سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۱:۵۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۱ بهمن ۱۳۹۴در ۵:۵۰ ب.ظ تعداد بازدید: 1,516 بازدید کد خبر:51900 چاپ خبر

کامنت برگزیده کشکان

0

«امرایی س» ۱۳۹۴/۱۱/۱۱ در ذیل یکی از مطالب کشکان نوشت: با عرض سلام و ادب خدمت مردمان فهیم و فکور کوهدشت و رومشگان عزیزان والا و بالله این جبهه گیری های نسبت به هم شایسته و بایسته شما عزیزان نیست لذا بنده این بحث و جدال ها در دفاع از کاندیداهای مورد نظرتان را درست […]

کامنت-برگزیده

«امرایی س» ۱۳۹۴/۱۱/۱۱ در ذیل یکی از مطالب کشکان نوشت:

با عرض سلام و ادب خدمت مردمان فهیم و فکور کوهدشت و رومشگان
عزیزان والا و بالله این جبهه گیری های نسبت به هم شایسته و بایسته شما عزیزان نیست لذا بنده این بحث و جدال ها در دفاع از کاندیداهای مورد نظرتان را درست و عقلانی نمیدانم بزرگواران میزان رای ملت است بنابرین در روز ۷اسفند رای خود را با درایت و انتخاب درست در صندوق های رای بندازید و روز بعد هر کدام از کاندیداها رای آورد دیگر پشت سر خود را تا دوره بعدی انتخابات نگاه نخواهد کرد.
سعی کنیم با واقعیتها زندگی کنیم تعصب و طرفداری که باعث دلخوری و موضع گیری نسبت بهم شود تعصب نسنجیده گویند و این به فرهنگ و شعور و عقلانیت همه ما ضربه خواهد زد.من نمیدانم رفتن یا نرفتن یک شخص خاص به مجلس چرا بایستی اینقدر شهر هلهله و قلقله ایجاد کند؟
عزیزان به خاطر این کاندیداها دوستان و اقوام خودمان را زیر پا نگذاریم به خدا همین دوستان و اقوام هستند که در روزهای سخت و تنگ همیار ما می شوند همین دوستان و اقوام ما هستند که در مراسمات شادی و تعزیه ما شرکت خواهند کرد پس برای رسیدن به یک نفر ،دهها نفر را از دست ندهیم.شما میبینید که بیشترین بودجه ها و رسیدگی ها در شهرهای بزرگ همچون تهران و اصفهان و…. است ایا مردمان ان شهرها اینقدر درگیر مسائل انتخاباتی هستند؟ نه نه و همه میدانید که برخی ها تا روز رای گیر خبر ندارند ولی یک شهرستان مثل کوهدشت و رومشگان دارای جوانان بی نظیری در زمینه علمی و ورزشی و غیره بایستی بیکار و بی مسکن … باشند و شاهد نابودی جوانی خویش باشند.
امیدوارم روزی این فرهنگ طوری در شهرستانهای مذکور به دست تحصیل کرده هایمان طوری مدیریت شود که هیچ گاه شاهد تعصب های نادرست و غیر عقلانی در زمینه انتخابات و غیره نباشیم.
درود خدا بر مردمان پاک و فهیم این سرزمین

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. درود بر کشکان. مرحبا
  اقا همه به نظر هم احترام بگذاریم
  کسی که مورد تایید شورای نگهبان باشد بایستی به وی و حامیانش احترام گذاشت
  (قابل توجه ان جوان سیاسی و جویای نام که فکر کنم نامش خسرو پرویزی بود)

  [پاسخ]

 2. منم موافق بیانات ایشان هستم

  [پاسخ]

 3. كوهدشتي اصلاح طلب

  باسلام خدمت اقای امرای نوشته شما بسیار بجاو متین میباشد اما کجا گوش شنوا

  [پاسخ]

  امرایی س در :

  ممنون از ابراز محبتتون

  [پاسخ]

 4. صد رحمت و مرحبا به آقای امرایی عزیز، ولی افسوس کو گوش شنوا، افسوس که بعضی افراد به خاطر چند صباحی ریاست بی ارزش همه اینها را زیر پا می‌گذارند

  [پاسخ]

  امرایی س در :

  ممنون از ابراز محبتتون

  [پاسخ]

 5. قل الحق ولوعلی انفسکم .آفرین بر انتخاب کننده کامنت ونگارنده آن

  [پاسخ]

  امرایی س در :

  مممنون از ابراز محبتتون

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط