سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۶:۲۴:۴۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۱ بهمن ۱۳۹۴در ۹:۳۱ ب.ظ تعداد بازدید: 560 بازدید کد خبر:51217 چاپ خبر

تعداد پزشکان متخصص در لرستان کافی نیست/ بهره برداری از چند طرح دانشگاه علوم پزشکی لرستان

0

وزیر بهداشت در خرم آباد

سید حسن قاضی زاده هاشمی روز پنجشنبه در حاشیه افتتاح دانشکده پیراپزشکی آیت الله کمالوند خرم آباد افزود: رسیدگی به مشکل کمبود نیروی متخصص در این استان یکی از مشکلاتی است که به طور جدی پیگیری می شود. به گزارش کشکان وی اظهار داشت: در این راستا هر ساله یک نوبت پزشک متخصص در مناطق […]

thum-e146285a4261b25355b5-1_229275

سید حسن قاضی زاده هاشمی روز پنجشنبه در حاشیه افتتاح دانشکده پیراپزشکی آیت الله کمالوند خرم آباد افزود: رسیدگی به مشکل کمبود نیروی متخصص در این استان یکی از مشکلاتی است که به طور جدی پیگیری می شود.

به گزارش کشکان وی اظهار داشت: در این راستا هر ساله یک نوبت پزشک متخصص در مناطق محروم توزیع می شود.
وی با بیان اینکه تعداد پزشکان متخصص در این استان کافی نیست ادامه داد: در حال حاضر وضعیت حضور پزشک متخصص در لرستان نسبت به سال های قبل قابل ملاحظه است.
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر ارائه خدمات به اقشار مختلف مردم گفت: گستردگی خدمات درمانی و بهداشتی در مناطق محروم بسیار سخت است.
وی بیان کرد: در این سفر بر ارائه تسهیلات، خدمات کارکنان و ایجاد تجهیزات لازم در مناطق محروم تاکید می شود.
قاضی زاده هاشمی اضافه کرد: حوزه خدمات بهیار و کمک بهیار با پرستاران متفاوت و افراد بهیار و کمک بهیار در خدمت جامعه پرستاری به منظور خدمات رسانی گسترده بهداشت و درمان است.
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در سفر دو روزه به لرستان از بیمارستان ابن سینای دلفان، بیمارستان امام خمینی (ره)سلسله، دانشکده پیراپزشکی، دانشکده داروسازی آیت الله کمالوند خرم آباد نیز بازدید کرد و همچنین سالن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی خرم آباد نیز با حضور وی به بهره برداری رسید.
وزیر بهداشت امروز و فردا مهمان شهرهای نورآباد، سلسله، خرم آباد ،کوهدشت، پلدختر، دورود، ازنا و الیگودرز لرستان است.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. امید است خانم دکتر دریکوند رئیس دانشکده دندانپزشکی استان از “مجتمع تجاری!!! دندانپزشکی آریا” خرم آباد بازدید نماید تا از نزدیک شاهد خالی کردن جیب مشتریان (بیماران سابق) با جدیدترین ترفندها باشند.

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط