سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۱۶:۳۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۸ بهمن ۱۳۹۴در ۸:۳۷ ب.ظ تعداد بازدید: 1,152 بازدید کد خبر:51801 چاپ خبر

فرمانده انتظامی شهرستان پلدختر معرفی شد

0

طی مراسمی فرمانده انتظامی شهرستان پلدختر معرفی شد. به گزارش کشکان به نقل از مهر، طی مراسمی با حضور امام جمعه، فرماندار پلدختر، جانشین فرماندهی انتظامی استان لرستان، رئیس دادگستری، دادستان عمومی و انقلاب و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و نیروهای انتظامی پلدختر، ظهر سه شنبه فرمانده انتظامی شهرستان پلدختر معرفی شد.  حجت الاسلام محمد سوری […]

DSC0999fdffdfdffd5errrrrrrrrrr

طی مراسمی فرمانده انتظامی شهرستان پلدختر معرفی شد.

به گزارش کشکان به نقل از مهر، طی مراسمی با حضور امام جمعه، فرماندار پلدختر، جانشین فرماندهی انتظامی استان لرستان، رئیس دادگستری، دادستان عمومی و انقلاب و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و نیروهای انتظامی پلدختر، ظهر سه شنبه فرمانده انتظامی شهرستان پلدختر معرفی شد.

 حجت الاسلام محمد سوری امام جمعه پلدختر در این مراسم گفت: رسول اکرم می فرمایند که اگر کسی بخواهد به عنوان مرجع و پناه مردم باشد، قبل از هر چیز باید نفس خود را تربیت کند و کسی که بر نفس خود غلبه کند می تواند مرجع و پناهی برای دیگران باشد.

 وی با بیان اینکه امنیت زیر بنای موفقیت در هر کاری محسوب می شود افزود: دو نعمت هستند که قدر و ارزش آنها مجهول است یکی سلامتی و دیگری امنیت بوده و همین اندازه بس که زیر بنای کارهای اقتصادی این دو نعمت است.

امام جمعه پلدختر افزود: امنیت یعنی آرامش و آسایش و در سایه امنیت می توان به موقع کارهای روزانه را انجام داد و در کنار خانواده بود.

حجت الاسلام سوری با تاکید بر اینکه فرمانده انتظامی پلدخت اگر بخواهد در هر بخشی ایفای نقش کند باید با مسئولان شهرستان تعامل داشته باشد گفت: مسئولان شهرستان وی را به عنوان نماد ناجا تلقی می کنند و اگر زیر مجموعه آن خوب و به درستی کار نکند، مسئولان فرمانده انتظامی را می شناسند.

وی از فرمانده انتظامی سابق پلدختر به عنوان یک فرمانده کارآمد یاد کرد و افزود: وی ضمن ایجاد اقتدار و برقراری امنیت به سهم خودش تعامل خوبی با مسئولان شهرستان داشتند.

فرماندار پلدختر نیز در این مراسم با بیان اینکه نیروی انتظامی شهرستان مقتدر است گفت: خوشبختانه عملکرد نیروی انتظامی در پلدختر مطلوب بوده به طوریکه برای خانواده ها نشاط و امنیت فراهم کرده و از مخلان نظم و امنیت آسایش را گرفته است.

نورالدین درمنان با بیان اینکه نیروی انتظامی همراه مردم است گفت: در آستانه برگزاری دو انتخابات بزرگ هستیم و باید از تجربیات نیروی انتظامی در امر انتخابات استفاده کنیم.

وی افزود: شهرستان پلدختر به لحاظ موقعیت جغرافیایی و شرایط بسیار حساسی دارد و در مسیر جاده ترانزیتی بوده و روزانه ۷۰۰ دستگاه تانکر نفتکش عراقی در محورهای مواصلاتی شهرستان تردد دارند.

فرماندار پلدختر با تاکید بر اینکه حضور نیروی انتظامی می تواند مایه نشاط و دلگرمی باشد گفت: استان لرستان از امن ترین استان های کشور برای سرمایه گذاری بخش خصوصی است.

بنا بر این گزارش، در این مراسم از سرهنگ رضا داودی فرمانده انتظامی شهرستان پلدختر به پاس خدمات دوساله تقدیر و سرهنگ صفر عبدالوند به مدت سه سال به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان پلدختر معرفی شد.

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط