سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۰:۱۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۴در ۵:۵۰ ق.ظ تعداد بازدید: 928 بازدید کد خبر:52291 چاپ خبر

انصراف ابراهیم آقامحمدی از کاندیداتوری انتخابات مجلس دهم

0

ابراهیم آقامحمدی عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی از انصرافش از کاندیداتوری انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت:‌ بنده به نفع لیست ارائه شده از سوی ائتلاف اصولگرایان از انتخابات مجلس دهم انصراف می‌دهم، چرا که اصول‌گرایانی که میثاق وحدت را امضا کرده‌اند باید بدان پایبند باشند. وی افزود: در این مقطع […]

IMAGE5854-620x330

ابراهیم آقامحمدی عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی از انصرافش از کاندیداتوری انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت:‌ بنده به نفع لیست ارائه شده از سوی ائتلاف اصولگرایان از انتخابات مجلس دهم انصراف می‌دهم، چرا که اصول‌گرایانی که میثاق وحدت را امضا کرده‌اند باید بدان پایبند باشند.

وی افزود: در این مقطع زمانی نباید از سوی اصول‌گرایان مسائلی مطرح شود که به وحدت آسیب برساند، از همین رو بنده تصمیم گرفتم از صحنه رقابت انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه تهران به نفع لیست ارائه شده، خارج شوم.

عضو فراکسیون اصول‌گرایان مجلس با بیان اینکه اصول‌گرایانی که در لیست انتخاباتی قرار نگرفته‌اند به تصمیمات اتخاذشده از سوی عقلای این جریان احترام بگزارند، تصریح کرد: لیست ارائه شده طیف‌های مختلف اصول‌گرایی در لیست گنجانده شده و از این‌رو اشخاصی که در این لیست نیستند به تصمیمات اتخاذ شده احترام بگزارند.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. مجلس دیگه جای تند روها نیست

  [پاسخ]

 2. درود بر آقامحمدی آینده نگر !

  [پاسخ]

 3. کاش قبلا به این روز ها فکر می کردی

  [پاسخ]

 4. چه بهتر مجلس به شما نیاز ندارد

  [پاسخ]

 5. اگه انصراف نمیدادی۱۰هزار رای هم نمیاوردی!

  [پاسخ]

 6. احترام بگذارند

  [پاسخ]

 7. آفرین به آقا محمدی، اینه اصولگرای واقعی

  [پاسخ]

 8. خب جناب افراطی بگو تو بازی راهت ندادن
  شما اگه کاری برا مردم خرم آباد کرده بودی و امیدی داشتی که تو همون حوزه خودت میموندی

  البته از یک طرفم انسان با شرفی هستی که در خرم آباد حضور پیدا نکردی چون ما توبرخی از شهرستان های استان لرستان نمایندگانی رو داریم که برا شهرشون هیچ کاری نکردن که هیچ بلکه شهر رو به عقب هم برگردوندن و الان با کمال وقاحت برگشتن و این مردم که به مثابه ی زامبی میمونن باز افتادن پشت سر این اشخاص
  خدا آخر عاقبت هممونو به خیر کنه

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط