سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۲۳:۰۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۴در ۳:۱۰ ب.ظ تعداد بازدید: 2,019 بازدید کد خبر:53060 چاپ خبر

از کلیپ شرابخواری تا آتش زدن قبر!

0

سید محمدصادق محمدی وفایی

به نام خداوند جان و خرد از کلیپ شرابخواری تا آتش زدن قبر! سید محمدصادق محمدی وفایی/ کشکان: ای سال ۹۴ چه آتشین بودی و چه دلها که آتش زدی؟! در ظرف وجودی تو داعشیی سر ۳۸۷ نفر را از بدن جدا کرد ! آن داعشیانی دیگر فرزند را کشتند و گوشتش را کباب کردند […]

۴۱۴۳۴۷_۹۳۳

به نام خداوند جان و خرد

از کلیپ شرابخواری تا آتش زدن قبر!

سید محمدصادق محمدی وفایی/ کشکان: ای سال ۹۴ چه آتشین بودی و چه دلها که آتش زدی؟! در ظرف وجودی تو داعشیی سر ۳۸۷ نفر را از بدن جدا کرد ! آن داعشیانی دیگر فرزند را کشتند و گوشتش را کباب کردند و به خورد مادرش دادند!

در دل تو ، افرادی الله اکبر گویان شیعیانی را زنده و دست و پا بسته ، به آتش سپردند و ذره ذره و جرعه جرعه زجر و درد و مرگ به کامشان ریختند و چه ناجوانمردانه و بی رحمانه جان آنها را گرفتند!

در عصر تو ، قریب به دو هزار نفر (آنهم جوان) در پایگاهی از عراق در آتش جهل داعشان جان دادند! به نام اسلام سر آیت الله نمر آن منادی آزادی و عدالت را از بدنش جدا کردند . شخصی داعشیی مادرش را به علت علوی بودن اعدام کرد!

اکنون هم در ایران اسلامی ، سایت ها تیتر زدند «از آتش زدن قبر تا محفل شرابخواری»! گفتم یا الله این خبر شرابی و آتشی، از خبرهای راستین نباشد اگر هم صادق است از شهر کوهدشت نباشد. دریغا هم کلیپ شرابی را دیدم و هم آتش بر بالین قبر واقعیت داشت و هم از کوهدشت ما بود!

ای شهر فقیر اما بسیار سیاسی ما !

تاریخ می گوید وهابیان بر روی قبر حضرت آمنه مادر پیامبر اکرم(ص)بنزین ریختند و آتش زدند تا به خیال خود با شرک ورزی مبارزه­ ای کرده باشند.اما تو بگو به چه علت قبر مسلمانی شیعه را آتشی کردند؟! و آیا آن کلیپ کذایی به چه انگیزه ای روییده است و چرا چنین اتفاقی افتاده است؟!

ای دریغا کوهدشت سرشار از افراد خوش نام ، مومن و انقلابی است و همگان گوش به فرمان دین مبین اسلامند و برای برزخیانشان از هرجناح و گروهی هم باشند ، خیرات می فرستند،این نانجیب چه ناکسی بوده است که این چنین بر سیمای کوهدشت ناخن زده است و دل شهروندانش را به درد آورده است؟!

در روایات تأکید بسیاری شده است که برای مردگان آیات الهی تلاوت شود و از آنها به نیکی یاد شود و چه بسیار است فاصله ­ی بین قران خواندن و آتش به جان قبر انداختن!

ای کوهدشت شهید پرور!

هرچند همه ­ی کوهدشتیان سوزاندن آن قبر را ، شمشیری بر پهلوی فرهنگ می­ دانند و از کلیپ شرابخواریی که در این روزها خودنمایی می کند آزرده خاطرند،اما به مسولینت بگو از آبرویت پاسداری کنند؛ چرا که آبرو و شخصیت مهمتر از حیات و زندگی مادیست .

آیا نمی دانی و نخوانده ای چون به حضرت مریم (س) آن تهمت را زدند و شخص هوشمندی را نیافت از او دفاع کند فرمود: «یَا لَیْتَنِی مِتُّ قَبْلَ هَٰذَا وَکُنْتُ نَسْیًا مَنْسِیًّا»

ای وطن من!

اگر بناست در هر انتخاباتی بدسگالی یافت شود و مزاری را آتشی کند ، خبردارم کن تا در وصیت نامه ام بنویسم مدفنم را غیر از تو قرار دهند چرا که من نیازمند قرانم نه آتش …
به فرموده سهراب سپهری : به سراغ من اگر می آیید، نرم و آهسته بیایید، مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من‌!

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. با عرض سلام سید محترم
  باشد که سخنان شما تسکینی بر قلب ترک خورده مردم شهرستان کوهدشت به ویژه طایفه محترم درویش باشد

  [پاسخ]

  کوهدشت خجل در :

  حقیقت اینکه درد کوهدشت فقر مادی نیست فقرفرهنگیه

  [پاسخ]

 2. غم نان مردم را پیراهن عثمان نکنید

  [پاسخ]

 3. حریم خصوصی افراد به خودشون ربط داره

  [پاسخ]

 4. باسلام خدمت شماعزیزان این حرکت زشت قلب هرایرانی رابه درداورد بخصوص قلب تمامی لک ولرزبانان عزیزرا آیاخداوندصدای شکستن ودردگرفتن قلب مارانمیشنودتاجواب چنین إفرادی رابدهدمیخواستن بااین حرکت چه چیزی رانشان بدهندبخدای محمدفقط وفقط خودشان راروسیای زمانه کردن همه ایران ان مرحوم وخانواده ایشان رامیشناختندومیشناسن ان مرحوم یک انسان کامل وبدون عیب ونقص بودن ایشان فردی مومن باخدا مردم داربودن ایشان به نظربنده دست کمی ازیک امام نبوده ایشان وخانواده شان درقلب ما مردم جادارندخداوندایشان رارحمت نمایدوخداوندبرکسانی که این حرکت غیرانسانی راانجام داده اند لعنت کند

  [پاسخ]

 5. همه میدونن این فیلم یه توطئه از طرف یکی از نمایندگان وطرفدارانش برای تخریب ایشان است ولی تورا به خدا به ایشان بگیید که یه بیانیه بدن و افکار منحرف شده مردم رو درست کنند. چون من خییلیها را دیدم که با دیدن این فیلم رایشون عوض شده وطرفداران کاندیدای مقابل دارن از این فرصت به نفع خودشون استفاده می کنن.

  [پاسخ]

 6. تاکی ….
  جهل تاکی.
  کوهدشت دیگه جای من نیست

  [پاسخ]

 7. حاج آقای وقتی یه شراب خوار که علنا و بدون پنهانکاری و با افتخار مشروب میل میکنه برای نمایندگی مجلس تأیید میشه انتظار همه چی را داشته باشید.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط