سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۶ | ۱۸:۵۳:۰۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ ،‌ ۰۹:۳۲
۰۷ بهمن ۱۳۹۴در ۱۰:۳۲ ب.ظ تعداد بازدید: 867 بازدید کد خبر:51770 چاپ خبر

تشییع آخرین گروه جانباختگان حادثه منا در بروجرد و الیگودرز

0

مدیرکل حج و زیارت استان لرستان گفت: آخرین گروه از جانباختگان حادثه منا پنجشنبه و جمعه در بروجرد و الیگودرز تشییع و به خاک سپرده می‌شوند. محمد خسروی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد اظهار داشت: ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه پیکر جانباخته حادثه منا شهید حاج فتح‌الله گودرزی در گلزار شهدای دارالاسلام بروجرد […]

۴۹۶۲۰۶۲۲_۴۴۷۰۶۷۲۰fcced

مدیرکل حج و زیارت استان لرستان گفت: آخرین گروه از جانباختگان حادثه منا پنجشنبه و جمعه در بروجرد و الیگودرز تشییع و به خاک سپرده می‌شوند.

محمد خسروی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد اظهار داشت: ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه پیکر جانباخته حادثه منا شهید حاج فتح‌الله گودرزی در گلزار شهدای دارالاسلام بروجرد تشییع و به خاک سپرده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته سه شهید حادثه منا در لرستان به خاک سپرده می‌شوند، گفت: ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه عصر پنجشنبه نیز پیکر شهید علیرضا بنیادی از خیابان پیمان به سمت گلزار شهدای اکبر علی الیگودرز تشییع و به خاک سپرده می‌شود.

خسروی به مراسم تشییع سومین جان‌باخته حادثه منا از آخرین گروه مهاجرین علی‌الله لرستانی اشاره کرد و افزود: ساعت ۱۰ صبح روز جمعه نیز پیکر شهید استاد جواد چکشی در بهشت شهدای بروجرد تشییع و به خاک سپرده می‌شود.

 مدیرکل حج و زیارت استان لرستان با اشاره به اینکه در حادثه منا ۳۳ لرستانی از شهرهای مختلف استان به شهادت رسیدند، گفت: از این تعداد ۲۹ شهید به زادگاه‌شان بازگردانده شدند و چهار شهید دیگر با رضایت خانواده‌هایشان در مقبره‌الشهدا مکه مکرمه به خاک سپرده شده‌اند.

خسروی عنوان داشت: این آخرین گروه از مهاجرین علی الله لرستانی حادثه منا بودند و پرونده شهدای لرستانی حادثه منا رسما بسته شد، اما با تشکیل تیم پژوهشی و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره این شهدای گرانقدر در نظر است، خاطرات، سوابق و زوایای اخلاقی و کاری این شهدا گردآوری و منتشر شود.

مرجع: فارس

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط