سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۰:۵۵:۰۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۵ بهمن ۱۳۹۴در ۶:۱۵ ق.ظ تعداد بازدید: 1,343 بازدید کد خبر:51481 چاپ خبر

ملکشاهی در فروردین ۹۴: هیچگونه خدشه ای در اجرای سد معشوره ایجاد نخواهد شد/ سردار عبدالهی در بهمن ۹۴: سد معشوره تعطیل شد!

0

کشکان پیگیری می کند

به گزارش کشکان، اجرایی شدن سد معشوره یکی از آرزوها  و آرمان های مردم کوهدشت و رومشکان است. پس از اعتراض عمومی مردم نسبت به تعطیلی سد معشوره و پیگیری های مسئولین محترم در مورد اجرایی شدن این سد، وزارت نیرو مجاب به ادامه کار شد و پیمانکار این سد – قرارگاه خاتم النبیاء (ص) – […]

midani2به گزارش کشکان، اجرایی شدن سد معشوره یکی از آرزوها  و آرمان های مردم کوهدشت و رومشکان است. پس از اعتراض عمومی مردم نسبت به تعطیلی سد معشوره و پیگیری های مسئولین محترم در مورد اجرایی شدن این سد، وزارت نیرو مجاب به ادامه کار شد و پیمانکار این سد – قرارگاه خاتم النبیاء (ص) – عملیات اجرایی سد را شروع کرد. اما متاسفانه در طول چند روز گذشته باز هم خبر تعطیلی این سد به گوش می رسد. بنا به گفته فرمانده قرارگاه خاتم این سد تعطیل شده است.

۸۱۱۲۶۰۹۰-۵۶۳۰۲۵۶

الهیار ملکشاهی: بازنگری در اجرای سد معشوره شعار دولت راستگویان را مخدوش می‌کند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اللهیار ملکشاهی در صحن علنی مجلس (سه شنبه، ۲۵ فروردین ۹۴) در نطق میان دستور خود اظهار کرد: با توجه به تأکید رئیس جمهور در سفر به استان لرستان مبنی بر اجرای سد معشوره تقاضای تسریع در اجرای این سد حیاتی را داریم و بازنگری در آن قابل قبول نیست چرا که این امر شعار دولت راستگویان را مخدوش می‌کند و مردم را به ریاست جمهور که بارها بر اجرای سد مذکور تأکید داشته‌اند بدبین می‌کند.

الهیار ملکشاهی: هیچگونه خدشه ای در عملیات اجرایی سد معشوره ایجاد نخواهد شد

همچنین ملکشاهی در تاریخ (چهارشنبه ۲۸ فروردین ۹۴) با ذکر اینکه مراحل مطالعاتی این سد از حدود ۲۰ سال قبل انجام شده است و از سه سال پیش عملیات اجرایی این سد آغاز و توسط رییس جمهور وقت کلنگ زنی شده است، گفت: در این راستا پرونده احداث سد معشوره به شورای عالی آب کشور ارجاع داده شده است و فعالیت های زیادی از طرف مجمع نمایندگان استان در خصوص پیگیری این طرح انجام شده است و دیگرهیچگونه خدشه ای در اجرای سد معشوره ایجاد نخواهد شد.

۴۵۴۳۶

سردار عبداللهی: پروژه سد معشوره تعطیل شد!

به گزارش مهر سردار عبداللهی با اشاره به اینکه در پروژه سد معشوره خوب دفاع نشده و پروژه تعطیل شد، یادآور شد: متاسفانه برخی درون استان به مجموعه استان کمک نکرده و مسائل فنی که در خصوص این طرح مطرح شد واقعیت نداشت.

وی با بیان اینکه تاکنون ۷۰ تا ۸۰ میلیارد تومان در پروژه سد معشوره هزینه شده است، عنوان کرد: اولین سد «آر سی سی»(بتونی) کشور توسط قرارگاه در شیراز ساخته شده و این سد نیز «آر سی سی» بوده و خاکی نیست و تلاش ما این است این سد را در راستای تامین آب منطقه کوهدشت پیش ببریم.

دیدگاه

 1. … فردا ملکشاهی دوباره تکذیب میکنه استاندار هم تایید میکنه میگی نه بیا و ببین

  [پاسخ]

  فرهنگی در :

  درود بر کشکان بخاطر این پیگیری درست.
  انتظار داریم نماینده محترم پیگیری کند

  [پاسخ]

 2. زنده بادا ملکشاهی قهرمان

  [پاسخ]

  کوهدشتی در :

  چون حرفت درست از اب در نیومده

  [پاسخ]

  فرهنگی در :

  عجب قهرمانی!

  [پاسخ]

  محمد در :

  ملکشاهی قهرمان زندگی تو است

  [پاسخ]

  فرهنگی در :

  قهرمان بخاطر چی ؟بخاطر تعطیل شدن معشوره؟!بدلیل عدم پیگیری هاش؟؟!!

  [پاسخ]

  شهرون در :

  تعطیلی سد معشوره قهرمان می خواد

  [پاسخ]

 3. یعنی شما به امید حرف نماینده ان هم سال اخر نمایندگیش دل بسته بودید

  [پاسخ]

 4. باسلام.متاسفانه مردم شهرستان کوهدشت توجهی به این اخبار نمی کنند ونمیخواهند بپذیرند که نماینگان کنونی استان لرستان در جذب بودجه وسرمایه ناتوان هستند وبیشتر توان خود راصرف مسائل سیاسی وفاتحه خوانی می کنند .

  [پاسخ]

 5. درود ب سردار گرانقدر سازندگی، انصافأ که خیلی خوب وبه موقع
  دروغهای آقایان پر مدعا را برملا کردید البته رو که رو نیست ……….پاست
  فردا یه جلسه برگزار میکنند و حقیقت را تکذیب میکنند

  [پاسخ]

 6. سردار شما واقعیت رو نمی گی

  [پاسخ]

 7. سد معشوره هیچ گونه مجوز ساختی قبل از نمایندگی دکتر ملکشاهی نداشت با پیگیری ایشان از بین ۸۰ سد تعطیل شده که توسط قرارگاه خاتم آغاز شده بود تنها پروژه ای بود که مجوز ساخت آن گرفته شد .بدلیل کسری بودجه دولت فعلا شروع مجدد بکار نشده و دقیقاً همچون مجوز ساخت یک ساختمان از سوی شهرداری ،تمامی کارها و مجوزهای آن صورت گرفته و چه آقای ملکشاهی باشد و چه نباشد در آینده این پروژه عظیم روند ساخت آن ادامه خواهد یافت

  [پاسخ]

 8. اصلاح طلب اعتدال گرا

  پروژه سد معشوره انشاالله در سال جدید دوباره شروع به کار میکنه تعطیلی به علت نبود بودجه است نه اینکه کلا تعطیل شده باشد چون دولت ۱۰۰میلیارد بودجه را در اونجا هزینه کرده چطور تعطیلش میکنه این نه تنهاعاقلانه نیستندبلکه از روی غرض ورزی هستند

  [پاسخ]

 9. سلام. لطفا نماینده شهرستان و حامیان ایشان که برای جذب آرا مردم از هر روشی استفاده میکنن لطفا اینجا هم پاسخگو باشند. به قول دوستمون این خبر هم مثل اخبار دیگه تکذیب میشه. مردم باید از اقدامات نماینده مطلع باشند.

  [پاسخ]

 10. با ایجاد این سد تمام اهالی روستاهای کشکان بیکار می شوند و مجبورند در تهران کارگری کنند روستاهای کشکان هیچ امکاناتی ندارند فقط با کاشت سبزیجات می تواند هزینه روزانه تامین کنند.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط