سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۲۳:۲۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۶ بهمن ۱۳۹۴در ۹:۳۴ ب.ظ تعداد بازدید: 2,279 بازدید کد خبر:52935 چاپ خبر

نتایج نهایی تائید صلاحیت کاندیداهای انتخابات مجلس در استان لرستان اعلام شد

0

نتایج نهایی تائید صلاحیت کاندیدای انتخابات مجلس در استان لرستان اعلام شد. به گزارش کشکان، نتایج نهایی تائید صلاحیت کاندیدای انتخابات مجلس در استان لرستان اعلام شد و آرش میراسماعیلی در حوزه خرم آباد تائید صلاحیت شد و در دیگر شهرستان ها تغییری ایجاد نشد. در بروجرد، پلدختر، نورآباد و … هیچ کاندیدای دیگری تائید […]

۲yl4_images

نتایج نهایی تائید صلاحیت کاندیدای انتخابات مجلس در استان لرستان اعلام شد.

به گزارش کشکان، نتایج نهایی تائید صلاحیت کاندیدای انتخابات مجلس در استان لرستان اعلام شد و آرش میراسماعیلی در حوزه خرم آباد تائید صلاحیت شد و در دیگر شهرستان ها تغییری ایجاد نشد.

در بروجرد، پلدختر، نورآباد و … هیچ کاندیدای دیگری تائید صلاحیت نشد و جوسازی های این روزهای تعدادی از کاندیدا که خبر از تائید صلاحیت خود می دادند فقط بازی با احساسات هواداران خود و مردم بود.

در مجموعه ۳۰۷ نفر در استان لرستان برای انتخابات مجلس ثبت نام کرند که قبل از بررسی صلاحیت ها ۱۱ نفر انصراف داده و پرونده ۲۹۶ نفر توسط هیئت های نظارت و اجرایی برسی شد و ۱۷۲ نفر تائید صلاحیت گرفت؛ ۴ کاندیدا دیگر نیز بعد از بررسی صلاحیت ها انصراف داده و ۶ نفر نیز حوزه انتخاباتی خود را تغییر دادند.

با احتساب انصرافی ها و جابه جایی ها اکنون ۱۶۷ کاندیدا در حوزه های انتخاباتی مختلف لرستان خود را برای رقابت آماده می کنند هرچند به طور قطعه تعداد بیشتری از کاندیدا انصراف می دهند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط