سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۲۰:۲۱:۴۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۴در ۲:۵۷ ق.ظ تعداد بازدید: 2,092 بازدید کد خبر:52586 چاپ خبر

برخی تفکر داعشی و برانداز دارند/ ثابت کرده ایم که با مردمیم/ برادر را مقابل برادر قرار می دهند

0

اظهارات تند سهراب دوستی

آقای دوستی در سخنرانی ستاد ملکشاهی گفتند کوچکترین نقشی در رد یا تأیید صلاحیت کاندیداها چه اصلاح طلب چه اصولگرا نداشته ام. اما متأسفانه عده ای مدعی سیاسی و اصلاح طلبی در جمع حامیان کاندیدایی با زبان لکی ضمن توهین به شورای نگهبان می گوید جنتی من را می شناسد؟! جنتی یاری را می شناسد؟! […]

آقای دوستی در سخنرانی ستاد ملکشاهی گفتند کوچکترین نقشی در رد یا تأیید صلاحیت کاندیداها چه اصلاح طلب چه اصولگرا نداشته ام. اما متأسفانه عده ای مدعی سیاسی و اصلاح طلبی در جمع حامیان کاندیدایی با زبان لکی ضمن توهین به شورای نگهبان می گوید جنتی من را می شناسد؟! جنتی یاری را می شناسد؟! جنتی کورانی فر را می شناسد؟! جنتی اسفندیاری را می شناسد؟! ما برادر خودمان برایمان مشکل درست کرده است! و با این الفاظ بسیار زشت که به تعبیری می توان گفت داعشی، عده ای جوان یا نوجوان یا سن دار نمی دانم… ناآگاهانه و نابخردانه همان شب به قبرستان روستای داودرشید می روند و قبر پدر مرحوم ما را آتش می زنند و سقفش را تخریب می کنند…(فریاد مرگ بر منافق حاضرین…) در پاسخ به آن نادانان و ابلهان می گویم: در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم/ سرزنش ها گر کند خار مغیلان غم مخور…

IMG_3079

در طول سی و هفت سال عمر نظام آقای دوستی از زمانی که در سپاه و جهاد و در کسوت شهرداری گراب شروع کردند و تا اکنون که عضو شورای شهر پایتخت جمهوری اسلامی ایران هستند و حقیر از سال ۶۲ در سن ۱۴ سالگی در جبهه های جنگ حضور یافته ام با مردم در ارتباط بودیم. مردم خوب ما را می شناسند. ما مهربانانه و در کمال انسانیت به مردم خدمت کردیم. در طول این مدت به انتظار ننشستیم که احدی از مردم بیاید و از ما تشکر کند. در طول این مدت ما خدمت صادقانه و بی ادعا داشتیم. از زمانی که در شهرستان آقای دوستی مسئولیت داشتند تا زمانی که در تهران بودند. بدون هیچگونه ادعا و منتی. در طول این ۳۷ سال نامهربانی ها و بی مهری های فراوانی دیده ایم. ما در طول این راه با سنگلاخ های بسیاری مواجه شدیم.اما از بزرگان طایفه خودمان و از بزرگان طوایف شما آموخته ایم که دوستی و مهر بورزیم. ما در طول این دوران با دارا بودن طرز تفکر سیاسی خود به اصولگرایان عزیز هم ارادت داشته و همواره مورد تهمت ها و اهانت ها از ناحیه دوستان قرار می گرفتیم که چرا شما واقع گرائید؟ در طول این دوران ما مهربانانه برخورد کردیم اما دوستان، با مهر ما تفرقه کاشتند. با مهر ما، با داشتن خط کشی بچه های اصلاح طلب را پاره پاره می کردند. این که این اصلاح طلب را بردارید و آن اصلاح طلب را جایش بگذارید این هنر نیست این پاره پاره کردن است…

IMG_3062

ولی ما این کارها را نکردیم. ما حتی با اصولگرایان هم این کار را نکردیم. و امروز همان همراهی و همان همدلی و واقع بینی و واقع گرایی به نقطه ای رسید که ما خط فکری را در شهرستان در لوای ولایت فقیه و با شوق امام، نظام و رهبری تحت عنوان اعتدال در قالب نیروهای ارزشی و نیروهای لایق و متخصص و مدیر و مدبر هر دو جریان پی می گیریم.

ما ثابت کرده ایم که با مردمیم و در میان مردم مانده ایم. همه ی شما می دانید من مسئول ستاد آقای خاتمی در دوره ی دوم بودم و در دوره ی اول معاون مرحوم جانمحمد آزادبخت رئیس ستاد خاتمی. از نفوذ و توانمندی هم برخوردار بودم اما استفاده نکردم. چرا؟ چون آقای دوستی معتقد بودند باید در میان این مردم بود. در میان غم ها و شادی های این مردم بود و من به عنوان نماینده ی آقای دوستی ماندم و خواهم ماند. دوستان امروز در قالب اعتدال که با آقای دکتر ملکشاهی نیروی اعتدال گرا، اخلاق محور، منطقی و نیرویی در قاموس انقلاب شکل گرفته است نیروهای اصولگرا و اصلاح طلب باید دست در دست هم نهند تا این جریان در کوهدشت و رومشکان توسعه و بسط داده شود.

IMG_3080

من در جلسه ی قبل هم گفتم. آقای دوستی هم گفتند من خیلی از مسائل را می بینم که شما نمی بینید. غبار فقر و غبار بیکاری این شهرستان را گرفته است. این شهر نیازمند تحول و حیات است. ما الان پنج شش پروژه ی سنگین با اشتغال بالغ بر دو سه هزار نفر ار داریم و مطمئن باشید اگر ملکشاهی را انتخاب کنید که قطعاً می کنید و ان شاالله نماینده شما خواهد شد به مجلس برود به سرانجام می رسند و اگر شخص دیگری برود تعطیل می شوند.

اما دوستان. اصولگرایان بزرگوار و اصلاح طلبان عزیز. در فضای مجازی و در ستادهای انتخاباتی علناً به جناب آقای دوستی و ملکشاهی توهین می شود. دم از اخلاق، اصلاح و تغییر می زنند و بعد هم سی دی حاوی زشت ترین حرکات را در دو نقطه ی متفاوت و در دو استان متفاوت به هم می چسبانند و متأسفانه توسط عده ای توزیع می شود که بعضاً در صف اول نماز هم دیده می شوند.

IMG_3054

این اخلاقی است؟! این شرافت و تقوای سیاسی است؟! آن هایی که می روند در ستادهای انتخاباتی ما را دشمن طایفه ای خاص جلوه می دهند تا جوانان آن طایفه تحریک شوند و به طایفه ی درویش اهانت کنند، نه به طایفه ی درویش تنها، به همه ی شما که به نوعی وابستگی با این طایفه دارید، این که کاسبی و دلالی است. اگر مردید و اهل مباحثه و مناظره و مذاکره بسم الله. در خدمتیم. بیائید تا تبیین کنیم اصول اصلاح طلبی را. اصلاح طلبی از نگاه ما اصلاح طلبی درون نظام است نه زاویه داشتن با نظام. بنا نیست مدعی اصلاح طلبی باشی باشید ولی با کسانی مرتبط باشید که با نظام زاویه داشته و قصد براندازی دارند. ما اینگونه نیستیم و با کسانی که اینگونه اند هم نخواهیم ماند.

عزیزان در دوران حیاتمان حقیقتاً برخی دوستان زنده به گورمان کردند. بسیار نامهربانی و ناجوانمردی در حقمان کردند. آنقدر جفا کردند و این بار نیز خیال کردند با این اقدام مخربانه ما را خسته می کنند، امروز در فضای مجازی دیدم که نوشته بودند که آقای دوستی بعد از این اقدام آقایان خرابکار به سهراب گفته فعالیت نکن برا خودت بترس! اما مطمئن باش آقای عامل و آقای محرک اگر از ترور سهراب هم بگذری خاندان دوستی و اصلاح طلبان اعتدال گرا از ملکشاهی نخواهند گذشت…

چه اندیشه ای در سر دارید؟! ما اصلاح طلبی را از نگاه اسلام ناب محمدی مورد نظر امام تعبیر می کنیم. ما با اسلام آمریکایی مخالفیم. ما تابع مقام معظم رهبری هستیم. ما پیرو خط امامیم. ما حامی دولتیم. دولت تدبیر و امید مگر نشان دهنده و تکامل یافته ای از اعتدال ملکشاهی نیست؟ اعتدال ملکشاهی که قبل از دولت تدبیر و امید آغاز شد. چطور آن زمان اعتدال بد بود اما حالا که شما حامی اعتدال می شوید خوب است!

برادر را در مقابل برادر قرار می دهید. در یک نقطه ی عملیاتی صدام هم حضور می یابد به فرماندهان میگوید چرا پیش نمی روید؟ می گویند مقابلمان سپاه بدر است و عراقی ما برادریم و به همین دلیل است که پیش نمی رویم. نمونه هایی دارم که بیان می کنم. آقای درویشی که به عنوان معاون مالی آموزش و پرورش پیشنهاد شده بود در مقابل ایشان آقای قاسمی را کاشتند که ما از درویشی بگذریم و به قاسمی اکتفا کنیم. یک سال در مقابل حکم آقای کرمیان (معاون ابتدایی آموزش و پرورش کوهدشت) مقاومت کردند. دوستان فرهنگی می دانند. الان هم شعار می دهند خانه به خانه معلم به معلم و مدیر به مدیر می گویند اگر ملکشاهی هم نماینده شود آموزش و پرورش دست ماست. مگر شما چکاره اید؟! اگر براندازید که اصلا نظام با شما شوخی ندارد. اگر اصلاح طلبید که دولت متعلق به اصلاح طلبان نیست. دولت دولت اعتدال گرایی است. دولت اصولگرایان و اصلاح طلبان. همان کاری که ملکشاهی کرد. پس ملکشاهی دو قدم از دولت هم جلوتر است.

من خیلی مسائل دارم اما نمی دانم بازگو کنم یانه ( حضار: بگو بگو … دوستی افشا کن…) به درخواست دوستان به خدا واگذار می کنم.

اما چند تذکر:

انتخاب مردم مقدس است. هر آنچه شما انتخاب کنید قطعاً خیر است.

برادران عزیز! اعتدالی که شکل گرفته پیوند دو جریان اصولگرایی و اصلاح طلبی است. ما در جبهه ی انقلابیمد نظر مقام معظم رهبری هستیم و از همه ی نیروهای انقلابی و ارزشی می خواهیم به اعتدال بپیوندند. اعتدال گفتمانی است مورد پسند خداوند یبحان و ائمه معصومین.

با استفاده از این گفتمان در کنار هم به توسعه ی شهری بیاندیشیم که والله اگر کسی از بیرون به درون این شهر بیاید منتقد می شود. دهکده ای است که از خیلی از روستاها وضعیتش بدتر است. برای جبران عقب ماندگی این شهر به پا خیزیم. با دوستان و عزیزان و اقوام در روستاها … ارتباط بگیرید و همه را به سمت و سوی اعتدال هدایت کنید. نسخه ی رفع مشکلات این منطقه نه افراط است و نه تفریط بلکه اعتدال است…

چند نفر را مأمور کرده ام که با اقوام یکی از کاندیداها که با تحریک برخی عناصر نامرد نسبت به ما بدبین شده اند در یک محلی تجمع کنند و من خدمتشان بروم و سوگند یاد کنم که دوستی و ملکشاهی در رد صلاحیت کاندیدای مورد نظر آن آقایان و سایر کاندیداها نقشی نداشته اند. این اهانت به شورای نگهبان نیست که بگویند دوستی و ملکشاهی نفوذ کردند و به فلانی گفتند که X  را تأیید کن و Y  را رد کن؟! این حرف ها جرم است. من از این دوستان می خواهم که این مسائل را تمام کنند. با تخریب ملکشاهی به کجا خدمت می کنند؟ من توصیه می کنم این دوستان تقوای سیاسی پیشه کنند. فعالیت خودشان را بکنند ما هم کار خودمان را می کنیم. مردم هر که را انتخاب کردند دستشان درد نکند. مبارکش باشد.

۷ اسفند روز انتخابات در اولین ساعات بامداد در پای صندوق های رأی حاضر شده و با انتخاب ملکشاهی و رأی خود جواب کسانی را بدهید که احساسات ما را جریحه دار کردند و محبت خود را به آقای دوستی ثابت کنید.

از امام جمعه ی محترم که در خطبه های امروز به هتاکان حمله ور شدند تشکر می کنم. از مسئولین محترم شورای تأمین می خواهم به منظور جلوگیری از اقدامات مشابه اقدامات لازم را انجام دهند. عوامل را شناسایی کنند. إن شاء الله با مدارک موجود به زودی رسوا می شوند.

 IMG_3071 IMG_3082 IMG_3084

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. آقای دوستی شما و خانواده محترمان برای همه شناخته شده اید،
  همانگونه که حسودان و خانواد هایشان هم برای همه رو شده اند
  از خداوند ممنان شادی رو اموات شما را خواهانیم و در روز ۷ اسفند مشت مهمی بر دهان ژاژگویان خواهیم کوبید.
  ان شاءالله

  [پاسخ]

 2. جا مانده ازسخنرانی سهراب دوستی!!! اگر هدف دوستی وملکشاهی حذف رقیب بود چرا محمدی آزادبخت وحسینعلی امامی رد صلاحیت نشدند!!!؟؟؟
  ا نسل کاوه ،فریدونیمن/ وعشق دوستی تا پا گیونیمن

  [پاسخ]

  فرهنگی در :

  چون این آقایان را رقیب به حساب نمی آوردند.

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  برای اینکه فکرنمیکردید که آقای آزادبخت و کورانی یکی بشن دوما امامی هم بعیده موفق بشه

  [پاسخ]

 3. افرادی که این کار را کردند بوی از انسانیت، بوی از معرفت نبرده اند و آن افرادی که باعث تحریک این از خدا بی خبران شده خود انسانهای بی اخلاق هستند که از مدنیت و گفتمان و تحمل مخالف بدور هستند . و از خداوند متعال خواستاریم که افرادی که دست به این عمل زشت و ناپسند زده اند در همین دنیا سزای عملشان را ببینند.

  [پاسخ]

 4. ما این عمل زشت را محکوم مکنیم و خواستار رسیدگی و محاکمه مجرمان هستیم تا گناهکاران رو سیاه شوند

  [پاسخ]

 5. صادق محمدی یگانه

  نتیجه افکار افراطی و بدون پشتوانه صحیح قطعا اعمال داعشی خواهد بود
  این رفتارها نشان دهنده عدم تقوا و اخلاق انسانی میباشد کاش افراد قبل از آنکه هر داعیه ای داشته باشند الفبای انسانیت را آموخته و از ترویج نفاق و شایعه پراکنی خودداری کنند

  [پاسخ]

 6. جناب دوستی هم صدای موج حمایت های غیر قابل باور از محمدی آزادبخت را شنیده است…
  کسانی که تا دیروز می گفتند محمدی رایش کجاست؟ الان می دانند با فضای که ایجاد شده احتمال بردش بسیار زیاد است

  [پاسخ]

 7. بوی توطعه می آید

  [پاسخ]

 8. در ضمن آقای سهراب اگه ملکشاهی قبل از دولت آقای روحانی اعتدال را رونمایی کرده جوری که شما میگی پس چرا زمان انتخابات تمام قد جلوی اعتدال ایشان ایستاد و حتی تخریب هم کرد ؟؟؟ خودتان خوب میدانید ملکشاهی … نه اصولگراست نه اصلاح طلب نه اعتدالگرا . …

  [پاسخ]

 9. کار خودی هاست این را گذشت زمان اثبات خواهد کرد….

  [پاسخ]

 10. با سلام
  ضمن محکوم کردن حرکت ناشایست و بسیار به دور از انسانیت در صدمه زدن به قبور گرفتاران خاک که نشان از مرگ اخلاق دارد ،امیدواریم که دیگر شاهد چنین رفتارهایی نباشیم و انشااله که عاملان آن هر چه سریعتر شناسیایی و دستگیر شوند که هم نیت آنها مشخص شود و هم به سزای عمل ننگینشون برسن
  ولی جناب آقای سهراب خان دوستی برا تک تک جملات عوام فریبانتون پاسخ منطقی در چارچوب تفکر اصلاح طلبی رو دارم که اخوی شما و شما سنگشو…به سینه میزنید و گرنه که در این روزگار اکنون ،شما و اخوی شما کجا اصلاح طلبی کجا
  همه ما بینش سیاسی داریم و شرایط کلی جامعه و دولت رو رصد میکنیم و از مشکلات دولت نیز با خبریم و معتقدیم که نماینده ای باید به مجلس بره که حامی دولت تدبیر و امید باشه
  ولی سوال اینجاست بهتر نبود در این شرایط برادر شما و امثالهم با ایجاد وحدت در جبهه اصلاحات در صدد تقویت اصلاحات بر میومدید که ما یک نماینده تمام اصلاح طلب رو روانه مجلس کنیم که بعدا هم دلمون نلرزه که آیا با دولت میمونه یا نه
  من به شما قول میدم که اگر در مجلس بعد آقای لاریجانی رییس قوه مقننه نشن همین آقای ملکشاهی که شما الان و به اشتباه سنگشو به سینه میزنید دیگه اونی نیست که شماها و دولت میخاین
  تفکرات این شخص ریشه در اصولگرایی و متاسفانه اصولگرایی افراطی داره
  ایشون همون فردی یه که اگه رای منفی به جناب نجفی وزیر پیشنهادی وزارت آمورش پرورش نمیداد الان آقای نجفی که بسیار کارآمد بودن در راس وزارتخونه بودن و مسلما اوضاع بهتری داشت آموزش و پرورش
  حالا این آقا که قالیباف رو اولین بار دعوت کرده استان لرستان… کجای دولت تدبیر و امید گیره الله اعلم
  شما برید سی خودتون

  ما کم نداشتیم سیاسیون بسیار توانمند تر و کارآمدتر وسطح بالاتر از اخوی شما که با پشتیبانی ها و موضع گیری های نا بجا خودشون رو به انزوا کشوندن و پایگاه مردمی خودشون رو از دست دادن
  بی شک آقای اسماعیل دوستی یکی از همون سیاسیونی هست که اشتباه بزرگی مرتکب شد
  ولی خب کاری نمیشه کرد دیگر به قول معروف صلاح ملک خویش خسروان دانند

  و….

  [پاسخ]

 11. برادران دوستی از اتفاقی که برای شما و بی احترامی که به آن مرحوم کردن را محکوم و از خداوند متعال میخوام که عاملین این جنایت به سزای اعمالشان برساند

  [پاسخ]

 12. ایا کسی هست که در مقابل این حرکت نا بخردانه واکنش نشان ندهند..

  [پاسخ]

  بی طرف در :

  این نشان دهنده ضعف است

  [پاسخ]

 13. دوستی چه غمی دارد

  [پاسخ]

 14. وقتی در یه مراسم تشییع جنازه، یکی از دوستان اصلاح طلب بجای تشکر از مردم، با کنایه تند به انتقاد از آقای دوستی می پردازد، این عمل خودش باعث تحریک یکسری آدمای احمق می گردد که دست به چنین اعمال زشتی بزنند

  [پاسخ]

 15. فقط امامی راد .عکس جلسه اعلام حمایت جامعه ایمانی را مقایسه کنید

  [پاسخ]

 16. علی محمدی یگانه

  بدون شک حاج اسدخان دوستی از پاک ترین ارام ترین با اخلاق ترین مردان کوهدشت بوده و هستند
  بدون شک روح ان مرحوم با امیرالمومنین محشور است و به ما دنیایی ها برای این کوته فکری هایمان لبخند میزند
  با این کار نابخردانه طرز فکر داعشی و بی سوادی و بی فرهنگی خود را اثبات نمودید

  [پاسخ]

 17. لطفا ازین قضیه واس تخریب جریان اصلاحات استفاده نشه.ضمنا آقای ملکشاهی فکر کردن میتونن با حذف کورانی فر جریان اصلاحات و اعتدال رو از بین ببرن.ولی تمام نقشه هاشون بهم ریخت چون باعث اتحاد بیشتر حامیان آقای کورانی فر به نفع آقای آزادبخت شدن.همه مردم میبینن این جریان چطور محبوبیت و مقبولیت پیدا کرده و به سمت پیروزی میره به کوری چشم تمام کسانی که به دوستان و یاران سابق خود پشت کردن برای حفظ منافع شخصی

  [پاسخ]

 18. کوهدشت غمزده تابحال ازجناح بازی خیری ندیده به عنوان فرزند این دیار به ملت پر شور وباشعورکوهدشت پیشنهاد می دهم با توجه به اوضاع پسا برجام کشور که قطعا رونق اقتصادی را به همراه دارد جانب کاندیدایی را بگیرند که توان جذب سرمایه برای این دیار فقیر راداشته باشد بدیهی است قدرت ائتلاف اقایان دوستی وملکشاهی نسبت به سایر رقبا قیاس ازاسمان تازمین است(نکته قابل ذکردرجواب کسانی که نمایندگی دوره ی قبل رامعیارقرار دهند ؟اینکه دوره قبل اقای ملکشاهی مصادف با رکود حاصل ازتحریمی بود که کل کشور گرفتار ان بوده وهست )به امید دوران رونق اقتصاد ی کوهدشت درسایه برجام با دلسوزی و پیگیری های اقایان دوستی وملشاهی

  [پاسخ]

 19. با سلام و ابراز تاسف و اندوه و تالم فراوان بحضور خانواده ی محترم دوستی؛ بنظرم با این کار شما بزرگ و بزرگ تر شدید و دشمنانتون حقیرتر!

  [پاسخ]

 20. جناب آقای دوستی:
  اولا: حرمت تمامی درگذشتگان واجب بوده و شما هم این مطلب را دستمایه تبلیغاتی نکنید.
  دوما: اقای دوستی چه اقدام موثری جهت زدودن غبار فقر و غبار بیکاری این شهرستان بعمل آورده اند.
  سوما: …

  [پاسخ]

 21. آقای دوستی کانادیدای مرد نظرشما اگر دوقدم به دولت تدبیر امید جلوتر است پس چرا کاندیدا ی دوسال قبل وی کسی دیگربود . پس نتیجه می گیریم اشتبا ه کردی ۲سال جلوتر است .

  [پاسخ]

 22. درود بر ملکشاهی و درود بر اعتدال

  [پاسخ]

 23. انصافا حرفهای سهراب دوستی واقعیت ندارد چون من خودم درزمان سخنرانی فرج مومنی درستادکورانی-آزادبخت بودم اصلا اسمی یااشاره ای به آقای دوستی نداشتند این حرفها همان یکطرفه به نزدقاضی رفتن است اگرمطمئن هستیدکی بوده بسم الله منتظرچی هستید اتفاقا دوستی به مردم کوهدشت غیرازخوبی کاری نکرده این عمل کارخودی های ستادملکشاهی است حالا بااهداف مختلف که خودتون میدونید وجای هیچ بحثی نیست

  [پاسخ]

 24. علی محمدی یگانه

  اخلاق سیاسی مهمترین رکن برای انتخاب نماینده یک شهر است
  ایا با این رفتارهای داعشی گونه چه چیزی را ثابت کرده اند
  بی شک روح ان مرحوم در کنار امیرالمومنین به این بی فرهنگی ها و وحشی گری های اهل دنیا لبخند میزد.

  [پاسخ]

 25. هتاکی تحت هرعنوان به افراد عملی بسیار زشت .ناجوانمردانه ودوراز انسانیت است .خاصه اگر به قبور مطهر اموات ان هم فردی متدین وبا خدا باشد زشتی ان بحدی است که در قالب الفاظ نمیگنجد .سیاسی بودن حسن های فراوان دارد ولی زمانی جنبه سیاست بازی بخود بگیرد واز تقوی دورشود چنین حرکات مشمئز کننده نیز خودنمایی میکند .وای بسا افراد منافق بخاطر تشتت جامعه وبجان هم انداختن افراد چنین حرکات غیر انسانی را انجام داده باشند .لذا باید هوشیار بود وبخوبی ودرایت اوضاع را مدیریت کرده از بکار بردن هرلفظ وکلامی که اوضاع را بدتر کند خودداری نمود .

  [پاسخ]

 26. کسی این کارو انجام نداده . احتمالا کار یه رهگذر بی خبر از خدا بوده که فقط خواسته باشه جو رو متشنج کنه .

  [پاسخ]

 27. خدا وند به سر درون آگاه است.آقای دوستی. حرف زیاد زده میشه اما راست و دروغ ش را فقط خدا میدونه…کمی دیر به فکر درمان کوهدشت افتاده آید.!!!!بیماری کوهدشت. ریشه دوانده. وعلتش هم. معلومه.

  [پاسخ]

 28. درود بر ملکشاهی و دوستی

  [پاسخ]

 29. هرکسی بوده خداوند لعنتش کند،و انشاالله بزودی رسوا خواهد شد

  [پاسخ]

 30. درویش و با اصالتی
  سرباز این ولایتی
  پرچم دار رشادتی
  پیشرو در صداقتی
  مردم دار و با شهامتی
  حامی عدل و عدالتی
  افتخار این ملتی
  تقدیم به بزرگترین مرد سیاسی شهرستان کوهدشت حاج اسماعیل دوستی
  نباشد آن روزی که نباشی

  [پاسخ]

 31. سلام و عرض ادب خدمت همشهریان گرامی.برتراندرسال جمله زیبایی دارد که میگوید.” مشکل جهان اینست که احمقها همیشه قاطعند و دانایان در شک به سر میبرند”خیلی دانایان به این فاجعه اخلاقی به دید خود زنی مینگرند اندکی دیگر میاندیشند و میگوند کار جبهه فلان است و بهمان است اندکی دیگر میاندیشند و میگویند”به ما چه بهتر است سکوت کنیم” .جای احمق ها در این فاجعه اخلاقی کجاست? چشم به دهان دانایی دارند تا سریعا قاطعانه عمل نمایند.وه که جای شگفتی است این داستان تلخ.داستانی که در گذر زمان تمام شهر کوهدشت هزینه ان را میدهیم و متهم میشویم به توحش…به قول فلاسفه” انسان خردمند در جامعه متوحش دو گزینه پیش روی دارد یا توحش برای حفظ بقا.یا انزوا برای امنیت بقا” ماحصل توحش موجود توحش است و نمیتوان از گنداب توحش توقع گلستان داشت .راه حل این فاجعه چیست..!! !!د

  [پاسخ]

 32. برای اصولگرایانی که نشسته اند در جلسه و به دعوای اصلاح طلبان گوش میدهند مثل اسیر دربند شده اند باید تاسف خورد سالها زیر پرچم اصولگرایی سینه زدیدوتادیروز منتقد این آقایون و حالا دست به سینه و….درسنگر اینها وای وای وای بر شمابشینید وتماشا کنید ودم در نیارید

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط