سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۴:۱۶:۱۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۲ بهمن ۱۳۹۴در ۱۱:۳۵ ق.ظ تعداد بازدید: 1,028 بازدید کد خبر:52434 چاپ خبر

بازی از پیش باخته اصلاح طلبان در انتخابات دهم بروجرد

0

رد صلاحیت همه اصلاح طلبان و طرفداران دولت در بروجرد

تمامی گزینه های اصلاح طلبان در انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بروجرد و اشترینان رد صلاحیت شده اند. به گزارش کشکان به نقل از روزهای بروجرد، علی محمد گودرزی امید اول اصلاح طلبان که بسیاری به تایید صلاحیت وی خوشبین بودند از سوی شورای نگهبان رد صلاحیت شده است. محمدحسن ستاری، محمد […]

کارتون-۷۹۲x498

تمامی گزینه های اصلاح طلبان در انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بروجرد و اشترینان رد صلاحیت شده اند. به گزارش کشکان به نقل از روزهای بروجرد، علی محمد گودرزی امید اول اصلاح طلبان که بسیاری به تایید صلاحیت وی خوشبین بودند از سوی شورای نگهبان رد صلاحیت شده است.

محمدحسن ستاری، محمد پرهام، فریبرز محسنی، عبدالله روزبهانی و حبیب الله معظمی گودرزی نیز بیش از این رد صلاحیت شده بودند.بر اساس این گزارش علیرضا مرادی و فرشاد علیاری از نامزدهای نزدیک به اعتدال نیز با وجود تایید صلاحیت در مرحله قبل از سوی شورای نگهبان رد صلاحیت شدند.
از سوی دیگر حمیدرضا صارمی شهردار اسبق بروجرد هم که پیشتر تایید صلاحیت شده بود از سوی شورای نگهبان رد صلاحیت شد.حسن کره رودی و فاطمه مقصودی که پیشتر رد صلاحیت شده بودند تایید صلاحیت شدند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط