سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۲:۵۹:۰۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۸ بهمن ۱۳۹۴در ۹:۱۷ ب.ظ تعداد بازدید: 761 بازدید کد خبر:52241 چاپ خبر

افتتاح چند طرح آب رسانی و گازرسانی در کوهدشت+ تصاویر

0

با حضور معاون عمرانی استاندار لرستان و نماینده ی کوهدشت و رومشکان در مجلس

مهندس اصلانی معاون عمرانی استاندار لرستان در سفر به کوهدشت در جلسه شورای اداری این شهرستان شرکت نمود. در حاشیه این سفر چند پروژه عمرانی در حوزه های آب رسانی و گازرسانی به دست ایشان افتتاح شد. در این برنامه الهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس نهم، آشتاب مدیر کل تعاون کار و […]

مهندس اصلانی معاون عمرانی استاندار لرستان در سفر به کوهدشت در جلسه شورای اداری این شهرستان شرکت نمود.

در حاشیه این سفر چند پروژه عمرانی در حوزه های آب رسانی و گازرسانی به دست ایشان افتتاح شد.

در این برنامه الهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس نهم، آشتاب مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان، فرماندار کوهدشت و مدیران محلی حضور داشتند.

img_0405

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. به به استاد تشریف اوردن دیگه افتتحاح شروع شد روبان و قیچیو عکسای تبلیغاتی من چقد خوشحالم همه چی ارومه

  [پاسخ]

 2. اگه روبان و قیجی کم آوردید از استاهای اصفهان و شیراز و اراک و …. کمک بگیرید چون ای استانها امسال طرح های زیادی برا افتتاح نداشتن و رویان و قیچی هاشون رو دستشون مونده .

  [پاسخ]

 3. ما آب سالم بهداشتی نداریم .پادروندو مرادآباد.نظرعیلوندورومیانی. موسی آبادهها.رشنو ولالوند.پاسگاه بازوندودوراهی .اسدآبادوخاصی آبادوشیراوند وسفید خانی وچغاسبز تابستان نزدیک است .دوباره ۴ سال گذشت وانتظار رای داریدشما فقط دنبال منافع شخصی هستید

  [پاسخ]

 4. این پمپ بنزین سه ماه پیش افتتاح شده

  [پاسخ]

 5. این شهر نه نیاز به مدرسه و نیاز به مسجد داره مافقط کارخانه میخواهیم تا تعداد زیادی از جوانان بیکار این شهر به جای کارگری در کلان شهرها و … بیان در شهر خودمون مشغول شوند و آمار جرم و جنایت پایین بیاد ، خدمات آب رسانی و گازرسانی که وظیفه هر نماینده ای است نیاز به پروژه و عکس و …نداره بفرمایید همین کارا رو هم انجام ندید.

  [پاسخ]

 6. خدا وکیلی ۷۰/ رومشکان آب سالم بهداشتی شرب ندارداین از نعمت ایشان است

  [پاسخ]

 7. باسلام والا من نمیدونم چرا اقای ملکشاهی موقع انتخابات یادشون میفته بیان براافتتاحیه.بابا دست بردار به فکرمن بدبخت باش که دکترا دارم ولی بیکار به خدا ۸۰درصد کوهدشت دقیقا مثل من هستن.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط