سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۱:۵۵:۰۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ،‌ ۰۸:۰۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۴در ۹:۲۱ ب.ظ تعداد بازدید: 2,605 بازدید کد خبر:52338 چاپ خبر

دیدار الهیار ملکشاهی با مردم روستاهای منطقه کشماهور+ تصاویر

0

الهیار ملکشاهی صبح روز دوشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۱۹  به دیدار مردم روستاهای منطقه کشماهور  رفت و مورد استقبال مردم خونگرم این منطقه قرار گرفت. در این دیدار ملکشاهی ابتدا نکاتی را درمورد وضعیت فعلی کشور بیان نمود و اظهار داشت امروز کشور ما یکی از امن ترین کشورهاست وحتی دور افتاده ترین روستاها در امنیت کامل بسر میبرند که این امنیت […]

الهیار ملکشاهی صبح روز دوشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۱۹  به دیدار مردم روستاهای منطقه کشماهور  رفت و مورد استقبال مردم خونگرم این منطقه قرار گرفت. در این دیدار ملکشاهی ابتدا نکاتی را درمورد وضعیت فعلی کشور بیان نمود و اظهار داشت امروز کشور ما یکی از امن ترین کشورهاست وحتی دور افتاده ترین روستاها در امنیت کامل بسر میبرند که این امنیت نشأت گرفته از دو نعمت وحدت مردم و وجود رهبری هوشیار و مومن است.

نماینده شهرستان های کوهدشت و رومشکان در مورد انتخابات اظهار داشت: انتخابات باید مایه وحدت مردم باشد نه اینکه در بین مردم ایجاد تفرقه و دودستگی کند، مردم اگر به افراد و سلیقه های مختلف رای میدهند نباید این اختلاف سلیقه منجر به تفرقه و کدورت شود.

وی اظهار داشت: در سال گذشته مجلس دست به کار بزرگی زد و در حمایت از رهبری و دولت مذاکرات هسته ای را به سرانجام رساند بنابراین مردم باید نمایندگانی را برگزینند که در جهت وحدت مردم و قوای سه گانه حرکت کنند و در این راستا سعی کرده ایم جریانی بنام اعتدال تعریف کنیم و از نظرات همه جناح ها و سلایق سیاسی استفاده کنیم تا در بین مردم تفرقه ایجاد نشود.

ملکشاهی در ادامه به اقداماتی که در جهت توسعه منطقه کشماهور در دست اجرا است اشاره نمود و اظهار داشت: عملیات ساخت جاده ارتباطی کشکاهور-درب گنبد آغاز شده است که ایجاد این جاده باعث می شود این منطقه از بن بست خارج شود.

ایشان ادامه داد: عملیات گازرسانی به منطقه کشماهور و درب گنبد از طریق خط لوله گل گل و سراب هاشم بگ در آینده ای نزدیک انجام میگیرد.

ملکشاهی در ادامه به ضرورت ایجاد پاسگاه انتظامی در این منطقه اشاره نمود و افزود: انجام این کار در حال پیگیری است.

وی در پایان گفت: آسفالت روستاهای منطقه کشماهور در حال انجام است و اگر شرایط آب و هوایی اجازه دهد این کار سریعاً انجام میپذیرد.

گزارش: مسلم چراغی

DSC_9268-1024x681

DSC_9416-1024x681 DSC_9420-1024x681 DSC_9425-1024x681Untitled-3-1024x748 DSC_9349-1024x681

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. دورود بر مردم منطقه کشماهور

  [پاسخ]

 2. بجان خودم تموم کرده. باجمعیت دیگر کاندیدا مقایسه کنید

  [پاسخ]

 3. همه قولهای که به مردم کشماهور داده در حال پیگیری است !!!!!! خیلی جالبه . البته این پیگیری از یک سال تا یک قرن ممکن است طول بکشد بستگی به صبر مردم دارد . …

  [پاسخ]

  کوهدشتی در :

  درود .احسنت

  [پاسخ]

 4. درود بر محمدی آزادبخت درود بر فرج الله مومنی رهبر اصلاحات

  [پاسخ]

 5. من که نه مسئولیت تو این شهر دارم نه کار ه ای هستم.واقعا روم نمیشه این عکسا رو هم نگاه کنم….

  [پاسخ]

 6. زنده باد نماینده محبوب ومردمی حاج الهیار ملکشاهی

  [پاسخ]

 7. جناب ملکشاهی شما که چهارسال نمایندگی این مردم زحمتکش کوهدشت را عهده دار بودی آنچه دیگران خط دادند شما انجام دادید آنان که هزینه‌های انتخاباتی شمارا دادند و هزینه تالارهای متعدد شمارا پرداخت کردند وشما هم اوامر آنان رااطاعت کردید چون وامدارایشان بودیددیگه بسه این مردم هستند که رای میدهند نه لیدرهایی که شما به سرمایه آنها متکی هستید اول به خدا وبعد به مردم محروم کوهدشت متکی باشید که دست خداوند بالاترین دستهاست

  [پاسخ]

 8. انصافأ چه استقبالی کردن، به خدا اگه هر کسی دیگه جای ملکشاهی
  باشه دیگه پاشو این منطقه(کشماهور)نمیذاره مگه نشنیدی کشماهور
  گفتن و امامی راد،درضمن منطقه طرحان هم که اجازه ورود ندادن پس
  خداحافظ اقیانوس،البته اگه کامنت توسط کشکان درج بشه

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط