سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۹:۱۷:۴۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۹ بهمن ۱۳۹۴در ۶:۴۶ ب.ظ تعداد بازدید: 649 بازدید کد خبر:52287 چاپ خبر

یکی از عوامل مهم در بروز آسیب های اجتماعی، توسعه نیافتگی استان است

0

مدیرکل بهزیستی لرستان:

نشست هم اندیشی علل و راهکارهای پیشگیری از معلولیت های ناشی از ازدواج های فامیلی با حضور مدیرکل بهزیستی لرستان و جمعی از کارشناسان برجسته این حوزه برگزار شد. به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی لرستان، این نشست با حضور مدیرکل و معاونین تخصصی بهزیستی لرستان معاون مدیرکل اجتماعی و […]

۷۴۴۵b0da-0bc6-4854-9e8b-ac8b026fc0bf

نشست هم اندیشی علل و راهکارهای پیشگیری از معلولیت های ناشی از ازدواج های فامیلی با حضور مدیرکل بهزیستی لرستان و جمعی از کارشناسان برجسته این حوزه برگزار شد.

به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی لرستان، این نشست با حضور مدیرکل و معاونین تخصصی بهزیستی لرستان معاون مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری  و جمعی از کارشناسان برجسته در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) برگزار شد.

«دکتر اسداله حیدری» مدیرکل بهزیستی لرستان با تبیین برخی علل و عوامل، بروز معلولیت ها در لرستان افزود توسعه نیافتگی لرستان یکی از علل مهم بروز این معلولیت ها و سایر مشکلات اجتماعی است.

وی گفت: خدمات سازمان بهزیستی قبلاً تاکید روی مسائل توانبخشی داشته اما با تغییرات سطوح مدیریتی، رویکرد بهزیستی هم اکنون بر پیشگیری تاکید دارد چون با پیشگیری می توانیم از مبتلا شدن فرد به آسیبهای اجتماعی و یا بروز معلولیتهاپیشگیری نمائیم و متاسفانه به خاطر بافت عشیره ای و تعصبات قومی که جامعه لرستان را تهدید می کند، معلولیت های ناشی از ازدواج های فامیلی است.

مدیرکل بهزیستی افزود بعلت اینکه جمعیت هدف بهزیستی و به خاطر فقر به فضای مجازی دسترسی ندارد،رسانه ملی و مطبوعات بواسطه ضریب نفوذ بالایی در بین جامعه دارد میتوانند در آگاهی بخشی و پیشگیری از آسیب ها و معلولیت ها کمک شایانی به بهزیستی کنند.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. درودبردکترعزیزوکاربلد.خسته نباشیدمهربان.

    [پاسخ]

  2. سلام بر عزیزان اقاى دکتر حیدریان سؤالی دارم ایا بهتر نیست رییس بهزیستی شهرستانها حداقل دکتر عمومی باشه بعضی شهرهای از جمله ما. رییس بهزیستی مدرک پزشکی نداره چجور میخاد به سؤال پزشکی معلول پاسخ بده لطفا تحقیق بفرمایید

    [پاسخ]

  3. واقعا که دکتر ی . ای دکتر . ای بقربان سواد بالات . اگه این رو نمی گفتی به مدرکت شک میکردم . این همه تحقیق کردی دکتر شدی که بگی عامل توسعه نیافتگیه ؟ خب همه میدونن نیاز به گفتن نداره اقای دویکتیر !!! ریشه همه مشکلات هر مملکتی توسعه نیافتگی ست دوکتیر جان

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط