سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ | ۰۷:۳۱:۰۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۱۳ اسفند ۱۳۹۰در ۹:۱۱ ب.ظ تعداد بازدید: 119 بازدید کد خبر:530 چاپ خبر

استقبال کم‌نظیر مردم لرستان از نهمین انتخابات مجلس

0

رئیس ستاد انتخابات استان لرستان با بیان اینکه مشکلی در روند انتخابات این استان وجود ندارد، گفت: استقبال لرستانی‌ها از انتخابات نهمین دوره مجلس کم نظیر بوده است. حسن شریعت‌نژاد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد اظهار داشت: بنا بر گزارش‌های رسیده شور و شوق مردم برای حضور در انتخابات در این استان […]

رئیس ستاد انتخابات استان لرستان با بیان اینکه مشکلی در روند انتخابات این استان وجود ندارد، گفت: استقبال لرستانی‌ها از انتخابات نهمین دوره مجلس کم نظیر بوده است.
حسن شریعت‌نژاد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد اظهار داشت: بنا بر گزارش‌های رسیده شور و شوق مردم برای حضور در انتخابات در این استان کم نظیر گزارش شده است.

وی در ادامه افزود: امروز یک میلیون و 209 هزار و 549 نفر از جمعیت استان لرستان واجد شرایط شرکت در انتخابات مجلس نهم هستند و برای سرنوشت خود به میدان می‌آیند.

رئیس ستاد انتخابات استان لرستان گفت: برای جمع‌آوری آرای مردم یک هزار و 288 شعبه اخذ رأی در سطح این استان در نظر گرفته شده که به صورت ثابت و سیار در نقاط مختلف شهری و روستایی استان ایجاد شده‌اند.

وی افزود: در انتخابات امروز 101 داوطلب نمایندگی برای تصاحب 9 کرسی نمایندگی استان لرستان در خانه ملت با یکدیگر رقابت می‌کنند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط