سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۱۴:۰۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۳۰ آبان ۱۳۹۱در ۲:۱۹ ب.ظ تعداد بازدید: 141 بازدید کد خبر:5188 چاپ خبر

بسیج نهادی برآمده از دل مردم و یادگار امام راحل است

0

فرماندار شهرستان دلفان گفت: بسیج نهادی است که از دل مردم و برای مردم بوجود آمده و یادگار ماندگار امام خمینی (ره) است.

ˈرضا دریکوندˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود :این نهاد انقلابی در تمامی صحنه های انقلاب بویژه دفاع مقدس نقش کلیدی داشته و ایثارگری ها و دلاور مردی های رزمندگان بسیجی در این دوران فراموش نخواهد شد .

وی اظهار داشت : بسیج در دوران بعد از جنگ در تمامی عرصه های انقلاب نقش آفرین بوده و کارنامه درخشانی از خود به جا گذاشت و امروز نیز در جنگ نرم و رسانه ، فعالیت های فرهنگی و تولید علم و دانش نقش آفرین است و توانسته است رکورد خوبی از خود به نمایش بگذارد.

فرماندار شهرستان دلفان اضافه کرد: بسیج در کشور ایران اسلامی از جایگاه والا و ماندگاری برخوردار است و این نیروی مردمی حافظ انقلاب و ارزش های والای اسلامی است.

وی گفت: بسیج یک تشکیلات صرفا نظامی نیست بلکه سازمانی فرهنگی ، اجتماعی برآمده از مردم و بزرگترین نهاد مردمی می باشد که همواره درخط ولایت و اسلام ناب حرکت می کند .

وی بیان داشت : امروز تفکر بسیجی مایه وحشت استکبار و غرب است و در هر زمان که به حضور بسیج نیاز بوده این نهاد با حضوری به موقع و هوشمندانه و همیشگی وفاداری خود را نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ثابت کرده است .

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. درود خدا بر فرماندار بسیجی واصولگرای دلفان جناب آقای دریکوند
  امید است همچنان از اصولگرایی خود وحوزه مدیریت شهرستان دلفان دفاع نمایید
  اخیراً شاهد حضور وتحرکات حامیان فتنه 88 در بعضی ادارات فرهنگی هستیم که نگران کننده است مبادا به خاطر این پست ذره ای کوتاه بیایید همه چیز را رصد کنید دشمن از هر روزنی داخل می شود گویی شیطان است که با کوچکترین وسوسه انسان وارد کالبد وقلب انسان شده و وی را بدر می کند
  مواظب باشید آقای فرماندار شما بر کرسی نشسته اید که بابت آن بسیار خونها ریخته شده است
  خسته نباشید
  همین

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط