سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۶:۳۰:۲۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۸ بهمن ۱۳۹۴در ۵:۵۶ ق.ظ تعداد بازدید: 543 بازدید کد خبر:52180 چاپ خبر

۱۷۲ کاندیدای انتخابات مجلس در لرستان تایید صلاحیت شدند

0

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان گفت: ۱۷۲ کاندیدای انتخابات مجلس در لرستان تایید صلاحیت شدند. سید سعید شاهرخی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به پایان مهلت مقرر در قانون برای رسیدگی به اعتراضات داوطلبان در هیئت های اجرایی و نظارت توسط شورای نگهبان اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده به فرمانداری ها […]

شاهرخی

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان گفت: ۱۷۲ کاندیدای انتخابات مجلس در لرستان تایید صلاحیت شدند.
سید سعید شاهرخی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به پایان مهلت مقرر در قانون برای رسیدگی به اعتراضات داوطلبان در هیئت های اجرایی و نظارت توسط شورای نگهبان اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده به فرمانداری ها اعلام شده که فرمانداران طی روز جاری نتایج را به داوطلبان اعلام می کنند.

وی ادامه داد: در مجموع ۲۹۶ داوطلب برای انتخابات ثبت نام کردند که تاکنون ۱۷۲ نفر تایید صلاحیت شده اند.

شاهرخی افزود: همچنین ۷۹ کاندیدا رد صلاحیت شده و صلاحیت ۴۵ نفر نیز احراز نشده است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان یادآور شد: از مجموع ۱۷۲ کاندیدای تایید صلاحیت شده در خرم آباد ۵۴ نفر، بروجرد ۲۵ نفر، کوهدشت و رومشکان ۳۲ نفر، پلدختر هشت نفر، سلسله و دلفان ۱۹ نفر، الیگودرز ۱۶ نفر و دورود و ازنا ۱۸ نفر تایید صلاحیت شدند.

شاهرخی بیان کرد: کسانی که رد صلاحیت شده اند تا تاریخ ۱۹ بهمن ماه زمان دارند اعتراضات خود را مطرح و شورای نگهبان هم نتیجه نهایی اعتراضات را ۲۷ بهمن ماه اعلام می کند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط