سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۸:۱۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۰۴ بهمن ۱۳۹۴در ۵:۱۲ ق.ظ تعداد بازدید: 188 بازدید کد خبر:51458 چاپ خبر

کارت‌های خرید کالا تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال برای بازنشستگان لرستانی صادر می‌شود

0

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: کارت‌های خرید کالا تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال برای بازنشستگان استان لرستان صادر می‌شود. به گزارش کشکان، علی آشتاب ظهر شنبه در حاشیه جلسه هماهنگی اجرای طرح رفاه اجتماعی ایرانیان افزود: میزان پرداخت تسهیلات خرید کالا در این زمینه چهار برابر پایه حقوق  بازنشستگان خواهد بود و […]

آشتاب

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: کارت‌های خرید کالا تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال برای بازنشستگان استان لرستان صادر می‌شود.

به گزارش کشکان، علی آشتاب ظهر شنبه در حاشیه جلسه هماهنگی اجرای طرح رفاه اجتماعی ایرانیان افزود: میزان پرداخت تسهیلات خرید کالا در این زمینه چهار برابر پایه حقوق  بازنشستگان خواهد بود و برای ۴۰هزار بازنشسته لرستانی این طرح اجرا خواهد شد.

وی اظهار کرد: ارائه کارت‌های خرید کالای ۱۰ میلیون تومانی به بازنشستگان لرستان در دستور کار قرار گرفته است و بازنشستگان لرستانی می‌توانند برای دریافت این کارت کد ملی خود را به شماره تلفن ۱۰۰۰۱۴۲۲ ارسال کنند.

وی افزود: همچنین علاوه بر این راهکار می‌توانند به سامانه refahi.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام دریافت این کارت‌های ۱۰ میلیون تومانی خرید کالا اقدام کنند.

آشتاب با بیان اینکه ابتدا این کارت خرید کالا برای بازنشستگان صادر می‌شود افزود: در گام‌های بعدی این کارت‌ها به کارگران، کارکنان دولت و … نیز اهدا می‌شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به هماهنگی‌های صورت گرفته با فروشگاه‌های زنجیره‌ای سطح استان لرستان برای ارائه کالاهای مدنظر بازنشستگان برای خرید گفت: در این راستا با پنج فروشگاه رفاه، اتکا، امکان، اسکات و فرهنگیان قرار داد همکاری در این زمینه منعقد شده است.

مرجع: ایلنا

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط