سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۷:۲۰:۵۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۴ بهمن ۱۳۹۴در ۶:۱۲ ب.ظ تعداد بازدید: 493 بازدید کد خبر:52030 چاپ خبر

دلجویی از معلولین ضایعه نخاعی و سالمندان به مناسبت دهه مبارک فجر

0

با حضور کارکنان ستادی بهزیستی لرستان

جمعی از معاونین و کارشناسان حوزه توانبخشی بهزیستی لرستان به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر از منزل ۲ مددجوی ضایعه نخاعی و مرکز سالمندان صدیق بازدید کردند. به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی لرستان، به مناسبت فرا رسیدن سی و هفتمین بهار انقلاب «فاطمه زهرا توکلی» معاون توانبخشی ،«محمد جعفر نظری» […]

جمعی از معاونین و کارشناسان حوزه توانبخشی بهزیستی لرستان به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر از منزل ۲ مددجوی ضایعه نخاعی و مرکز سالمندان صدیق بازدید کردند.

به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی لرستان، به مناسبت فرا رسیدن سی و هفتمین بهار انقلاب «فاطمه زهرا توکلی» معاون توانبخشی ،«محمد جعفر نظری» مدیر روابط عمومی «فرانک رباطی» کارشناس مسئول حوزه توانبخشی از منزل ۲ مددجوی ضایعه نخاعی و مرکز نگهداری سالمندان بازدید و از صبر و تحمل آنها تجلیل و دلجویی بعمل آوردند.

در این دیدارها مددجویان از موانع و مشکلات پیش رو گلایه کردند که معاون توانبخشی نیز در خصوص مرتفع کردن این مسائل قول مساعد داد.

شایان ذکر است پس از این دیدارها معاونین و کارشناسان توانبخشی بهزیستی از بخشهای مختلف مرکز سالمندان بازدید و از نزدیک با مسائل و مشکلات این مرکز نیز آشنا شدند که معاون توانبخشی بهزیستی نیز در خصوص رفع این موانع قول مساعد داد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط