سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۶:۱۳:۱۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۴در ۴:۵۵ ق.ظ تعداد بازدید: 652 بازدید کد خبر:53109 چاپ خبر

تبلیغات انتخاباتی کاندیداها در چارچوب قانون باشد/ انتخاباتی پاک، سالم و رقابتی را در استان شاهد خواهیم بود

0

رئیس ستاد انتخابات لرستان بر لزوم رعایت قانون از سوی کاندیداها در جریان تبلیغات انتخاباتی خود تاکید کرد. به گزارش کشکان به نقل از مهر، سید سعید شاهرخی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه پس از بررسی نهایی تایید صلاحیت های کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در لرستان پنج نفر فاقد صلاحیت تشخیص […]

۱۹۹۵۱۹۲

رئیس ستاد انتخابات لرستان بر لزوم رعایت قانون از سوی کاندیداها در جریان تبلیغات انتخاباتی خود تاکید کرد.

به گزارش کشکان به نقل از مهر، سید سعید شاهرخی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه پس از بررسی نهایی تایید صلاحیت های کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در لرستان پنج نفر فاقد صلاحیت تشخیص داده شدند اظهار داشت: همچنین یک نفر در حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره چگنی تایید صلاحیت شد.

وی با بیان اینکه در مجموع ۱۶۶ کاندیدا در عرصه رقابت انتخابات مجلس شورای اسلامی در لرستان حضور دارند گفت: در حوزه انتخابیه الیگودرز ۱۶ نفر، بروجرد ۲۵ نفر، خرم آباد و دوره چگنی ۵۱ نفر، کوهدشت و رومشکان ۳۱ نفر، دلفان و سلسله ۱۹ نفر، دورود و ازنا ۱۷ نفر و پلدختر نیز هشت نفر تایید صلاحیت شدند.

رئیس ستاد انتخابات لرستان با اشاره به انصراف ۱۸ کاندیدا از حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی لرستان گفت: از این تعداد هشت نفر مربوط به حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره چگنی، یک نفر بروجرد، سه نفر کوهدشت و رومشکان و یک نفر دلفان و سلسله هستند.

رئیس ستاد انتخابات لرستان با بیان اینکه مهلت تبلیغات کاندیداهای مجلس شورای اسلامی از صبح ۲۹ ام به مدت یک هفته خواهد بود عنوان کرد: در این راستا به کاندیداها توصیه و تاکید می شود که با رعایت اخلاق انتخاباتی و سیاسی در چارچوب قانون در این زمینه حرکت کنند.

شاهرخی با تاکید بر اینکه کاندیداها بر اساس اختیاراتی که قانون در حوزه تبلیغات فراهم کرده برنامه های خود را به مردم ارائه کنند گفت: امیدواریم شاهد قانون شکنی توسط کاندیداها و طرفداران آنها نباشیم.

وی با بیان اینکه کاندیداها تذکرات لازم را به طرفداران خود بدهند که رفتار آنها موجب نقض حقوق شهروندی مردم نشود گفت: همچنین تجمعات طرفداران کاندیداها نباید موجب اخلال در تردد در سطح شهرها و همچنین تخریب اموال عمومی یا اماکن شخصی شود.

رئیس ستاد انتخابات لرستان تصریح کرد: حرکات غیر قانونی کاندیداها و طرفداران آنها به طور قطع اثر معکوس در روند تبلیغات خواهد داشت.

وی گفت: امیدواریم کاندیداها در شرایطی که برای تبلیغات آنها فراهم شده نسبت به ارائه برنامه های خود در چارچوب قانون اقدام کنند.

شاهرخی با تاکید بر اینکه ۲۴ ساعت قبل از رای گیری تبلیغات ممنوع خواهد شد گفت: به طور حتم مردم استان لرستان در هفتم اسفند ماه حماسه ای بزرگ خلق خواهند کرد.

وی تاکید کرد: ستاد انتخابات استان لرستان در آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات به سر می برد و به مردم اطمینان می دهیم که با بی طرفی کامل هر آنچه در صندوق های رای می ریزند همان بیرون خواهد آمد و انتخاباتی پاک، سالم و رقابتی را در استان شاهد خواهیم بود.

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط