سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۲۰:۰۳:۱۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۴در ۸:۵۲ ب.ظ تعداد بازدید: 2,157 بازدید کد خبر:52325 چاپ خبر

اعلام حمایت از محمدی آزادبخت/ هم اندیشی اصلاح طلبان طرهان با حضور فرج اله مؤمنی

0

امروز اصلاح طلبان طرهان در هم اندیشی گرد هم آمدند که فرج اله مومنی از فعالین سیاسی حول محور انتخابات سخنرانی نمود. در این هم اندیشی مومنی در باب شخصیت محمدی آزادبخت وی را انسانی سالم، سلیم النفس و نخبه خطاب کرد که ایشان اذعان دارند هر زمان کورانی فر به عرصه بازگردد کنار خواهند کشید. […]

امروز اصلاح طلبان طرهان در هم اندیشی گرد هم آمدند که فرج اله مومنی از فعالین سیاسی حول محور انتخابات سخنرانی نمود.
در این هم اندیشی مومنی در باب شخصیت محمدی آزادبخت وی را انسانی سالم، سلیم النفس و نخبه خطاب کرد که ایشان اذعان دارند هر زمان کورانی فر به عرصه بازگردد کنار خواهند کشید.
مومنی اشاره ای داشت به جلسه منزل دکتر یاری و حمایت ایشان از آقای آزادبخت و با برنامه ای که در ستاد ایشان برگزار شد خیلی ها فهمیدند که با رفتن کورانی فر و آمدن آزادبخت هیچ چیز تغییر نکرده است.
همچنین فرج اله مومنی در مورد شایعه حکم حکومتی و اینکه دوستان آقای کورانی فر ایشان را دور زده و برای آقای آزادبخت حکم حکومتی گرفته اند اظهار داشت که بنده و آقای اسفندیاری اگر می توانستیم برای خودمان حکم حکومتی می گرفتیم.
مومنی نوید این را داد که در این دوره انتخابات مجلس شهرستان کوهدشت حداقل سه نماینده خواهد داشت و اشاره داشت به کاندیداهای کوهدشتی که در حوزه های دیگر ثبت نام به عمل آورده اند.
مومنی گفت: رقبا با انتقال موج حامیان کورانی فر به آزادبخت ناامید شدند و تمام این دست و پا زدن ها به این خاطر است که رقیب می داند سبد آراء ضعیفی دارد.
وی ادامه داد: نه تنها ریزش نداشته ایم بلکه رویش نیز داشته ایم. معتقدم مردم در مقابل زر و زور و تزویر خواهند ایستاد و انشاالله با این روند که پیش می رویم هر مانعی ایجاد کنند باز هم پیروز عرصه هستیم.باید با کاندیداها همفکری و همیاری داشته باشیم و نه کار شکنی.ما با تمام صداقت و تمام وجود برای این مردم کار خواهیم کرد چراکه هرچه اعتبار داریم از این مردم است.
مومنی در ادامه گفت: رد صلاحیت کورانی فر ظلم بزرگی بود به این مردم. با این رد صلاحیت می توانستیم صحنه را ترک کنیم اما به خاطر این ناجوانمردی و ظلم، محکم تر در صحنه مانده ایم. در این روزهای باقی مانده اگر تلاش و کوشش باشد قطعا پیروز میدان هستیم و این یک توفیق برای جریان است و اگر بخواهم مصداقی بگویم پیروزیست برای “صیدعلی آزادبخت”.ستاد آقای کورانی فر در اختیار آقای آزادبخت است و اقوام آقای کورانی فر همچنان همراه و در صحنه هستند که اگر ایشان بازگشتند همچنان پیروز این میدان باشیم و آنهایی که توطئه کردند شکست خوردند.
وی در پایان گفت: انشاالله در سفر بعدی به طرهان با حضور آقایان کورانی فر و آزادبخت و گرفتن تعهد که نگاه ویژه ای به این منطقه داشته باشند حضور خواهیم داشت.

عکس: قدرت فیاض بخش

IMG_9409

IMG_9406IMG_9412IMG_9433

IMG_9432 IMG_9453 IMG_9480 IMG_9457 IMG_9479

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. اصولگرای اصلاح طلب

  با سلام به خدا گول نخورید این حرکت ها همه توطئه است ملکشاهی قطعا برنده است

  [پاسخ]

  حقیقت در :

  الکی نام اصلاح طلب واسه خودت نذار

  [پاسخ]

  غ ع در :

  تزویری در کار نیست . تطمیعی هم که مشاهده نشده . کسی هم تهدید نشده . توطئه ای هم صورت نگرفته . همین مردم را که مشاهده می کنید چهار سال قبل ملکشاهی رو فرستادن مجلس . این با دیگه خودشون آقای خودشون هستند .

  [پاسخ]

  م در :

  اگه برندس چرا اینقده نگران و آشفته ای خخخخخخخخ

  [پاسخ]

  ازادبخت در :

  تبلیغ بلد نیستی حرف نزن برادر اینها صاحب فکر و اندیشه اند

  [پاسخ]

  کوهدشتی در :

  مطمن باش بازنده اس .تمام رای های دور پیشش را که از اصلاح طلبان داشت که الان حتی ۱ رای را هم ندارد.تما ما رای دور قبل را از دست داده ملکشاهی.

  [پاسخ]

  م در :

  فکر نکنم ،عزیز

  [پاسخ]

  احمدرضا در :

  گول چ رو نخوریم چی توطعس میشه بگی ؟ فیلم هندی زیاد میبینی مث اینکه قضیه رو جنایی میکنی

  [پاسخ]

 2. درود بر اصلاحطلبان راستین و درود بر محمدی آزادبخت
  و درود بر فرج مومنی با غیرت…

  [پاسخ]

 3. جوجه هاراآخرپاییز میشمارند…..
  کسی که آراء مردم رابه تاراج برده دیگرحق ورود به بهارستان رانداره..

  [پاسخ]

  کوهدشتی در :

  شک نکن دیگه ملکشاهی رنگ بهارستان را نمیبیند%%

  [پاسخ]

 4. درود بر مومنی.درود بر کورانی.درود بر آزادبخت.یا حسین.

  [پاسخ]

 5. دم اصلاح طلبان کوهدشت گرم.این اتحاد مومنی،کورانی،آزادبخت به زودی با قاطعیت پیروز خواهد شد.

  [پاسخ]

 6. رقابتی سخت بین ازادبخت وامامی راد

  [پاسخ]

 7. اصلاح طلب اعتدال گرا

  درود بر انحصارگرایان که حاضرند به هر قیمتی دوباره قدرت را به آقای امامی بدهند

  [پاسخ]

 8. بگردیدو بنگرید پیروزی با اصلاح طلبان است .محمدی آزادبخت پیشا پیش پیروزیت مبارک .

  [پاسخ]

 9. درود براصلاح طلبان به امید پیروزیتان

  [پاسخ]

 10. درود بر مومنی درود بر کورانی سلام بر ازادبخت

  [پاسخ]

 11. درود بر مومنی کورانی و آزادبخت

  [پاسخ]

 12. درود بر اصلاحات

  [پاسخ]

 13. سيدمجتبي حسيني طرهان

  درود بر اصلاحات و سلام بر اصلاح طلبان .
  اصلاح طلب یعنی احقاق حق مردم مظلوم و سدی در مقابل زورگویان و منفعت طلبان.
  و قل جاء الحق و ذهق الباطل

  [پاسخ]

 14. درود بر منطقه با غیرت طرهان. درود خدا بر کورانی فر وآزادبخت

  [پاسخ]

 15. درود بر شاهرخی

  [پاسخ]

 16. باسلام،بایددرتبلیغات انتخاباتی چنین القاءشود،آقای آزادبخت تنهاکاندیدای موردحمایت دولت است وموفقیت ایشان درانتخابات منجربه اجرای هربرنامه ای اعم ازفعالیت های عمرانی،عزل ونصب ها درادارات مختلف و… است. برخلاف سایرکاندیداها (خصوصاًکاندیدای اصول گرایان یعنی آقای امامی)که درصورت کسب نمایندگی مردم به لحاظ اختلاف جدی بادولت هرگزدرهیچ برنامه موفق نخواهدبودودولت محترم حاضرنخواهدشدمدیران شهرستان یراساس نظرایشان انتخاب شوند.ودرعمل آقای امامی ۴سال روبدون اجرای کوچترین فعالیتی سپری خواهدکرد.به هوش باشیم که حقیقت همین است.پس بدون دلیل نماینده بیکاربه مجلس نفرستیم

  [پاسخ]

 17. ماکشا هی ازمایش خودش را داده ازموده را ازمو دن خطا ست .

  [پاسخ]

 18. اصوالگرای اصلاح طلب تو فعلا هویتت مشخص نیس چرا قسم الکی میخوری مهم نیس کی میبره ما به نماینده اصلاح طلب رای میدیم برد باخت مهم نیست مهم این کاندیدای اجاره ای نمیخوایم فهمیدی

  [پاسخ]

 19. اینها قطره ای در مقابل اقیانوس بیش نیستند

  [پاسخ]

 20. مردم بخش طرهان مردمی واقع بین و پیرو ولایت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و هستند،با تمام احترامی که برای آقای آزادبخت قایل هستند اما خاطره خوبی از فرج اله مومنی واسفندیاری ندارند

  [پاسخ]

  کوهدشت در :

  خاطره خوب مهم نیس .کوهدشت همه بدترین خاطره رو تو ذهن مردم دارن .هرکسی اشتباهاتی داره .تمام نمایندگان پیشین خیلی خوش خاطره ان؟؟والا مومنی و اسفندیاری نسبت به همه گل سر سبدان واقعا

  [پاسخ]

 21. مردم طرهان از مومنی و اسفندیاری حمایت نخواهند کرد

  [پاسخ]

 22. درود بر آزادبخت درود بر اصلاح طلبان راستین

  [پاسخ]

 23. محمدی ازادبخت برنده میدان است اگر اتخابات سالم برگزار شودع

  [پاسخ]

 24. قطره ای از اقیانوس

  اقای بارانی مواظب باش جوجه هات انفلونزا نگیرن،البته بهت توصیه میکنم اونا رو واکس بزن و اونا رو بیمه کن حواست باشه تو شمارش اشتباه نکنی هر کارتن جوجه صد تا بیشتر نیست اونا را بیشتر حساب نکنی خفه شن برادر خوابی انتخابات تمام شده هست ولی چه باید کرد باید قانون رو اجرا کرد.مدیر محترم سایت تو را به ابروی فاطمه قسمت میدهم کامنتو حذف نکن باشه؟

  [پاسخ]

 25. کاش یه کم انصاف داشته باشید آزادبخت چند روزه تبلیغ میکنه انشالله ظلم پایدار نیست مگر شما مسلمان نیستید آیا حسین طرفدار ظالم بود یا مظلوم

  [پاسخ]

 26. باسلام.این جمعیت واین حرکت نشان دهنده درد دل مردم محروم طرهان است که متاسفانه در چهارسال گذشته هیچ گونه حرکت زیر ساختی یا فرهنگی برای این دیار صورت نگرفت مردم هنوز زمان سیا را فراموش نکرده اند که نماینده فعلی حتی برای سرکشی هم پایی به این منطقه نگذاشتند .اصلاح طلبان هر زمان اراده کنند باز هم می توانند ملکشاهی ها را بسازند وروانه مجلس کنند هر چند از جانب شورای نگهبان مورد بی مهری قرار گرفتند اما باز هم غیرتشان وتعصبشان را به این راحتی ها به فروش نمی گذارند درود بر مومنی درود بر آزاذبخت ودرود خدا بر مرد آزاده استاد کرم دوستی.زنده باد اصلاحات مظلوم

  [پاسخ]

 27. زمان سیل را فراموش نکرده اند که به اشتباه سیا تایپ شده است.باتشکر ریزبین

  [پاسخ]

 28. به یاری خداوند این بار اصلاح طلبان واقعی پیروز این انتخابات هستند

  [پاسخ]

 29. ما ا صو لگرایان طرهان بیشتر طرفدار امامی هستیم.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط