سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۹:۵۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۶ بهمن ۱۳۹۴در ۳:۵۳ ب.ظ تعداد بازدید: 566 بازدید کد خبر:52091 چاپ خبر

تعدادتأییدصلاحیت‌شدگان امیدوارکننده است

0

وزیر کشور با اشاره به مذاکرات با شورای نگهبان:

وزیر کشور با اشاره به مذاکرات با شورای نگهبان و اطلاعات دریافتی‌اش گفت که تعداد افراد تأیید صلاحیت شده، «عدد امیدوارکننده‌ای است».

۱۴۴۷۲۹۸_۶۰۱

وزیر کشور با اشاره به مذاکرات با شورای نگهبان و اطلاعات دریافتی‌اش گفت که تعداد افراد تأیید صلاحیت شده، «عدد امیدوارکننده‌ای است».

به گزارش کشکان به نقل از خبرگزاری دولتی ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی، روز پنجشنبه ۱۵ بهمن، تأکید کرد که شورای نگهبان با وزارت کشور درباره موضوع تأیید صلاحیت کاندیداها «خیلی همکاری» کرده و «نتیجه این تعامل خوب بود» . وی با اشاره به «مذاکرات و دیدارهای» خود با دبیر شورای نگهبان، افزود: «با آقای جنتی توافق کردیم که اگر به جایی رسیدیم که دیدیم حقی ضایع می‌شود، نماینده‌ای گذاشته و مسئله را پیگیری کنیم».

وزیر کشور گفت که براساس اطلاعاتی که به او داده شده و «تا زمانی که شورای نگهبان اعلام نکند»، اجازه ندارد عدد آن را اعلام کند، تعداد کاندیداهای تأیید صلاحیت‌شده «عدد امیدوارکننده‌ای است».
رحمانی فضلی ابراز امیدواری کرد که «حداقل رقابت شکل گیرد و حجم قبول‌شدگان هم به گونه‌ای باشد که حداقل حقوق ضایع شود». سیامک ره‌پیک، سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات، قبلا اعلام کرده بود «مرحله اولیه» نظر شورای نگهبان در مورد صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس ۱۶ بهمن اعلام می‌شود.

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط