سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۲۸:۴۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۲ بهمن ۱۳۹۴در ۹:۰۷ ق.ظ تعداد بازدید: 3,912 بازدید کد خبر:52373 چاپ خبر

(تصاویر) شب حضور اسماعیل دوستی در ستاد ملکشاهی+ متن سخنان مهم دوستی

0

به گزارش خبرنگار کشکان، حضور اسماعیل دوستی عضو اصلاح طلب شورای شهر تهران در ستاد الهیار ملکشاهی با استقبال حامیان وی مواجه شد به نحوی که سخنرانی دوستی با ساعتی تأخیر شروع شد. متن سخنان دوستی در این گردهمایی: بسم الله الرحمن الرحیم خدا را شاکریم که امروز بعد از سال های متوالی توانسته ایم […]

به گزارش خبرنگار کشکان، حضور اسماعیل دوستی عضو اصلاح طلب شورای شهر تهران در ستاد الهیار ملکشاهی با استقبال حامیان وی مواجه شد به نحوی که سخنرانی دوستی با ساعتی تأخیر شروع شد.

متن سخنان دوستی در این گردهمایی:

بسم الله الرحمن الرحیم

خدا را شاکریم که امروز بعد از سال های متوالی توانسته ایم  ابر قدرت های جهان را به پای میز مذاکره بیاوریم و در رابطه با هسته ای و برجام دولت موفقیت بسیار عالی کسب کند و همه ی ما شاهد آن هستیم که یکی از کسانی که در این قضیه زحمت کشیدند و به دولت کمک کردند جناب آقای ملکشاهی بود و یکی از دلایلی که ما از او حمایت میکنیم حمایت از برجام است.

اما در مورد انتخابات: بنده چند تا نکته دارم که میخواهم در مورد انتخابات شهرستان های کوهدشت و رومشکان عرض کنم.

صحبتی دارم با کاندیداهایی که رد صلاحیت شدند… از جمله با برادر عزیزم جناب آقای کورانی فر که خود ایشان می دانند بنده چقدر ایشان رو دوست دارم، با طوایف بزرگ عزیز و با اصالت کوهنانی،شهبازی، منصوری، نعمتی و حیدری که از فامیل های نزدیک ایشان هستند.

من در جلسه ای که با حضور من و آقایان مومنی، اسفندیاری  و شخص آقای ملکشاهی در تهران داشتیم به یک توافق رسیدیم و آن توافق این بود که آقای کورانی فر و آقای ملکشاهی مبارزه می کنند تا آخر هر دو تقویت می کنیم اگر رای آقای کورانی فر از آقای ملکشاهی بیشتر بود بنده آقای ملکشاهی را راضی میکنم که به نفع آقای کوران فر کنار بکشند. اونجا آقای ملکشاهی فرمودند که هرچه آقای دوستی دستور بدهند بنده در خدمتم ما دنبال رد صلاحیت هیچ کسی نبوده ایم، من یک تماس با هیئت نظارت با شورای نگهبان داشته ام دیروز آقای نوربخش کاندیدای رد صلاحیت شده نورآباد امده بود پیش بنده من یکی از حقوق دان های شورای نگهبان را میشناسم زنگ زدم جواب نداد برای ایشون پیامک فرستادم که بنده آقای نوربخش رو میشناسم آقای خوبیه متدین هستند خواهش مکینم کمکش کنید که برگرده و الله تنها تلفن من در طول این مدت این بوده است.

اخلاق ملکشاهی را هم خوب میدانم. این مرد خوب تربیت شده، این مرد خیلی متدین هستند این مرد امکان نداره غیبتی از زبانش بیاد بیرون، یا تخریبی یا تضعیفی که برن دنبال رد صلاحیت کسی، باید امشب خدمت طوایف عزیز عرض کنم که اگر نسبت به ما شک دارید شک خودتون رو برطرف کنید. من به شما ارادت دارم. کسی دنبال رد صلاحیت کسی نیست من خودم ۲ بار رد صلاحیت شدم زندگی ام داغون شد کسی که سرباز نظام بوده، سرباز امام بوده، امروزه سرباز ولایت فقیه باشد رد صلاحیت بشه دلیل هم نداره میدونم خیلی سخته هیچ وقت دنبال این موضوع نبوده و نیستم و آقای ملکشاهی هم نبوده و نیست.

من خطاب به آقای کورانی فر عرض میکنم که ایشون خودشون بررسی کنن، قطعا به یک نتایجی خواهید رسید اگر اینطوری باشه دوازده هزار نفر کاندیدا شده شش هزار نفر رد صلاحیت شده،‌ الان در تهران خیلی از اصلاح طلبان خیلی ها رد صلاحیت شدند نمیشه که بیان تو ستاد بگن ما رد صلاحیت شدیم خوب رد شدید شورای نگهبان صلاحیت شما را احراز نکرده است، هیئت نظارت چه استان چه مرکز و شورای نگهبان این تهمته این توهینه میگن رفتن نشستن و آقای فلانی را رد صلاحیت کردن اونا وظایفی دارند. ما نباید بیایم از رد صلاحیت شدگان تجارت کنیم. نباید جلسه بزاریم کامنت بزاریم بگیم فلانی ما را رد کردن این بداخلاقی انتخاباتی است.

اینکه ما بگیم فلانی نباید نماینده شهر بشه این خیلی بده اصلا در قاموس اصلاحات نمیگنجه مردم تصمیم گیرنده ی نهایی هستند به هر کسی رای دادن مبارکه ما هم بهشون تبریک میگیم.

من دوست داشتم همه در کار و زار انتخابات باشند می دانید من از اول چرا با شش بعلاوه یک مخالف بودم در این گروه منیت بود چه اشکال داره همه در این ائتلاف باشند که بعد ها هم پنجاه نفر شدن. باید همیشه من باشم! بگذاریم جوانان در عرصه ی سیاسی عرض اندام کنن. چه اشکالی داره. چه اشکالی دارد این تعداد زیاد باشن به جای ۶نفر۵۰  نفر بیاید من با علی پور و قبادی و…مخالف نبودم اینها دوستان من هستن و خیلی هم دوستشان دارم. من از این نظر مخالف بودم. من محمدی آزادبخت را قلبن دوست دارم هم خودش و هم اطرافیان الانش میدونن من و محمدی چقدر بهم نزدیک بودیم. ولی امروز شرایط کنونی کشور حکم می کند که از آقای ملکشاهی حمایت کنم. این از بحث اول من کورانی فر را خیلی دوست دارم اخلاق و رفتار این مرد بی نظیره و از شورای نگهبان و هیت نظارت تقاضامندم پرونده ی ایشان را مجدد بررسی نمایند هیچ بعید نیست تایید شوند چون تا ۲۷ ماه جاری فرصت هست هیچ بعید نیست.

خود آقای ملکشاهی هم دوست دارند تایید شود کورانی فر. ایشان بارها عرض کردند ای کاش همه تایید شوند که رقابت خوبی داشته باشیم.

طوایف عزیز به تجارت دوستان گوش ندین که فلانی فلانی رو رد کرد. من بارها عرض کردم بخدا ما نقشی نداشتیم این جنایت است اگر ما کسی رو رد کنیم این خیانت است اصلا ما چه کاره ایم که تصمیم بگیریم برای شورای نگهبان!

و اما بعد…

میگن ما اصلاح طلبیم اونا اصولگرا. اولا بنده چاکر اصولگرایان هستم که دین دارند نظام رو قبول دارن و تابع مقام معظم رهبری هستند. این حرفا چیه این انگ ها چیه خودتون بهتر از من می دونید بنده ۱۰تا ۱۵هزار نفر رو به اسم در کوهدشت میشناسم. ۳۷سال از انقلاب می گذرد ۳۷ سال عشق،مقاومت،خوبی و…مردم هم من رو خوب میشناسن هم شماها رو نه نیاز هستش شما بنده رو تضعیف کنید نه من شما رو. مردم ما رو میشناسن سران این نظام هم ما رو میشناسن. خدا و خودمون هم خودمون رو میشناسیم کامنت میزارید فلانی اصولگرا شده. سوال اینه اصولگرا بده اصولگرا چیشه؟ یک روزی مردم تصمیم می گیرن به اصولگرا رای بدن باید بگیم شما بد هستین نه برادران اینا مردمن و میزان رای مردمه.

میگن اینا زر، زور و تزویر دارن کدام زر ملکشاهی زر داره، امامی زر داره ،گراوند زر داره ،مرادپور زر داره تیموری زر داره، محمدی آزادبخت زر داره این حرفا چیه چرا دل مردم رو خالی می کنید. کدام زر؟

میگن زور کی زور داره ما که میگم فلانی بشه ریس تامین اجتماعی شما خو میگین کار ماست، معلمی میشه ریس دبیرستان میگین کار ماست شما زور دارید یا ما. شما زور دارید که برادر ملکشاهی رو عزل کردید یا ما؟ نکنید فضا رو مخدوش نکنید ۳۷ سال از انقلاب می گذرد -ببخشید هوا هم سرد است جمعیت اذیت میشن معذرت- من یک تجزیه و تحلیل دارم خوب گوش کنید در طول این ۳۷سال انقلاب دور اول آقای عباسی فرد مرد شریف که آرزوی سلامتی ایشون رو داریم بعدا آغاز رقابت اسفندیاری و قبادی شروع شد ما تمام ادارات رو داشتیم ما ۲سال بردیم یعنی دور دوم و سوم. از اون به بعد یک دور من بردم دیگه همش باختیم. چرا باختیم؟ چون روش نداشتیم انسجام نداشتیم همه نه تنها من همه دور چهارم من چرا شکست خوردم من با اختلاف ۲-۳ هزار رای باختم دلیلش این بود یک دوستی در مقابل بنده کاندید شد و این آقایان ازش حمایت کردند. دور پنجم یکی در مقابل من کاشته شد خدا رحمتش کنه که دوستان اصرار کردن کنار کشید و گرنه شکست می خوردیم. سوری مظلوم خدا رو شکست دادن همه مقصریم چون بلد نبودیم. تا اینکه خداوند متعال آقای ملکشاهی رو برای ما هدیه آورد با همه مشورت کرد حتی با اسفندیاری و سوری الحمدالله پیروز شدیم دوستان تا ۱سال از وکالت ایشون گذشت جوسازی شروع شد سنگ اندازی همون بلای که سر من آوردن سر ایشون آوردن من تحمل نداشتم رفتم ولی ایشون قدرتمند ایستاد و من تشکر میکنم. من خواهش میکنم بخش ها رو رصد کنید بگذارید انتخابات خدایی برگزار شود. من از فرماندار و استاندار و معاون سیاسی تشکر میکنم که بخوبی رصد میکنن و انشالله مشکلی نخواهیم داشت.

هم من اصلاح طلبم هم شما چرا شاقول میزارید دور قبل ۲۰ درصد اصلاح طلبان به آقایان امامی و قبادی رای دادن الان هم برخی اصولگراها با ملکشاهی هستن بگذارید مردم آزاد باشند هم شما و هم من خوب می دانیم که چه روحیاتی داریم دوستان تخریب نکنید بگذارید فضا باز باشد قدرت تصمیم گیری رو بدیم به مردم شاقول نزارید اصلا آقا ما اصولگرا باشه هر چی شما میگین هر روز کامنت میزارن اینجوری و اونجوری من خواهش میکنم به خاطر مردم و جوانان بگذاریم فضا باز باشد بخدا گاهی روزها من درشورا گریه میکنم. دختران این شهر برای کارگری میان پیش من! بیاید کاری برا بیکاری کنیم بس کنید از افراط آقا شهر رو بدتر سیاست زده نکنید تو را به خدا.

اما حرفی با خودمون آقایان در عین رفاقت رقابت داریم دوستان خواهشن بیاید ما اخلاق رو داشته باشیم و محکم و استوار از آقای ملکشاهی حمایت کنیم. «دوستی دوست داریم» ممنون دوستان

آقایان من این جمعیت رو موقع تبلیغات خودم دیدم در میدان ۲۲ بهمن وقتی اومدم این جمعیت رو دیدم به زبان لکی گفتم«بردمونه» ما انشالله شبانه روز کار می کنیم فردا همه با هم برای ۲۲بهمن میآییم. یک روز به آقای ملکشاهی گفتم من بخاطر مردم از شماحمایت میکنم چون نسخه ی امروز کوهدشت را می دانم.

نکته ی دیگه هرروز شایعه میکنن فرماندار میره دوستان این عمل دست استانداره هر وقت تشخیص دادن بره بره.

سایت ها لطفا برای حضور بیشتر مردم در روز هفتم اسفند تلاش کنن.

تصاویر اختصاصی کشکان:

_MG_2914 _MG_2938 _MG_2939 IMG_2883 IMG_2900 IMG_2905 IMG_2921 IMG_2922 IMG_2924 IMG_2926 IMG_2929 IMG_2931 IMG_2935 IMG_2937 IMG_2944 IMG_2955 IMG_2960 IMG_2973 IMG_2976 IMG_2979 IMG_2981 IMG_2983 IMG_2987 IMG_2996 IMG_3045

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. اقای دوستی باخت اصلاح طلبان در مجلس ششم نتیجه عملکرد شما در مجلس پنجم بودوقتی اندک بودجه کوهدشت را دادی به خرم اباد تا دور بعد اونجا کاندید بشی

  [پاسخ]

  ج در :

  ocean درسته نه oghyanoos

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  با سلام اوج وقاحت مخالفان دوستی در سوزاندن قبور پدر ایشان نشان داده شد

  [پاسخ]

 2. جناب طهماسبی دعوتتون میکنم به مطالعه بیشتر

  [پاسخ]

 3. دوستی عزیز اتحاد اصلاحطلبان خیلی محمکتر از ان چیری است که تو فکر می کنی
  .
  .
  درود بر محمدی آزادبخت
  درود بر اسفندیاری، درود بر فرج، درود کورانی فر، درود بر شیخ هادی قبادیف درود بر دکتر طهماسب علیپور…

  [پاسخ]

  اعتدال در :

  درود بر دوستی .درود بر عباسی فرد .درود برعلیمحمد سوری .درود برسهراب دوستی.درود برحسین خوشناموند.
  و………………….

  [پاسخ]

  امرایی در :

  درود بر محمد آزادبخت.فرد صادق و پاک.انشاالله پیروزی.

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  درود بر مسلم ترکاشوند

  ناشناس در :

  پیروزی نزدیک است . فقط آزادبخت

  [پاسخ]

 4. شکست دوستی و سوری در انتخابات های قبلی نتیجه … اسفندیاری وفرج مومنی… بود

  [پاسخ]

  Hosseini در :

  لطفا مصاحبه اقای مومنی رو بخونید ایشون گفتن ما برای ائتلاف رفتیم که با اقای سوری ملاقات داشته باشیم اما ایشون حتی حاضر به ملاقات نشد و از طریقی به ما پیام رسوند که کنار بکشید به نفع خودتونه تا آبروتون نره چون ۲ هزار رای بیشتر ندارید.

  [پاسخ]

 5. دختران این شهر برای کارگری میان پیش من!
  چه کار کردید………………….
  دکترا های بیکار…………………
  فوق لیسانس های کارگر……….تکلیف پدر و مادر زحمت کش اون ها چیه
  بس کنید تو را خدا اون دنیا را به یاد داشته باشید

  [پاسخ]

 6. با وجود این جمعیت برد ملکشاهی حتمی است ملکشاهی ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ درصد

  [پاسخ]

 7. درود خدا بر اصلاحات و حامیانش درود بر دکتر یاری و همراهانش

  [پاسخ]

 8. بجان خودم اگر شما خودت رای داشتی برای انتخابات کاندید می شدی …

  [پاسخ]

 9. ….پیروز انتخابات استاد محمد آزادبخت هستند با همراهی مردم شریف و روشنفکر کوهدشت

  [پاسخ]

 10. بنده یک اصولگرا هستم و تا دیشب تمام قد طرفدار ملکشاهی بودم.و معتقد بودم بالای ۷۰%طرفدارای ایشون اصولگرایان هستند.ولی الان که صحبت این اقا رو شنیدم که همه چیز رو به نام خودش و اصلاح طلبی رقم میزنه!میرم سمت امامی.و هر کسی رو هم که بتونم با خودم میبرم

  [پاسخ]

  اصولگرا در :

  برادر اصولگرا، کمی زیرک باش…
  اصولگرا ی تا اصلاح طلب، فرقی نمیکنه. مهم برد ملکشاهی هست

  [پاسخ]

  بهار کوهدشت در :

  داداش بردن به چه قیمتی ؟؟ هرکسی ایده داشته باشه این حرف رو نمیزنه شما احتمالا رومشکانی هستی که فقط برد ملکشاهی رو میخوای اما مردم کوهدشت اعتقادی رای میدن عزیزم

  [پاسخ]

  وحید در :

  احسنت به این هوش و ذکاوتت

  [پاسخ]

  آدینه در :

  درود خدا برشما جناب سجادرف
  قابل توجه اصولگرایانی که میگفتند ملکشاهی اصولگراست آقای دوستی مهر اصلاح طلبی
  بر ایشان زدند پس لطفا آن اندک دوستانی که به سمت ایشان رفتند به خانه واقعی خود
  برگردید چرا که اگر خود را اصولگرا میدانید تنها کاندیدای اصولگرایان امامی راد است وشک نکنید
  ایشان پیروز هستند،مهمترین جلسه ستاد جناب ملکشاهی همین سخنرانی آقای دوستی بود
  که جمعیتش نصف جمعیت جلسات معمولی ستاد اصولگرایان نبود

  [پاسخ]

  فرهنگی در :

  درود بر شما . پیروز باد امامی

  [پاسخ]

 11. شماوکیل مردم تهرانیدبریدبرای آنهاکاری بکنیدماروبه حال خودمون رها کنیدنسخه خودمون رو می پیچیم.مردم خیلی آگاه هستندوخوب شما راهم می شناسند.

  [پاسخ]

 12. هدیه آسمانی
  هاله نور
  بازم بگو

  [پاسخ]

 13. آقای دوستی شما در مراسمی با صدایی بلند فرموده بودید کورانی فر تایید نخواهد شد!! آیا این ینی اینکه شما او را دوست دارید و پشتیبان ایشون بودید؟؟ اگر این سخن رو بر زبان نیاورده بودید و همه نمی شنیدن……چه بسا پرچمدار ما بودید! اما افسوس که از در دشمنی با حامیان خود وارد شدید!
  اقای دوست محمدی لطفا چاپ کنید!اگر پشتیبان گروه خاصی نیستید کامنت بنده رو هم بعد از چندین کامنتم چاپ کنید

  [پاسخ]

  کوهدشتی در :

  موافقم . احسنت . درود برتو

  [پاسخ]

  فرهنگی در :

  اگه شهامت داشتی اسم خودتو می نوشتی .

  [پاسخ]

  درد در :

  اگر شما اسم خودتو نوشتی بنده هم همینکار رو میکنم!

  [پاسخ]

  علی در :

  شما برند دوستی سوری و عباسبفرد رو با هیچ اصلاح طلبی عوض نکن.شناسنامه ی اصلاخات کوهدشتن

  [پاسخ]

  درد در :

  سوری اگه برند بود که خودش رای میاورد! آقای دوستی هم با دست خودشون پایان زندگی سیاسی خودشون رو رقم زدند در طیف اصلاحات! عباسی فردم اگه رای داشت یه بار می اومد تو این شهر یه سخنرانی برگزار میکرد و نشون میاد چن نفر حامی هستن!

  [پاسخ]

  بهار کوهدشت در :

  آقای دوستی شما کورانی فر را دوست داری ؟؟!! مرگ من اینو جدی گفتی ؟ چطور میشه کسی برادر اصلاح طلب خود را که دوسش هم داره رها کنه و به یک اصولگرای شناسنامه دار بپیونده ؟ اگه شما و آقای اجاره ای در ردصلاحیت ایشان دست نداشته اید چطور بارها با قاطعیت عنوان کرده ای کورانی فر رد صلاحیت میشه ؟؟!! شما به کار خودت برس ما مردم کوهدشت راه خود را بلدیم . لطفا چاپ کن آقای دوست محمدی

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  درو بر کورانی سلام بر ازادبخت

  [پاسخ]

 14. زنده باد اعتدال زنده باد ملکشاهی

  [پاسخ]

 15. – آقای دوستی؟
  -ای کاش کامل توضیح میدادی بعد قضیه توافق شما در تهران چی شد که به این نتیجه رسیدی که کورانیفر رای نداره و رفتی طرف ملکشاهی (هدیه آسمانی، معجزه هزاره سوم)؟
  -بهتر نبود تلاش میکردی آزادبخت میرفت مجلس؟
  -بهتر نبود حالا که خودت سر سفره اصلاحاتی (حتماً یادت نرفته به خاطر لیست اصلاحات عضو شورا شدی) یک اصلاحاتی میرفت مجلس؟
  -آقای ملکشاهی بجز رای به برجام که البته رای مجلس اصلاً زینتی بود دیگه چکار کرده؟

  [پاسخ]

 16. اقای دوستی بدان که اصلاحاطلبان کوهدشت هیچوت این اندازه متحد نبوده اند انشااالله بردبااصلاحات است اگر هم نشد سرافرازیم چون به وظیفه عمل کرده ایم جنابعالی باید به وجدانتان مراجعه کنید اصلاحات شما را به اینجا رسانده اکنون که اصلاحات به کمک نیاز داره اصول گراشدی نمی دانم چرا رده های بالای اصلاحات که برا ت پیام تسلیت می فرستند ودرمراسم نزدیکانت شرکت میکنن تورا مواخذه نمی کنند پشت کسی راگرفتی که سال ۹۲ مخالف روحانی بود الان هم هست لابد تو هم هستی سابقه سنگ اصلاحات رابه سینه نزن بجایش به اصلاحات بپیوند.

  [پاسخ]

 17. آقای دوستی ولا یه اسطوره اس ایشون آهسته و پیوسته بدون هیچ حاشیه ایی خودشون و تا اینجا رسوندن که افتخار یه شهر کوچیک مثل کوهدشت اقایه اسفندیاری شمام اگه عرضه داشتی الان برا خودت کسی بودی گناه امثال دوستی چیه ؛در ضمن متاسفم برای ازادبخت که خودش و بخاطر… آورده وسط معرکه برد ملکشاهی حتمی مطمئنم…من بخدا ساکن کوهدشت نیستم تو تهران همین که میبینم آقای دوستی چقد محترم آن ناراحت میشم که چرا حسادت همشهریان خودم چقد زیاده که تاب و تحمل پیشرفت کسی و ندارم;کشکان لطفا جام کن

  [پاسخ]

  حامی اقیانوس در :

  موافقمممممممممممم

  درود بر شما !

  اسفندیاری و مومنی فقط پرچم دستشون گرفتن هیچ گاه عملی کار مناسبی انجام ندادند.

  [پاسخ]

  سعید ی در :

  شما حتی سواد نوشتن هم نداری دوست عزیز
  خخخ

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  احتمالا تو شهر داری تهران آبدارچی باشی

  [پاسخ]

 18. برجام یک مسئله ملی است شمار زیادی از برادران اصولگرا به آن رای دادن اگر اینطورباشد پس باید همه ی آنها اصلاح طلب باشند ولی اینطور نبوده ، ایشان یکی از اندک نمایندهای استان بوده که با دولت تدبیر امید مخالفت کرد او بخاطر این روزها بوده که به برجام رای داده ، آقای دوستی! شما دوستان خودرا تنها گذاشتید ، دوستان این انتظار ازشما نداشتنند به امید خدا اصلاحات واقعی پیروز است مهندسی شما را می بینیم . درود بر اسفندیاری و کورانی فرو…………

  [پاسخ]

 19. امروز شرایط کشور حکم میکند از ملکشاهی حمایت کنیم؟؟؟؟؟؟؟ چطور؟؟ چطور کسی که مخالف روحانی بود و از قالیباف حمایت میکرد الان باید بخاطر شرایط کشور مورد حمایت قرار بگیره؟؟؟؟ آقای دوستی شما عامل اصلی شکست اصلاح طلبان در چندین دوره گذشته بودین، شاید توافق نکردن شما با دیگر اصلاح طلبان در دوره های گذشته دلیل بر اصولگرایی شما بوده،

  [پاسخ]

 20. بنده سی سال طرفدار اقای امامی راد بودم ولی متانت و بزرگی اقای ازادبخت باعث شد به ایشان ملحق شوم

  [پاسخ]

  حامی اقیانوس در :

  سی سال نفهمیدید اشتباه کردید و در طی چند روز با تکیه بر متانت آقای آزادبخت به ایشون ملحق شدید؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!

  عجب روزگاری شده !!!!۱

  [پاسخ]

  اصولگرا - فرهنگی در :

  اشتباهی فکر مکینی برادر محترم. بیخود نیست که می گویند دوستان قدیمی بهتر از دوستان حدید هستند واین یک اصل تاریخی و آزما یش شده است . زنده باد امامی

  [پاسخ]

  اصولگرا در :

  سی سال ؟؟؟؟؟؟اقای امامی سی سال نیست فعالیت سیاسی دارد

  [پاسخ]

 21. دوستان عاقلانه قضاوت کنید ملکشاهی جریان نداره پس رقابت بین امامی و ازادبخته

  [پاسخ]

  سیاسی در :

  دوست عزیز خودتت هم می دونی چی میگی

  [پاسخ]

  حامی اقیانوس در :

  چشم شما اقیانوس را نمی بیند …….

  بهتر است عینک منسب بزنید چون کوری تان جدی ست …….

  آنوقت چند نفر معلم معلوم الحال و نان به نرخ روز خور را دیده اید و فکر میکنید پیروزید

  [پاسخ]

 22. اقای دوستی بفرمایید این نسخه چه دردی رادرمان کرده بیکاری کم شده ! صنعتی وارد شهرستان شده! کار معشوره اغز شده! جاده زانوگه کوهدشت چهار خطه شده !و…….

  [پاسخ]

 23. درود براین افراد یکرو و ثابت قدم .اندکی صبر دوباره سحر نزدیک است .از دیو و دد ملولم و فقط ملکشاهیم آرزوست

  [پاسخ]

 24. ای هاوار اژ دسه انتخابات کوهش

  [پاسخ]

 25. همه میدانید دوستی بزرگ مرد اصلاحات است واقعیت هم همینه که ۷۵ درصد آ رای ملکشاهی مربوط به پدر معنوی اصلاحات آقای دوستی ست اینایی که منفی میدن معلومه از اون چند نفر انحصار طلبن

  [پاسخ]

 26. جناب دوستی همه ی انچه را تو گفتی صحت وسقم شو روز هفت اسفند مردم تعیین خواهند کرد لازم نیست اینقدر دلیل حمایتت از ملکشاهی فوق اصولگرا را توجیه کنی…مگه شرایط کشور را چه شده که علاج کار را در حمایت از یک اصولگرا می دونید شاید فکر می کنید قالیباف شماوملکشاهی رییس جمهور که باید از ملکشاهی حمایت کنیم! ایکاش کمی هم علاوه بر خود ویاران اصولگرایت به “مردم”شهرت می اندیشیدی!

  [پاسخ]

 27. شک نکنین اگر کسی به درد کوهدشت برسه فقط اقایه دوستیه…..اقایه ازادبخت اصلا شما رفتی مجلس کی تو رو میشناسه به حرفات گوش بده.ادم پاکی هستی ولی ضعیفی به خدا

  [پاسخ]

  احمدرضا در :

  مگه حتمن باید مجلس رفته باشه امامی سه بار رفته چ گلی ب سر کوهدشت زده خواهشا یکم فکر کنید بعد حرف بزنید

  [پاسخ]

 28. جناب دوستی چی برای این مردمی که تو را به اینجا رساندند کردی ؟…

  [پاسخ]

 29. شما به جمعیت درب ستاد ملکشاهی توجه نکنید بروید داخل کوچه ازمردم عادی بپرسید درمورد ملکشاهی چی میگن

  [پاسخ]

  کوهدشتی در :

  می گن این آقا هیچ کاری برای حوزه انتخابیه اش نکرده است .

  [پاسخ]

 30. باید از جناب دوستی پرسید لطفا این نسخه ی درمانی را که در طول ۴ سال برای مردم تجویز شد برای عموم قرار بدهند متوجه خواهیم شد درمان که هیچ سر از دردهای جدید در می آورد
  ۲- حضرت عالی بهتر است برای مردم تهران خدمتتان را ارائه بدهید تا کنون چه خدمتی و گلی به سر مردم زدید؟ بجز همین روزهای انتخابات!!!!
  ۳- این گزینه تصمیم با مردم است مشهودات را مردم خواهند دید
  ۴- مطمئنا شخصیت فقیهان بزرگوارنظام مقدس جمهوری اسلامی نفوذ ناپذیر است به لطف خدا..اما شیعه
  معتقد نیست ۲۰ معصوم دارد و اینکه دارای علم غیب میباشند ….گله ی بسیاری از مردم از کانال های ارتباطی هست که به…… میرسد…
  امید است تا ۲۷ بهمن اشخاصی که مستحق عدم احراز صلاحیت و رد صلاحیت نبودند با دقت بیشتر به کارشون رسیدگی بشه و تعداد بیشتری تایید صلاحیت بگیرند برای برگزاری انتخابات پرشورتر وجامع عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری
  میزان رای ملت است (امام خمینی ره )
  کوهدشت شهر پروژه های ناتمام…. شهر مصوبه های نافرجام…..
  بهتر اینکه کوهدشت خسته از مصوبه های آبکی… امان ازنبود اجرا

  [پاسخ]

 31. به خودتون زحمت ندید اقای امامی راد برنده قطعی انتخابات دهم خواهد بود

  [پاسخ]

  فرهنگی در :

  درود بر شما امامی پیر وز است

  [پاسخ]

 32. فرصت طلبان دست از سر کوهدشت بر دارید شما مردم کوهدشت را پله ترقی خود کردید ولی هیچ کاری برای این مردم انجام ندادید

  [پاسخ]

 33. حقیقتا که برا امثال آقای دوستی جز افسوس کلمه ای پیدا نمی کنم
  کسی که نماینده اصلاحات بوده
  تو دولت اصلاحات استاندار شده
  تو همون دولت شهردار شده
  تو لیست اصلاح طلبان وارد شورا شده
  و…
  خلاصه که هر چی داره اول از اصلاح طلبان نجیب کوهدشت داره و بعد از ساختار سیاسی اصلاحات در سطح کلان
  حالا ایشون میاد و تجویزشون برا ما یه آدم اصولگرا یه که بنا به مقتضیات زمان و رعایت کردن چارچوب های … خودشو حامی دولت کرده

  عزیز من
  جناب دوستی
  بلانسبت مردم میفهمن
  خلق الله شعور دارن ،اونم یه شهر سیاسی مث کوهدشت
  ایشون اولین نفری بود که قالیباف رو که نماد اصولگرایی بود به استان دعوت کرد
  حالا چجوری میخوای مردم از شما قبول کنن که ایشون تجویز شما واسه هزاران دردشونه

  [پاسخ]

 34. درود بر ملکشاهی بزرگ !

  اقیانوس بی انتهاست ……

  تا دیر نشده به ما بپیوندید …

  [پاسخ]

  سعید ی در :

  میشناسمت خخخ
  مبارکتون

  [پاسخ]

 35. ما اصولگرایان واقعأ از آقای دوستی تشکر میکنیم به خاطر این سخنرانی
  بجا وبه موقع که تکلیف جناح آقای ملکشاهی را مشخص کرد و خیلی از دوستان
  اصولگرا که به بهانه اصولگرا بودن آقای ملکشاهی از ایشان حمایت میکردند
  با این سخنان آقای دوستی از دیشب فوج فوج دارن به خانه اصلی خود یعنی
  ستاد تنها کاندیدای اصولگرایان جناب حاج علی امامی راد برمیگردند
  خوووووووووووووووووووووووش آممممممممممممممممممدیییییییییییییید

  [پاسخ]

  شهروند در :

  ان شای الله همینطور خواهد بود . امامی پیروز است

  [پاسخ]

 36. بنده تا دیروز طرفدار اصلاطلبان بودم اما به خاطر طرز تفکر افراطی شان به اقیانوس پیوستم

  [پاسخ]

 37. جناب دوست محمدی من وشماخوب همدیگر رامی شناسیم.گمان میکردم نسبتا منصفی ولی جانبدارانه سخن موثق راحذف میکنی .شنیدار حرف حق کم است.ضرری نکردم کامنتم رادرج نکردی بلکه شما دیگر ان اعتمادرانزدمن نداری

  [پاسخ]

 38. بنده با توجه به شناختی که از کاندیداها دارم فکر می کنم آقای آزادبخت بهترین گزینه باشد چونکه تشنه قدرت نیست وبرای رسیدن به مجلس هر کاری از جمله تخریب دیگران را انجام نداده که متاسفانه این رفتار خصیصه شخصیتی برخی چهره های شاخص کوهدشت شده است

  [پاسخ]

 39. ااقای دوستی شما را به خدا قسم میدم این قدر اجاره نشینها راالکی دلخوش نکنید.بروید .شاید انها هم تا دیر نشده به خودشان بیایند وبه خانه خود برگردند.

  [پاسخ]

 40. این طرفداری ملکشاهی عجب نابغه هایی هستند اندکی صبر دوباره سحر نزدیک است . واقعا که !!!

  [پاسخ]

 41. ستاد آقای ملکشاهی شب۲۲ بهمن خیلی بی رمق و خالی از حضور بود .چرا که معلوم شد اینها که هر شب جلوی ستاد ایشان جمع میشن از رومشکان میان و چون در راهپیمایی ۲۲ بهمن همراه ملکشاهی بودن دیگه نتونستن شبش دوباره برگردن جلوی ستاد . پس پیروزی اصلاح طلبان واقعی نزدیک است دورود بر کورانی فر سلام بر آزادبخت .

  [پاسخ]

 42. تاچندروزاینده بیانیه رییس شورای هماهنگی اصلاح طلبان درحمایت ازاقای ملکشاهی منتشرمیشه ببینم اون وقت اقای اسفندیاری ومومنی بازهم اصلاحات اصلاحات میکنید ومردموفریب میدیدیانه منتظر عواقب ان باشید

  [پاسخ]

 43. دوستان اصولگرا برگردید پیروزی حاج علی امامی راد نزدیک است اقیانوس خشک شد نه اصلاح طلب دارند نه اصولگرا مانده اقوام خودش

  [پاسخ]

 44. محمد ملایی نیا- تهران

  آقای دوستی، حرفهای خوبی زدید به عنوان یه اصواگرا موافقم بذارید که هر کس دوست دارد به منتحب خودش رای بدهد، موفق باشید انشالله

  [پاسخ]

 45. باسلام خدمت همه همشهریای عزیزم_انتخابات امسال باتوجه به این روندکه داره جلومیره یکطرفه خواهدبودوکاملامشخصه که برادرمحمدآزادبخت بایشترین آرابه بهارستان میره_بازنده اصلی این انتخابات شخص آقای دوستیه که دیگه اصلاح طلبان واقعی هم تره واسش خردنمیکنن

  [پاسخ]

 46. درودبرکونانی سلام براذادبخت

  [پاسخ]

  رحسین وفای در :

  سلام براذادبخت درودبرکونانی انشالله که برنده اقای اذادبخت درانتخابات

  [پاسخ]

  دوست در :

  آقای وفا ی چرا الفبای فارسی راخوب یاد نگرفته ای که آزادبخت را خوب بنویسی توبه نظر دادن چی

  [پاسخ]

  دوست در :

  آقای رحیمی تو سر آقای حسین وفای کلاه گذاشته ای که آزادبخت را غلط بنویسه حتما از روی آزادبخت یک صفحه بنویس عزیز دله برادر

  [پاسخ]

 47. فقط دکتر داریوش شرفی

  [پاسخ]

 48. متاسفانه با این کسانی که کاندید شدن هیچ امیدی به آینده کوهدشت بیچاره نیست.من فقط تعجبم از اینه که چرا این اقایون و اقای دوستی دست از سر این مردم بخت برگشتا بر نمیدارن….

  [پاسخ]

 49. درود بر محمد ازادبخت کاندیدای اصلح

  [پاسخ]

 50. سلام و درود بر معلم گرانقدر, فرهیخته, صادق و بزرگوار و شایسته جناب اقای محمد ازادبخت وباارزوی پیروزی این سرباز راستین جبهه ی اصلاحات

  [پاسخ]

 51. واقعا آقای امامی۱۲سال نماینده و آقای ملکشاهی۴سال نماینده بودن چه کردند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  دوستان اصلاح طلبی ک از آقای ملکشاهی حمایت میکنید نگران شغلتان نباشید,اگر مردید مثل شیر از اصلاح طلب حمایت کنید

  [پاسخ]

 52. کوهدشت غمزده تابحال ازجناح بازی خیری ندیده به عنوان فرزند این دیار به ملت پر شور وباشعورکوهدشت پیشنهاد می دهم با توجه به اوضاع پسا برجام کشور که قطعا رونق اقتصادی را به همراه دارد جانب کاندیدایی را بگیرند که توان جذب سرمایه برای این دیار فقیر راداشته باشد بدیهی است قدرت ائتلاف اقایان دوستی وملکشاهی نسبت به سایر رقبا قیاس ازاسمان تازمین است(نکته قابل ذکردرجواب کسانی که نمایندگی دوره ی قبل رامعیارقرار دهند ؟اینکه دوره قبل اقای ملکشاهی مصادف با رکود حاصل ازتحریمی بود که کل کشور گرفتار ان بوده وهست )به امید دوران رونق اقتصاد ی کوهدشت درسایه برجام با دلسوزی و پیگیری های اقایان دوستی وملشاهی

  [پاسخ]

 53. درود بر اقیانوس ملکشاهی

  [پاسخ]

 54. اقای دوستی را ما همیشه همراهی خواهیم کرد

  [پاسخ]

 55. کوهدشت زمانی از لاک بی فرهنگ بودن و عقب ماندگی بیرون میاد که با انتخابات مثل همه شهرهای با فرهنگ ایران عادی برخورد کنه. این شور منهای شعور و احساسات و احساسی شدن تنها نشان از بی فرهنگ بودن ماست. سال به سال هم بدتر میشیم نه بهتر!!

  [پاسخ]

 56. من به آقای دکتر ملکشاهی رای می دهم به دلایل زیر :
  ۱ – هوشیار و با ذکاوت است ۲- فراموشکار و بی وفا نیست ۳ – توانا ، پرتلاش و با بصیرت است ۴ – در دوره چهار ساله نمایندگی به دلایل زیر باعث پیشرفت ، عزت و سربلندی کوهدشت ورومشکان بوده است :
  ۱- در طول عمرانقلاب اسلامی تنها نماینده ای بوده که به خاطر لیاقت و شایستگی همزمان رییس دو کمیسیون مجلس شورای اسلامی ( قضایی و تحقیق ) بوده است ۲ – طبق نظر سنجی های مختلف استانی و شهرستانی به عنوان بهترین نماینده استان لرستان معرفی شده است ۳ -رییس نمایندگان غرب کشور است ۴ – تمام قد از دولت اعتدال تدبیر و امید حمایت کرده است ۵- از طرف دولت تدبیر و امید دکتر روحانی به عنوان رییس گروه صلح و دوستی ایران برگزیده شده و در کشورهای مختلف جهان مثل روسیه ، اکراین , ایتالیا ، تایلند و … از وجه و عزت ایران اسلامی به خوبی دفاع کرده و مورد تشویق دولت قرار گرفته است .۶ در خدمت رسانی به شهرستان های کوهدشت و رومشکان با توجه به مشکلات فراروی دولت تدبیر و امید در دوره نماینگی ایشان نسبت به سایر نمایندگان قابل قبول و موجب امتنان است از جمله : جاده خرم آباد – کوهدشت که به اذعان دوست و دشمن در این چهار سال دوره نمایندگی ایشان به اندازه سی سال قبل ( به اندازه سایر نمایندگان محترم و زحمت کش قبلی ) کار شده و خوشبختانه رو به اتمام است و یا گاز کشی در سطح شهرستان های کوهدشت و رومشکان که در رتبه اول گاز رسانی استان قرار دارند . در زمینه پتروشیمی و ذوب آهن که همه می بینند زیر ساخت ها در حال آماده شدن قرار گرفته و زمین پتروشیمی و دوب آهن خریداری شده و در حال حاضر مشغول حصارکشی و تمهید و تدارک ساخت آن هستند که البته ساخت این کارخانه های زمان بر است و ….

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  صنایع تبلیغی را می فرمایید دیگه ؟؟؟!!!

  [پاسخ]

 57. ای مردم بدبخت کوهدشت محتاج خدا باشید نه بندگان خدا!

  [پاسخ]

 58. فردا شب که رسما دکتر ملکشاهی برنده میدان اعلام شد خدا وکیلی اونایی که اینقدر گزافه گویی کردند یک هفته روزه سکوت بگیرن.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط