سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۲:۵۰:۰۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۰۸ بهمن ۱۳۹۴در ۸:۲۴ ب.ظ تعداد بازدید: 655 بازدید کد خبر:51797 چاپ خبر

برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان رومشکان

0

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان رومشکان به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه و سایر اعضاء در محل فرمانداری تشکیل شد. به گزارش کشکان، در این جلسه، ابتدا حجت الاسلام جمیاری امام جمعه شهرستان با بیان اهمیت و نقش والدین در گسترش فرهنگ کتاب خوانی گفت: اگر در خانواده ای والدین کتاب بخوانند […]

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان رومشکان به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه و سایر اعضاء در محل فرمانداری تشکیل شد.

به گزارش کشکان، در این جلسه، ابتدا حجت الاسلام جمیاری امام جمعه شهرستان با بیان اهمیت و نقش والدین در گسترش فرهنگ کتاب خوانی گفت: اگر در خانواده ای والدین کتاب بخوانند قطعاً فرزندان آنها نیز کتابخوان خواهند شد لذا باید فرهنگ کتاب و کتابخوانی توسط والدین در خانواده های ما نهادینه شود.

ketabkhaneh2

در ادامه آقای محمدی نژاد فرماندار رومشکان با بیان ضرورت نظارت بر محتوای فضاهای مجازی اظهار داشت: عدم نظارت در این حوزه به فرهنگ ضربه می زند و انتشار افسار گسیخته مطالب و محتواهای نامناسب در شبکه های مجازی آثار مخربی در جامعه به دنبال دارد و هیچ گونه نظارتی در این حوزه وجود ندارد و این آفتی است که نسل امروز ما با آن درگیر هستند چون مطالب منتشره در این حوزه ها امکان تأیید یا رد ندارند و صحت و سقم آن نیز مشخص نمی شود.

فرماندار در ادامه با بیان تأثیرات بیشمار مطالعه در بالا بردن سطح شعور و آگاهی مردم گفت: مطالعه سبب افزایش دایره لغات و تزریق هنر بیان مطالب و شیوه درست مطالبه گری می شود و همه دستگاهها باید به اندازه سهم خود با منابعی که در اختیار دارند و کمک خیرین و نیکوکاران نسبت به تأمین زیرساختها، مرمت و توسعه کتابخانه های عمومی اقدام کنند و درصورت امکان در اماکن پرتردد و شلوغ مانند مساجد، ادارات و… قفسه کتاب (کتابخانه باز) استقرار یابد که بیشتر مردم به سمت کتاب و مطالعه روی بیاورند.

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط