سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۲۰:۲۶:۵۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۶ بهمن ۱۳۹۴در ۵:۰۴ ب.ظ تعداد بازدید: 3,767 بازدید کد خبر:52094 چاپ خبر

شایعه تأیید صلاحیت کاندیدای اصلاح طلبان/ انصراف کامران تیموری/اعلام حمایت رضا رضایی و طایفه ی خوشناموند از الهیار ملکشاهی/ از امامی راد چه خبر؟

0

در حاشیه انتخابات کوهدشت و رومشکان

به گزارش کشکان، فعالیت های انتخاباتی الهیار ملکشاهی نماینده ی کنونی مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس و کاندیدای مدعی مجلس دهم در این دو شهرستان شدت گرفته است. از اعلام حمایت رضا رضایی کاندیدای این دوره از انتخابات از وی تا مراسم حمایتی ظهر امروز طایفه ی خوشناموند در تالار آزادی. چندی پیش بخشی از حامیان […]

خوشنام-۱

به گزارش کشکان، فعالیت های انتخاباتی الهیار ملکشاهی نماینده ی کنونی مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس و کاندیدای مدعی مجلس دهم در این دو شهرستان شدت گرفته است.

از اعلام حمایت رضا رضایی کاندیدای این دوره از انتخابات از وی تا مراسم حمایتی ظهر امروز طایفه ی خوشناموند در تالار آزادی.

چندی پیش بخشی از حامیان علی شاهرخی قبادی از ملکشاهی اعلام حمایت کردند که البته سیروس ابراهیمی با صدور بیانیه ای تا حدودی خود را از این اتفاق مبرا دانست.

در همین حال، امروز جمعه ۱۶ بهمن ۹۴ شایعه تأیید صلاحیت کاندیدای اصلاح طلبان ۱+۶ کوهدشت و رومشکان در حالی به گوش می رسد که هنوز نتایج بررسی اعتراضات کاندیداهای رد صلاحیت شده دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از سوی هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات رسماً اعلام نشده و بر اساس شواهد و قرائن تا ساعت ۲۴ امشب اعلام می شود. حامیان وی با برگزاری جلسات منظم در ساختمان موسوم به دفتر نشریه مهر و ماه، فعالیت انتخاباتی خود را تعطیل نکرده اند.

IMG_20160205_195359

امامی راد کاندیدای اصولگرایان کوهدشت نیز از کاندیداهای مطرح این دوره است که روش های مرسوم تبلیغاتی کوهدشت و رومشکان یعنی سفر به بخش ها و حضور در منازل در کنار سخنرانی ها در ستاد تبلیغاتی را در دستور کار خود دارد.

IMG_20160205_200101

انصراف کامران تیموری یکی دیگر از کاندیداهای اصولگرای این دوره از انتخابات مجلس در کوهدشت از کاندیداتوری و حضور در انتخابات از دیگر خبرهای انتخاباتی این روزهای حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان بود.

باید دید با ورود مجدد و البته احتمالی صیدعلی کورانی فر به فضای رقابت انتخاباتی کوهدشت و رومشکان معادلات چیده شده در طول چند روز اخیر و دو قطبی شدن عرصه، به هم خواهد ریخت یا نه.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. با سلام
  لطفا شرکت کنندگان در ضیافت ناهار در تالار آزادی رو به کل طایفه خوشنام وند تعمیم ندین.

  [پاسخ]

 2. منم خوشناموندم و رای کلای کورانی فر

  [پاسخ]

  خوشنام در :

  دمت گرم

  [پاسخ]

 3. کی گفته طایفه خوشناموند از ملکشاهی حمایت می کند بیش از نیمی از این افراد از سایر طایفه ها آمده بودند حمایت یک نفر خاص به معنای کل طایفه نیست آقایان حسین خوشناموند و پناهی لطفا خودتون رو کل خوشناموند ندانید

  [پاسخ]

  خوشنام وند در :

  کاملا با فرمایش شما موافقم
  مردم نجیب خوشنام وند که اسیر و برده آقایان نیستند ….

  [پاسخ]

  گراوند در :

  درود بر ازادبخت

  [پاسخ]

 4. مردم خوشناموند همیشه مردمی فهیم وخوشنام بوده اند.این کارها در جهت تخریب این طایفه خوشنام بوده! ما هیچوقت خودرابه یک پرس غذا نمیفروشیم.همه ما به کورانیفر رای میدیم.

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  شخص شما هم اشتباه گفتید، مگر شخص شما همه ی طایفه ی خوشنام خوشاموند هستید، پس اشتباه نکنید. اکثریت مردم طایفه خوشناموند با اقیانوس هستند.با توکل به خدا و همت عزیزان دکتر ملکشاهی برنده انتخابات است.

  [پاسخ]

  اصلاح طلبان آینده نگر در :

  جناب !بهتراست به کامنتهای اهالی خوشناموندهم توجه کنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

  خوشناموند در :

  عجب دروغ بزرگی.والا ما که با کورانی فر هستیم.خوشناموند فقط این چند نفر که نیستند.

  [پاسخ]

 5. دوست عزیزم ما مردم خوشناموند با۹۳ درثد ارا اقای ملکشاهی رو به عنوان کاندیدا واحد انتخاب کردیم

  [پاسخ]

  طرهان بزرگ در :

  ۹۳ درثد ؟؟؟؟ (درصد مجید دلبندم ) . تو حتی بلد نیستی درصد رو درست بنویسی بعدش نظرسنجی راه انداختی ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

  ن ع دالاب در :

  درثد از کی با ث سه نقطه نوشته میشه تورو خدا بدبختی این شهر رو ببینید اقا هنوز املای کلمات صفر گرفته اومده واسه سیاست خط ونشون میکشه

  [پاسخ]

  بهمن در :

  افرین

  [پاسخ]

  خوشنام در :

  تو برو املا تمرین کن .تو به سیاست چی

  [پاسخ]

 6. ای کاش این دوستانی که برای اقای ملکشاهی هرکاری میکنن تا فوق از معلمی به معاونت برسند به فکر روستایمان بودند نه

  [پاسخ]

 7. درود بر شما دلواپس عزیز این یک شگرد وجو سازی بیش نیست.

  [پاسخ]

 8. زنده باد کورانی فر زنده باد اصلاحات

  [پاسخ]

 9. کشکان داری به نفع ملکشاهی تبلیغ می کنی واین کارازمحبوبیت شما می کاهد این افرادازطوایف دیگر می باشند

  [پاسخ]

 10. واقعا انسان دلش به درد میاد از توهین این نماینده ها به مردم. فکر میکنن با ی پرس غذا میشه رای جمع کرد. خدایا به ما بصیرت و بینش ا عطا کن که بتونیم درست و عقلانی تصمیم بگیریم.

  [پاسخ]

 11. درود برطایفه خوشنام خوشناموند اکثریت این طایفه محبوب همراهان کورانی فرهستند که شبها درنشریه مهر وماه حضوردارند به امیدپیروزی تفکراصلاح طلبی و…درشهرستان کوهدشت آقای دوستمحمدی لطفا بدرجید

  [پاسخ]

 12. به امید خدا کلایی با رای ما خوشناموند ها موفق خواهد شد.به قرآن اکثریت ما با کورانی فر هستند.فریب این هیاهو و تبلیغات رو نخورید.

  [پاسخ]

 13. اکثریت طایفه خوشناموند با امامی راد هستند به امید پیروزی

  [پاسخ]

 14. اکثریت طایفه خوشناموند با امامی راد هستندطفا شرکت کنندگان در ضیافت ناهار در تالار آزادی رو به کل طایفه خوشنام وند تعمیم ندین.

  [پاسخ]

 15. زنده باد اقیانوس آرام، حاج الهیار ملکشاهی

  [پاسخ]

 16. آقایان به شعور مردم خوبمان احترام بگذاریم هرچند بعضی کاندید ها بی توجه اند این مردم فهیم بایک شام دریکی ازتالارها ی شهر توسط هرکس باشدفریب نمیخورند باشعورشان کاندید محبوب راراهی مجلس میکنند

  [پاسخ]

 17. رای تمام خوشنام وند ملکشاهی است
  اینهایی که با اسم خوشنام وند کامنت مخالف میذارن افرادی برای تضعیف این رخداد حمایتی هستن
  واقعا تمام طایفه بزرگ و شریف خوشنام وند یکرنگ و یکصدا یار ملکشاهی بزرگ هستن
  و قطعا ملکشاهی پیروز میدان است

  [پاسخ]

 18. کشکان اعلام بی طرفی کن آبروی خودتو نبر تعداد مراجعینت کم میشه ها بد جور از ملکشاهی طرفداری میکنی

  [پاسخ]

 19. سلام برادران دعوا چرا

  [پاسخ]

 20. جمعی ازبرادران آزادبخت

  ماآزادبختهاشایدباورنکنیدبروید وببینید اکثراازامامی حمایت میکنیم مامثل مردم جاهل قبل ازاسلام نیستیم طایفه گراباشیم وفرهنگ غنی ماحکم میکندبجای طایفه گرایی ازباندخودمان امامی بزرگ حمایت کنیم

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط