سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۰۴:۲۴:۰۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۳ بهمن ۱۳۹۴در ۲:۲۸ ب.ظ تعداد بازدید: 3,167 بازدید کد خبر:51989 چاپ خبر

اعلام حمایت رسمی دوستی از کاندیداتوری نماینده فعلی کوهدشت در مجلس شورای اسلامی/ آن موج در جریان اصلاح طلبی کوهدشت ایجاد نشد

0

طی ضیافت شامی در تهران و با حضور محمدرضا عباسی فرد

اسماعیل دوستی نیز در ضیافت شامی که روز دوشنبه ۱۲ بهمن ماه، جهت اعلام حمایت جمع کثیری از اصلاح طلبان مقیم تهران از اللهیار ملکشاهی، نماینده فعلی شهرستانهای کوهدشت و رومشکان برگزار شده بود، حمایت رسمی خود را از ایشان اعلام کرد. به گزارش کشکان، در این مراسم ابتدا اللهیار ملکشاهی با ذکر نمونه هایی […]

C979A899-CD8C-48B5-B43C-9A2B2324934D

اسماعیل دوستی نیز در ضیافت شامی که روز دوشنبه ۱۲ بهمن ماه، جهت اعلام حمایت جمع کثیری از اصلاح طلبان مقیم تهران از اللهیار ملکشاهی، نماینده فعلی شهرستانهای کوهدشت و رومشکان برگزار شده بود، حمایت رسمی خود را از ایشان اعلام کرد.

به گزارش کشکان، در این مراسم ابتدا اللهیار ملکشاهی با ذکر نمونه هایی به تشریح عملکرد خود به عنوان نماینده فعلی کوهدشت و رومشگان در مجلس شورای اسلامی، حول چهار محور اصلی بین المللی، ملی، استانی(منطقه ای) و محلی پرداخت و ضمن اذعان به وجود برخی نقایص و نیز وارد بودن انتقاداتی به عملکرد خود، همشهریان عزیز و صاحب نظر کوهدشتی را به قضاوت عادلانه در این خصوص دعوت کرد. ملکشاهی کمک به دولت یازدهم را در شرایط سخت سالهای اخیر از سیاستهای کاری خود دانست و اظهار کرد: همواره سعی کرده ام هم در جایگاه نماینده مجلس و هم به عنوان رئیس کمیسیون مهم حقوقی و قضایی مجلس علیرغم نظارت بر کار دولت که در برخی موارد به تذکرهای مشفقانه به دولتمردان نیز انجامیده است، شرایط سخت دولت – خصوصا در عرصه های اقتصادی و بین المللی- را مد نظر داشته و در صدد کمک، حمایت و پشتیبانی از آنان برآیم.

ملکشاهی با اشاره به لزوم رعایت اخلاق در همه عرصه ها، خصوصا در عرصه سیاسی گفت: اینجانب همواره سعی نموده ام علاوه بر اینکه در حوزه انتخابیه ام، نسبت به این مساله وسواس داشته باشم و دم به دم خود را نیز نسبت به رعایت این مهم زنهار دهم، مطالبات حوزه انتخابیه خود را نیز در کمال آرامش و به دور از هیاهو و حاشیه پیگیری نمایم و در این مسیر از مدار اخلاق خارج نشوم زیرا معتقدم هرگونه بی اخلاقی که از جانب یک نماینده مجلس رخ دهد در افکار عمومی سطح کشور به کل همشهریان آن نماینده تعمیم داده می شود، کما اینکه مواردی از این دست را در مواجهه برخی نمایندگان با دولتمردان در مجلس فعلی داشتیم.

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در پایان سخنانش، اصلی ترین علت کاندیداتوری مجددش را شناخت عمیق از مشکلات موجود کوهدشت و رومشگان، توان بهره گیری مناسب از تعامل موجود با دولت و نهایتا لزوم استمرار تلاش برای اجرا و اتمام طرح های نیمه تمام یا مصوب شده در حوزه انتخابیه خود عنوان کرد و  اظهار داشت: اینجانب با اطمینان از اینکه در صورت اعتماد مجدد مردم به این حقیر، به فضل الهی در مجلس دهم خواهم توانست طرح های نیمه تمامِ فعلی را به اتمام رسانده و با دفاع از حقوق حقه همشهریانم، خدمات بیشتری را به این عزیزان تقدیم کنم، مجددا اقدام به کاندیداتوری کردم و امیدوارم با پشتیبانی مردم بزرگوار کوهدشت و رومشگان توفیق خدمتگزاری مجدد آنان را در مجلس دهم نیز داشته باشم.

در ادامه مراسم آقای اسماعیل دوستی ضمن تبریک ۱۲ بهمن، سالروز بازگشت امام(ره) به کشور، عنوان کرد که اینجانب تا به امروز از کاندیداتوری آقای ملکشاهی در مجلس دهم حمایت نکرده ام و آنچه که به عنوان اعلام حمایت بنده از ایشان در سایتها و مجامع سیاسی کوهدشت منعکس شد صرفا به استناد سخنانی بود که در مراسم کلنگ زنی یک مدرسه در گراب داشتم و در آن به مناسبتی خاص، آقای ملکشاهی را یک ظرفیت، یک فرصت و یک موهبت برای کوهدشت خوانده بودم.

نماینده شهرستان کوهدشت در مجلس پنجم با اشاره به دلبستگی و تعلق خاطر ناگسستنی خود به کوهدشت و اینکه اولویت اصلی او توسعه شهر کوهدشت و بهبود سطح زندگی و رفاه مردم آن است، گفت: من در اعلام نظرهای خود در مصاحبه ها و نوشته هایم عرض کرده بودم که اگر در جریان اصلاح طلبی کوهدشت موج مناسبی ایجاد شود، قطعا اینجانب نیز با آن موج خواهم بود اما متاسفانه همانگونه که شاهدیم تا به امروز آن موج شایسته و بایسته ایجاد نشده است. دوستی در ادامه عنوان کرد: اگر امروز به این نتیجه رسیده بودم که برای کوهدشت کاندیدایی اصلح تر، توانمندتر و کاراتر از آقای ملکشاهی در شرایط فعلی کشور، در میان گزینه های موجود هست، قطعا از همان گزینه حمایت می کردم. دوستی پس از ذکر برخی خصوصیات اخلاقی آقای ملکشاهی تصریح کرد: با شناختی که در طول ۳۰ سال از آقای ملکشاهی پیدا کرده ام باید بگویم که همواره در ایشان دو خصوصیت بارز دیده ام؛ ایشان هم خوب درس خوانده اند و هم خوب تربیت شده اند. وی ضمن برشمردن برخی اقدامات آقای ملکشاهی ادامه داد: لذا امروز عرض می کنم که با در نظر داشتن جمیع جهات، اینجانب آقای ملکشاهی را گزینه اصلح دانسته و رسما از ایشان اعلام حمایت می کنم.

استاندار سابق کهکیلویه و بویر احمد با اشاره به انتقادات مربوط به گرایش سیاسی آقای ملکشاهی با بیان اینکه اینجانب در مجلس پنجم با آقای روحانی همکار بوده ام گفت: آقای روحانی اصلاح طلب نبود اما ما فارغ از گرایش سیاسی ایشان، در انتخابات ریاست جمهوری مصالح و منافع ملی کشور را در نظر گرفتیم و از ایشان حمایت کردیم و الان نیز با افتخار اعلام می کنیم که از حمایت خود پشیمان نیستیم.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در ادامه پس از بیان برخی توانمندی های آقای ملکشاهی و ذکر بیاناتی از برخی بزرگان کشور در خصوص اشراف ایشان بر وظایف نمایندگی خصوصا در حوزه قضایی و حقوقی، گفت: این توانمندی های آقای ملکشاهی که مورد تایید مسئولین نظام و مجموعه دولت نیز می باشد، فرصتی است که ایشان به خوبی از آن در جهت کسب امتیازات بیشتر برای کوهدشت بهره برداری می کنند.

دوستی با بیان اینکه به نظر بنده آقای ملکشاهی کماکان مناسب ترین گزینه برای نمایندگی کوهدشت است، اعلام کرد: این نظر شخصی بنده است که پس از بررسی های فراوان و سنجیدن مسائل و لحاظ کردن بسیاری از مشخصه ها و الزامات رشد و توسعه کوهدشت به آن رسیده ام و در همینجا از همه همشهریان عزیز و اندیشمندم تقاضا دارم که کوهدشت را ببینند، مشکلات را ببینند، فرصتها را ببینند، تهدیدها را ببینند سپس کاندیداهای موجود را ببینند و آنگاه بر مبنای تشخیص خود – که قطعا خیر و صلاح کوهدشت و کوهدشتیها را در آن لحاظ کرده اند – مناسب ترین گزینه موجود را انتخاب کنند.

استاندار دولت اصلاحات در ادامه سخنان خود به انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان پرداخت و ضمن بر شمردن خصوصیات والای آقایان دکتر محمدرضا عباسی فرد و دکتر احمد مبلغی، کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری از استان لرستان، گفت که ما از همین جا حمایت رسمی خود را از این بزرگواران اعلام می کنیم و با تمام توان تلاش خواهیم کرد که ان شاءالله سال آینده این مفاخر دینی و اخلاقی استان لرستان را در مجلس خبرگان ببینیم.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در ادمه مراسم با اشاره به کاندیداتوری تعدادی از همشهریان کوهدشتی در حوزه های مختلف استان تهران عنوان کرد که ما با تمام توان از همه کاندیداهای کوهدشتی در سطح استان تهران حمایت خواهیم کرد.

وی گفت: از بین این عزیزان برخی تایید صلاحیت شده و برخی دیگر رد یا عدم احراز صلاحیت شده اند که ما باید برای تایید صلاحیت آنها تلاش کنیم و از آقای ملکشاهی هم می خواهیم که در این خصوص به ما کمک کنند. لذا همه ما باید کمک کنیم تا نه تنها صلاحیت تمامی عزیزان تایید شود، بلکه علاوه بر آن اسامیشان در لیستهای معتبر قرار گیرد و پس از آن نیز از هیچ کمکی برای پیروزی آنان در انتخابات مضایقه نکنیم.

در انتها آقای دوستی از همشهریان حاضر در مجلس که کاندیداتوری خود را از حوزه های مختلف استان تهران اعلام کرده بودند، دعوت کرد که با حضور در جایگاه، ضمن سخنان کوتاهی به معرفی خود بپردازند.

در همن راستا سهراب دوستی برادر اسماعیل دوستی امشب طی مراسمی در ستاد انتخاباتی الهیار ملکشاهی سخنرانی خواهد داشت.

 

گزارش: ولی درویشی

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. از جناب دوستی یک سوال داشتم:
  به عنوان یک اصلاحطلب نظرت در مورد رد صلاحیت های گسترده چیه؟!
  دوما به امید خدا این دور مردم اشتباه نخواهند کرد.
  انشاءالله که ما هم کاندیدای خودمان را داشته باشیم

  [پاسخ]

 2. باسلام ازاول مشخص بودایشون ازملکشاهی حمایت میکنه نیازی نبودبیانه بده-ثانیاشکرخداکه ایشون ازگزینه نهایی اصلاح طلبان حمایت نکردوگرنه شکستشون مثل دوره های قبل حتمی بود.به امیدخدابدون هیچ تردیدی آقای کورانی فرباحمایت قاطعانه ی گروه۶+۱ آقای مومنی،محمدی آزادبخت،دکترعلیپور،شیخ پاک آقای هادی قبادی وپیشکسوت اصلاحات آقای اسفندیارپورومردم عزیزونجیب کوهدشت ورومشگان وبخشهای تابعه نماینده آینده کوهدشت ورومشگان خواهدبود.

  [پاسخ]

  سایت اصولگرای افلاک در :

  نظرسنجی:
  تعداد رای داده شده: ۱۳۹۸
  على امامى راد ۲۵٫۶۷
  الهیار ملکشاهى ۳۰٫۹
  صید على کورانى فر ۴۳٫۳۴
  خوبه سایت کشکان هم که ادعای اصلاحطلی داره با مردم صادق باشه و دوست محمدی نظر خودش را به مردم تحمیل نکنه

  [پاسخ]

  زاگرس نشین در :

  درود بر شما مردم فهیم کوهدشت. با امید خدا این بار اشتباهی در کار نیست و آقای کورانی فر صد در صد نماینده هستند.

  [پاسخ]

 3. هیچ مهم نیست،هر کسی خودش باید تصمیم بگیرد.اینجا موج مردمی با کورانی فر است .

  [پاسخ]

  از کوهدشت در :

  موج واقعی با ملکشاهی است

  [پاسخ]

  زاگرس نشین در :

  واقعا درود بر شما……

  [پاسخ]

 4. همه ی اصلاح طلبان با حاج اسماعیل دوستی پیش بسوی ملکشاهی…
  همه اصول گرایان با سیروس ابراهیمی و صیدکریم گراوند پیش بسوی ملکشاهی…
  تا لبیک گوییم به ندای رهبری که اصلاح طلبی در مقابل اصولگرایی نیست و اصولگرایی در مقابل اصلاح طلبی نیست

  [پاسخ]

  امرائی در :

  عجب دیدگاهی!!کلا پیش بسوی ملکشاهی!!شما خودت بفرما.نیازی نیست اصلاحات دنبال امثال آقای دوستی باشن.حیف اون زحماتی که جریان اصلاحاته شهرستان واس اون آقا کشیدن.مطمئن باش هیچ اصلاح طلبی به ملکشاهی رای نخواهد داد دوست عزیز.به امید پیروزی کاندیدای ۶+۱

  [پاسخ]

 5. دوستی دوست مردم ملکشاهی امید مردم

  [پاسخ]

  امرایی در :

  امیدتان فقط به خدا باشد نه غیر خدا

  [پاسخ]

 6. کورانی فر پیروزه

  [پاسخ]

 7. به نظر بنده مهمترین نکته در سخنان آقای دوستی ،اطمبنان از رد صلاحیت آقای کونانی گزینه اصلاح طلبان طیف مقابل ایشان است که اتفاقا آقای کونانی هم مانند آقای ملکشاهی که به عنوان اصولگرا سابقه همکاری با اصلاح طلبان دارد ، به عنوان یک اصلاح طلب عنوان مدیر دولت ضد اصلاح طلبان را یدک می کشد . به یاد بیاوریم زمانی که هفت هشت ماه پیش جوانی در یک نوشته هیجانی دوستی را به دست کشیدن از حمایت نماینده فعلی و مصالحه با دشمنان درون گروهی در جهت حمایت ار گزینه مورد حمایت آنها به خاطر موفقیت اصلاح طلبان نمودند ایشان با زیرکی تمام پیش بینی ائتلاف آقابان امامی و قبادی را نموده و شانس بیشتر هر اجماعی از اصلاح طلبان و ملکشاهی و کاندید واحد را به کاندید واحد تندروها دادند و سایر اصلاح طلبان را بجای معرفی کاندید به حمایت از نماینده فعلی فراخواندند و به عبارتی بار پیروزی یک اصولگرای تند را به دوش مخالفین هم طیف انداختند .

  [پاسخ]

 8. حاجی آقا شما بدون جمع بندی ازهمان اول ازایشان حمایت کردید لطفا از این به بعد بخود زحمت بررسی نده

  [پاسخ]

 9. جواب این ضیافت شام را مردم انقلابی کوهدشت در ۷اسفند خواهند داد

  [پاسخ]

  مهدی در :

  انشااله

  [پاسخ]

 10. دوستی هم با این تصمصم توسط اصلاحطلبان “رد صلاحیت” خواهد شد!

  [پاسخ]

  حامی اقیانوس در :

  شما زحمت بکشید صلاحیت خودتان را تاید کنید
  جناب دوستی صلاحیت شان بارها تایید شده است .
  در ضمن مشکلات فراوانی در پرونده ی آقای کورانی اصلاح طلب!!!اصولگرای … وجود دارد …..
  اقیانوس پیروز حتمی میدان است…….انشاالله

  [پاسخ]

  زاگرس نشین در :

  بشین و ببین ……….موج طرفداران کورانی فر را………

  [پاسخ]

 11. اقای دوستی چه جمع بندی انجام دادید شما مدت پنچ سال است با اقای نماینده هستید

  [پاسخ]

 12. کشکان انصاف هم چیز خوبی است!
  مگر به کامنت بنده حاوی توهین یا افترا بود که تایید نشد؟
  از شما پاسخ نمی خواهم فقط به وجدان خود رجوع کنید که چرا کامنت ها را سلیقه ای درج می کنید؟ چرا بیشتر انهایی که با فکر شما سازگار است درج می کنید؟
  فراموش نکنید که این دو روز هم می گذرد!
  بهتر است زبان گویایی مردم باشید نه اشخاص خاص!

  [پاسخ]

  دوست محمدی(مدیر سایت) در :

  با سلام دوست عزیز برخی دیدگاه ها از منظر حقوقی اگر چه شاید توهین یا افترا نباشند دست کم عنوان تخریب و تضعیف دارند. پوزش ما را به علت حذف دیدگاه قبلی تان به خاطر محدودیت های قانونی بپذیرید.

  [پاسخ]

 13. پیروزانتخابات ۷اسفندکورانی فر

  [پاسخ]

  زاگرس نشین در :

  دورد بر کورانی فر و حامیانش. روز ۷ اسفند روز آزادی کوهدشت به دست کورانی فررررر

  [پاسخ]

 14. موجهای دیگری در راه است…منتظر باشید اقیانوس همچنان با آرامی به کار خود ادامه می دهد

  [پاسخ]

  ش.ش در :

  اقیانوس فقط تونست خیابون اصلی رو اسفالت کنه
  بگو اگه تونست اقیانوس و تو کوچه های فرعی هم بیار شاید اینجاهم آسفالت شد
  قولم میدم واسش بنر ۶*۸بزنم به جون تمام کاندیداهای محترم

  [پاسخ]

 15. حتما ملکشاهی پیروز است

  [پاسخ]

 16. دوستان عزیز بخدا یکی از کاندیدا فعلی استان مرکزی که از دوستان رنده هستن وقتی متوجه شدکه اقای ….اومده در کوهدشت کاندید ا شده و میگه اصلاح طلبم داشت شاخ در میاورد

  [پاسخ]

 17. مطمینا اگر اصلاح طلبان ۶+۱با لیدر کهنه کار و سیاسی انها اقای اسفندیار پور و کاندیدای واحد اصولگرایان یک اجماع خوب و مفید دتشته باشند قطعا با قدرت به پیروزی خواهند رسید!چه ایرادی داره اگر اقای کورانی فر تایید صلاحیت شد،با وساطت و بزرگی اقای اسفندیارپور و بزرگ اصولگرایان حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی قبادی یک نشست داشته باشند و بر مبنای نظر سنجی و یک اساسنامه اولیه یک ائتلاف داشته باشند!و با در نظر گرفتن برنامه های مشترک ومفید و تقسیم پست های کلیدی شهرستان کوهدشت و رومشکان بین زنجیره اطرافیان و سیاسیون طرفدار دو طرف یک اجماع و ائتلاف داشته باشند تا شاید اینگونه بتوانند به حق کشی های ها و حذف سیاسی کاندیدا به خاطر پیروزی یک شخص خاص پایان بدهند.چرا باید مهندسی کردن انتخابات بر له یا علیه شخص یا اشخاصی و احراز یا عدم اجراز کاندیدا در سیطره یک کاندید خاص باشه تا نتیجه مطلوب و مورد تقاضای یک شخص خاص بدست بیاد!!اینجانب به عنوان یک شهروند جزء و کوچک این دیار عاجزانه از سیاسیون و خواص تاثیر گذار خواستاریم برای پایان دادن به این کار تدبیری اندیشیده و امید و دموکراسی را به این دیار باز گردانند.

  [پاسخ]

 18. با شام و نهار فکر عوض نمیشه مطمئن باشید انتخاب مردم یز دیگری است و در ۷ اسفند زلزله واقعی را احسای خواهید کرد

  [پاسخ]

 19. به امیذ پیروزی کورانی فر

  [پاسخ]

 20. بنده بعنوان یکی ازطرفداران متعصب آقای دوستی صراحتا”حمایت خودراازآقای کورانی فر اعلام می نمایم وتا پای جان از اوحمایت خواهم کرد درصورتیکه آقای دوستی واسفندیارپور باهم کاندید شوند رای بنده دوستی خواهد بود اما هیچ وقت اصل خویش را فراموش نخواهم کرد

  [پاسخ]

 21. انصافا”کلای قابل مهارنیست آسمان وزمین این راگواهی می دهند.

  [پاسخ]

 22. به امید پیروزی برای دکتر ملکشاهی

  [پاسخ]

  محمد ملایی نیا- تهران در :

  عزیز آرائ دور قبل دیگر در کار نیست،

  [پاسخ]

 23. پیروزی ازآن اصلاح‌طلبان واقعی است نه کاندید اجاره ری

  [پاسخ]

 24. کشکان عزیز بنده مخاطب همیشگی تو هستم! اما مدتی است متاسفانه فیلترم می کنی! و نظرم را درج نمی کنی!
  در مسیر اکثریت مردم حرکت کنی بهتر است…
  بگذار وزن هر کسی تعیین شود

  [پاسخ]

 25. آقای دوستی یعنی جنابعالی نشستی موج ایجاد بشه بعدش شما تشریف بیاری ؟!! این حرف از یک آدم سیاسی چون شما بعیده موج رو باید افرادی شاخصی چون شما ایجاد کنند که از همون اول سنگ تفرقه رو به سینه زدی و چراغ خاموش از نماینده فعلی حمایت کردی . اما به امید خدا با همت مردم شریف کوهدشت و رومشکان ودیگر مناطق موج مورد نظر جنابعالی شکل خواهد گرفت تا کور شود هر آنکس که نتواند دید . خدایا ما را بی نیاز از تفرقه افکنان و خوراج ساز .

  [پاسخ]

 26. .عضو کوچک جامعه اصولگرایان

  امامی .امامی است و مرد روزهای سخت یا همان سنگ زیرین آسیاب .تا شما شامتان را میل بفرمایید وقلمتان را بچرخانید تا بیانیه بنویسد ایشان کل معادلات را با سفرهای سحر انگیز خود به بخشهای رومشکان .طرهان .درب گنبد بهم زدند .شامتان نوش جانتان مدعیان نه اصلاح ونه اصول .

  [پاسخ]

  محمد ملایی نیا- تهران در :

  انشالله به امید پیروزی

  [پاسخ]

 27. همکار فرهنگی ساکن تهران

  با سلام. مراسم باشکوهی بود خیلی از فرهیختگان کوهدشتی مقیم تهران آمده بودند. اکثرا اصلاح طلب بودند پنج شش نفر از دوستان هنوز موضع مشخصی نگرفته بودند ولی به احترام دیگر دوستان آمدند . اقای ملکشاهی مطالبی را ارایه کردند که مورد نیاز مخاطبان بود در نهایت اون پنج شش نفر نیز میانه روی و اخلاق مداری ایشان را تحسین کردند و همه یکصدا ملکشاهی را شخصیتی فراجناحی و ملی شناختند.از بانیان جلسه تشکر میکنیم.

  [پاسخ]

  دلواپس در :

  همکارعزیز!اگرازانتصابات جناب ملکشاهی درکوهدشت خبرداشته باشی این حرفها رانمیزنی!

  [پاسخ]

  کوهدشتی در :

  ننگ بر آن کوهدشتی که با تبلیغات شما که با هر وسیله ای به نان ونوایی رسیدید وبا غرور خود را تهرانی قلمداد می کنید به کاندیدای چپ یا راست رای می دهد

  [پاسخ]

 28. اصلاح طلب واقعی با ا اصلاح طلبان است نه در اردوگاه اصولگرایان …. کاندیدای اصلاح طلبان مشخص است هر چند از حضور ایشان در هراسید . اگر نمی ترسید در راه امدنش سنگ اندازی نکنید و همه چیز را به صندوق های رای واگذار کنید یقین بدانید مردم بهترین تصمیم را خواهند گرفت .

  [پاسخ]

 29. درود بر ۶+۱؛ جناب آقای دوستی از اول تحلیل من این بود شما به سیل عظیم اصلاح طلبان به دلایلی نمی پیوندی

  [پاسخ]

 30. شک نکیند پیروزی از آن مهندس کورانی فراست بهاران خجسته باد

  [پاسخ]

 31. ما درخدمت کورانی فر هستیم

  [پاسخ]

 32. مردم کوهدشت باید نشان دهند استقلال فکری دارند. آقای دوستی از خیلی وقت پیش تکلیفش رو روشن کرده بود حالا نوبت به شهروندان عزیزه که تصمیم صحیح رو بگیرن. نشون بدید که بعد از انتخابات حسرت فرصت از دست رفته رو نمی خورید نشون بدید که دیگه برای جبران منتظر چهار سال بعد نیستید. باید نشون بدیم که ما خودمون می تونیم بهترین گزینه رو انتخاب کنیم …

  [پاسخ]

  عزیزی در :

  جناب آقای دوست محمدی جمله انتهایی مطلبی که ارسال کردم توهین آمیز نبود اما به اقدامی که انجام دادید احترام می گذارم. نهایتا شما باید پاسخگو باشید.

  [پاسخ]

  ش.ش در :

  ما سرنوشت هیچ قومی را تغییرنمیدهیم مگر اینکه خودشان بخواهند
  ما خواستارتغییرنیستیم فقط دوست داریم یک باشه که فقط باشه چه با برنامه چه بی برنامه شمادرطول سی سال اخیر چه چیزی دیدید که سنگ چپ و راست رو به سینه میزنید به جز منافع شخصی برید سایر شهر هارو ببینید وبعد واسه آسفالت کوچه واسه نمایندتون بنر ۱۲ متری بزنید
  سگ زرد برادر شغال است

  [پاسخ]

  عزیزی در :

  دوست عزیز بنده به شخصه ساکن کوهدشت نیستم. کوهدشت صرفا زادگاه منه. بالا اومدن هر نماینده ای اعم از چپ یا راست، اصلاح طلب یا اصولگرا هیچ توفیری به حال بنده نداره. اگر اظهار نظری کرده ام صرفا از روی دلسوزی و خیر خواهی برای همشهریانی بوده که متاسفانه، هر وقت از کنار هر میدان کارگری در تهران رد می شوم، صدای صحبت هایشان بلند تر و بیشتر از دیگر هم وطنانم به گوش می رسد.
  همچنین پیرو سخن شما کاملا مخالف زدن بنر با سر تیترهای پوچ و بی مغز، انتصابات و انتخابات شایسته و به جا، هستم.

  [پاسخ]

 33. یدالله فوق ایدیهم باورکنیداین ردصلاحیت موجی ازشعف وانتظار رو دربین مردم نسبت به کورانی فرایجادکرده که از هزار روز گشتن وتبلیغ کردن مهمتربوده چه میشه که اگرفقط تاییدصلاحیت بشه با ۶۰۰۰۰ رای راهی بهارستان میشه ان شاالله

  [پاسخ]

 34. ابتدا باید از حسن نیت مدیر محترم تشکر نمود اما لقب ائتلاف ۱+۶ در نوع خود جالب است که این مجموعه در ابتدا با رویکرد غربالگری سیاسی پا به عرصه سیاسی کوهدشت نهاد .اکنون چه حاصل گشت که که برخلاف متون منتشره وجلسات هدف دارتان وحتی طعنه برخی دوستان دیرینه خود در مذمت با هم نشینی با اصول گرایان ویا نفی اعتدال گرایی اکنون مفتخر به حضور اصول گرایان درجمع خود هستید پس لازم است که بدانید شعارهایتان رنگ باخته

  [پاسخ]

 35. این همه همهمه چیه؟!!!!!
  تعصب بیجا چیه؟!!
  لرستان تا بحال نماینده ای مثل آقای ملکشاهی نداشته و نخواهد داشت.
  لطفا به خاطر حفذ آبروی لرستان به ملکشاهی رای بدید

  [پاسخ]

  بي نام در :

  بی سواد حفظ

  [پاسخ]

  عزیزی در :

  حفظ دلبندم

  [پاسخ]

  محمد ملایی نیا- تهران در :

  عزیز املائ ضعیفی داری با شهریار موافقم

  [پاسخ]

  همشهری در :

  سلام . سما اول سواد خودتو درست کن بعد اظهار نظر بفرما

  [پاسخ]

 36. جناب آقا/خانم وم باید دومشق از روی تصمیم کبری و کوکب خانم بنویسی تا املاتو درست کنی .حفذ=حفظ

  [پاسخ]

 37. سیاسی نرین شهر ایران کاندیدای اصلح خود را برگزید.
  اقیانوس برای بار دوم در هفت اسفند حماسه می آفریدند.
  مردم فهیم ودلیر کوهدشت لرستان برای بار دوم کاندیدای اصلح وبرتر خود را با هشتاد هزار آرا به فضل الهی به مجلس شورای اسلامی می فرستد.

  [پاسخ]

  بهمن در :

  گولش دی داش مصی. فقط و فقط کورانی فر با امید ایزد متعال و انسجام و حمایت مردم در روز ۷ اسفند پیروز میدان است. انشاا…

  [پاسخ]

 38. مصطفی جان یه وقت هشتاد هزار کم نباشه؟اگه کمه تا بیست هزار
  دیگه بزاریم بشه صدهزار، حیف که صحبت در مورد پول نیست
  وگرنه هشتاد هزار ریال صحیح بود

  [پاسخ]

 39. فقط باید برای سایت کشکان تأسف خورد که در درج کامنتها
  گزینشی عمل میکند

  [پاسخ]

 40. ما اصلاح طلبان هیچوقت کاندیدای خود را تنها نمیگذاریم.به امید داشتن مجلسی قدرتمند،با درایت،فهیم و حامی دولت برای پیشرفت ایران و ایرانی

  [پاسخ]

 41. به فضل خدا اصلاحات اقیانوس را می خشکاند.واین راخودتان خوب می دانید والا اینقدر نمی ترسیدید.

  [پاسخ]

 42. ان شاء الله دوست عزیز

  [پاسخ]

 43. مخالفین به هوش باشین

  [پاسخ]

 44. علی اکبر ادینه وند

  خداوند یاور انسانهای یکرنگ میباشد از هیاهو نهراسید کورانی فر برنده میدان است

  [پاسخ]

 45. اقای اسماعیل دوستی یک انسان ولایتمدار است واز تندروی های دوستان اصلاح طلب خود خسته شده است به همین خاطر از اقای ملکشاهی حمایت میکنن الان کشور بااین شرایط به ارامش واعتدال نیاز دارد

  [پاسخ]

 46. مردم اهگاه شدن وفریب شمارا نمیخورن

  [پاسخ]

 47. کورانی فر یکی از مردان خداست برای یاری مردم کوهدشت امده است

  [پاسخ]

 48. قطعا با انتخاب دوستی ملکشاهی نماینده خواهد بود ،شک نداشته یاشید خدمات دوستی برای مردم کوهدشت فراموش نشدنی است ،دوستی خودش به تنهایی اقیانوسی است بی کران

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط