می کنند این ها دیگر بی معنی است. شاید سیاست نظام هم همین است که مردم در مقابل هم قرار نگیرند. ساده زیستی آقای ملکشاهی دلیل دیگر است. سی سال در رأس بالاترین دستگاه های اجرایی بوده و کوچکترین لغزشی از وی سر نزده است. ولایت مداری ملکشاهی از دیگر ویژگی های مثبت اوست. همچنین دوری وی از جنجال گرایی و گروه گرایی در شهرستان مسأله ی دیگر است. وی هرگز به دنبال ساختن گروهی برای خود نبوده است. اگر دنبال تشکیل گروه بود این همه طرفدار را پیرامون خود نمی دید. آخرین دلیل حمایت از وی در دستور کار داشتن اقدامات زیربنایی مهم علی رغم بحران اقتصادی کشور بود. إن شاء الله با انتخاب مجدد وی همه ی اقدامات زیربنایی را به مرحله ی اجرا می رسانیم.

عکس: وحید برزوزاده و جواد دوستی

DSC_0194 DSC_0196 DSC_0197 DSC_0229 DSC_0232 DSC_0234 DSC_0237 DSC_0251 DSC_0285 DSC_0288 DSC_0296 DSC_0302 DSC_0307 DSC_0309 DSC_0317 DSC_0320 DSC_0324 DSC_0328 DSC_0345 DSC_0364 DSC_0366 DSC_0368 DSC_0390 DSC_0395 DSC_0399IMG_7840 IMG_7869 IMG_7883 IMG_8049

چهار عکس آخر از سایت هنجس

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. درود بر حاج سوری و درود بر اقیانوس بزرگ

  [پاسخ]

  رزمنده در :

  مطمئن شدم کوهدشت بیکارترین شهر ایران است

  [پاسخ]

 2. هومالی گزا گز…البته که یه مانور خنده دار بود! استقبال به چه دلیل؟؟؟؟ اگر اصلاحات استقبال داشتن دلیلی واضح داشت! اما این استقبال فقط برای گفتن این بود مام هستیم!! …حق پیروز است انشالا..کشکان جان لطفا بی سانسور چاپ کن!

  [پاسخ]

 3. یا حسین ع این است اقیانوس

  [پاسخ]

 4. درود بر ازادبخت سلام بر کورانی این جمعیت به اندازه یک سوم استقبال اقای کورانی فر هم نبود.

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  این مقایسه خود نشان از حرص است.
  چشم بینا باید داشت.

  [پاسخ]

 5. تیرتون به سنگ خورد.سونامی اقیانوس را در هم شکست.

  [پاسخ]

 6. من طرفدار آزادبختم ولی طوری که معلومه احتمالأ ملکشاهی میبره

  [پاسخ]

  اصولگرا در :

  شک نکن

  [پاسخ]

  احمدرضا در :

  اره معلومه ک طرفداری. چرا الکی جو میدی تو معلومه ک طرفدار ملکشاهی هستی این سیاستا دیگه قدیمیه جناب دنبال ی ایده نو باش واس رای جمع کردن

  [پاسخ]

  من در :

  بگو جون خودت طرفدار آزادبخت هستی

  [پاسخ]

 7. جمع کثیری از مردم کوهدشت

  طرهانی یا رومشکان جناب؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  کوهدشتی آقا

  [پاسخ]

 8. تو عمرم همچین جمعیتی ندیدم.ابر مه خورشید فلک میگن ملکشاهی برنده است.در ضمن من طرفدار هیچکس نیستم

  [پاسخ]

 9. برررررررررررررردمومنه

  [پاسخ]

 10. سپاس و دورود بیکران به مردم حماسه ساز کوهدشت.زنده باد اقیانوس.

  [پاسخ]

 11. م طرفدار محمدی ازادبخت بودم اما به ملکشاهی رای میدم میبره???!!!!

  [پاسخ]

 12. چند روزه مردمو ا روستا و رومشگان جمع میکنن تا خودی نشون بدن ولی یک سوم استقبال کورانی نبود خودتونو خسته نکنید اصلاحات پیروزه درود بر ازادبخت درود بر کورانی

  [پاسخ]

 13. بازوند وند محباز

  واقعا اقیانوسی بود جمعیت.تازه در ستاد رو ببینید سی هزار آدم اومده بود

  [پاسخ]

 14. هر کی میگه ملکشاهی نمیره باید بهش شک کرد

  [پاسخ]

 15. پیشاپپیش مبارکه اقیانوسیها

  [پاسخ]

 16. دورود بر سوری و ملکشاهی ، جمعیت واقعا خیره کننده بود . به امید موفقیت اقیانوس …

  [پاسخ]

 17. واقعا درود برمردم فهیم کوهدشت و رومشگان.

  [پاسخ]

 18. درود بر حماسه اقیانوسی ۲۹ بهمن که ماندگار شد

  [پاسخ]

 19. حتما میبریم برمون حتمی…

  [پاسخ]

 20. کشکان جان فقط دیدگاههایی که باب میلت هست رو به اشتراک میذاری قربون وجدانت. حقایق تلخ رو هم نشون بده لطفأ

  [پاسخ]

 21. سلام وعرض ادب
  دکتر ملکشاهی شخصیتی اعتدال گراست ودر وضعیت کنونی نیاز ما به افرادی است که بتوانند پشتیبان دولت باشند ودر تسریع واجرایی شدن برنامه ها ی دولت گام های موثر بردارند که انشاءالله در گشایش مسائل بی شماری که در جامعه هست فرجی حاصل شود .شهر ما قربانی سالها باند بازی گرو های افراطی وتند رو چپ وراست است که حاصل آن اینهمه جوان بیکار ،فقر،افسردگی ،اعتیاد ،مرگ و…..
  کسی که بتواند هر دو جناح را در کنار هم قرار دهد وبه این مصیبت ها پایان دهد با تمام احترامی که برای دکتر آزادبخت قائلم فقط شخصیت اعتدال گرای دکتر ملکشاهیست برایشان آرزوی موفقیت می نمایم .

  [پاسخ]

 22. به نظرم طرفدارای ملکشاهی یه کم از خودشون ابداع نشون بدن حالا چون جمعیت خودجوش طرفدار آزادبخت به استقبال کورانی فر رفتند طرفداران ملکشاهی هم این برنامه کپی را ترتیب دادند

  [پاسخ]

  بهروز محمودی در :

  سالار از بس شایعه کردی ملکشاهی رای نداره این کارو کردیم ببیند و بسوزید

  [پاسخ]

 23. چه کم چه زیاد همه ی رای ملکشاهی همینه تازه اکثر نفرات از رومشکان اومده بودن من خودم شاهد بودم که از اون طرف بلوار خیابان سپاه دور میزدن تا مردم خیال کنن زیادن.انصافا جمعیت استقبال کنندگان از آقای کورانی فر دو برابر این جمعیت بود به هر حال کاری نداریم هرچه خیره

  [پاسخ]

 24. باسلام
  باتوجه به اینکه شهرستان کوهدشت وتوابع بیشترین تحصیل کرده ودانشگاهی را نسبت به جمعیت وسایر نقاط استان دارند ولی در بحث انتخابات ومسائل انتخاباتی متاسفانه برخی اخلاقیات وروابط درست انسانی را فراموش می کنند وسعی در مسموم نمودن جو انتخابات دارند ومرتب قشون کشی وسیاهی لشکر را به رخ همدیگر می کشند همانطور که می دانیم آقایان ملکشاهی وآزادبخت هر دو از حامیان دولت وتایید شده هستند بنابراین تخریب این چهرها از اخلاق وعقل به دور است .کاری نکنیم که باز انگشت نما شویم که این انتخابات نیز می گذرد ولی شعور سیاسی مردم کوهدشت خدشه دار شود جبران آن بسیار سخت است.

  [پاسخ]

 25. متاسفم معلوم شد بی طرفی.ادم حسابی کجای اون خیابون جا داشت که کسی بتونه به راحتی دور بزنه.الحق و انصاف که در برد اصول گرایان شکی نیست.

  [پاسخ]

 26. به قول شما اصلاح طلبان (ما بیشماریم)

  [پاسخ]

 27. ا گرنمیخواهید رای بدید مهم نیست ولی چرا تخریب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط