سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۹:۱۱:۵۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۴در ۵:۴۲ ق.ظ تعداد بازدید: 513 بازدید کد خبر:53112 چاپ خبر

رویکرد بهزیستی به مسائل اجتماعی رویکردی پیشگیرانه است

0

مدیرکل بهزیستی لرستان در کوهدشت:

دکتر اسداله حیدری و جمعی از معاونین و مدیران ستادی در سفر یک روزه به کوهدشت با امام جمعه، فرماندار و کارکنان بهزیستی شهرستان کوهدشت دیدار کرد و از نزدیک با مسائل و مشکلات حوزه بهزیستی آشنا شد. به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی لرستان، “دکتر اسداله حیدری” مدیر کل […]

دکتر اسداله حیدری و جمعی از معاونین و مدیران ستادی در سفر یک روزه به کوهدشت با امام جمعه، فرماندار و کارکنان بهزیستی شهرستان کوهدشت دیدار کرد و از نزدیک با مسائل و مشکلات حوزه بهزیستی آشنا شد.

r-3

به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی لرستان، “دکتر اسداله حیدری” مدیر کل بهزیستی لرستان و جمعی از معاونین و مدیران ستادی به منظور بررسی مسائل و مشکلات اداره بهزیستی کوهدشت به این شهرستان سفر کرد و با امام جمعه ، فرماندار و کارکنان بهزیستی شهرستان دیدار کرد.

وی در دیدار با امام جمعه شهرستان کوهدشت افزود: ما معتقدیم بنیانگذار پرستاری حضرت زینب (س) و بزرگترین و اولین مددکار اجتماعی حضرت علی (ع) می باشد. بنابراین مفتخریم با این بینش، در بهزیستی کار کنیم که با پشتوانه مذهبی و نگرشهای اعتقادی به مسائل اجتماعی، توجه شود.

مدیرکل بهزیستی در ادامه گفت: بهزیستی یکی از دستگاه های متولی رفاه اجتماعی است که یکی از شعارهای اساسی انقلاب و حضرت امام (ره) بوده و همواره تاکید ایشان توجه به اقشار آسیب پذیر و طبقه فرودست بعنوان ولی نعمتان خود، بوده است.

r-2

دکتر حیدری با تبیین وظایف بهزیستی افزود: خوشبختانه رویکرد دولت تدبیر و امید و ریاست بهزیستی کشور ،نگاه عالمانه و پیشگیرانه به مسائل اجتماعی است چون معتقدیم با پیشگیری از مسائل و آسیب های اجتماعی میتوان از طلاق، اعتیاد، کودک خیابانی و کار و… جلوگیری نمائیم. مدیرکل بهزیستی هم چنین تعصبات قومی و قبیله ای را یکی از عوامل مهم اختلالات ژنتیکی در بروز معلولیت ها عنوان و گفت بسیاری از خانواده ها با انجام یک مشاوره ساده ژنتیک میتوانند از بروز معلولیت ها پیشگیری کنند.

دکتر حیدری در دیدار با کارکنان بهزیستی شهرستان کوهدشت از نزدیک با مسائل و مشکلات آنها آشنا و در خصوص رفع این مشکلات قول مساعد داد و در پایان نیز با جمعی از مددجویان دیدار ودر خصوص رفع مشکلات این افراد دستوراتی صادر کرد.

r-1

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط