سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۸:۲۰:۵۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۱ بهمن ۱۳۹۴در ۶:۱۰ ق.ظ تعداد بازدید: 285 بازدید کد خبر:51176 چاپ خبر

با وجود ۲۵۰ هزار معلول و سالمند در استان اقدام موثری برای امکانات رفاهی این افراد ناتوان صورت نگرفته است

0

در جلسه شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی که با حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی عضو شورا، در ستاد بهزیستی لرستان برگزار شد، بر ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف بهزیستی و سالمندان تاکید شد. به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی لرستان، این جلسه با حضور مدیران کل […]

indexدر جلسه شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی که با حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی عضو شورا، در ستاد بهزیستی لرستان برگزار شد، بر ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف بهزیستی و سالمندان تاکید شد.

به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی لرستان، این جلسه با حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی عضو شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی، به منظور هماهنگی و تصمیم گیری در خصوص  مسائل مرتبط با شورای هماهنگی و به میزبانی بهزیستی لرستان برگزار شد.

دکتر اسداله حیدری مدیر کل بهزیستی لرستان با انتقاد از عدم وجود امکانات رفاهی ویژه افراد ناتوان افزود: در لرستان قریب ۱۰۰ هزار معلول و ۱۵۰ هزار سالمند وجود دارد که در برنامه های توسعه استان، امکانات رفاهی و خدماتی مطلوب جهت این اقشار در نظر گرفته نشده است. مدیر کل بهزیستی لرستان در ادامه ضمن تقدیر از استاندار لرستان در خصوص توجه ویژه ایشان به اقشار ضعیف و ناتوان استان افزود: با حمایت های مهندس بازوند طرح ها و برنامه های ویژه معلولان و سالمندان از طریق کارگروه ها و کمیته های تخصصی در دست مطالعه و اجرا است که در آینده شاهد ارائه خدمات مطلوب به این اقشار در سطح استان خواهیم بود.

وی هم چنین شورای هماهنگی تعاون را بزرگترین و موثرترین فراکسیون در دولت محلی بر شمرد و افزود: اعضای این شورا با اختیارات و وظایفی که بر عهده دارند می توانند در خصوص رفع مسائل و مشکلات اجتماعی استان، نقش آفرینی موثری داشته باشند.

مدیر کل بهزیستی لرستان در ادامه از مدیران عضو شورا خواست در قادرسازی و توانمند سازی جامعه هدف بهزیستی به ویژه در خصوص مسائل اشتغال ، تسهیلات بانکی ، آموزش های فنی و حرفه ای، حداکثر مساعدت لازم را در نظر بگیرند.

در ادامه جلسه علی آشتاب مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی افزود: جامعه هدف بهزیستی نیازمند خدمات بیشتر می باشد و با توجه به اینکه شورای هماهنگی تعاون، دارای ظرفیت بالایی در ارائه خدمات می باشد، می تواند منشا قول و اثر در خصوص ارائه خدمت به این اقشار باشد.

وی در پایان از تمام مدیران کل عضو شورای تعاون خواست، با تشکیل کمیته های چند جانبه و تخصصی در خصوص تصویب طرح ها و برنامه های مرتبط با جامعه هدف بهزیستی، هم اندیشی و اقدام نمایند.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. جناب دکترحیدری سلام وخداقوت امیدوارم باتلاش وکوشش شما ودیگرهمکارانت جایگا معلولین را به جایگاه اصلی خودشان برسانید وباقادرسازی وتوانمندکردن انها درسطح جامعه البته بدون ترحم وباهمت خودشان ازاین ازاین بلاتکلیفی وسردرگمی نجات پیداکنند…..البته جناب دکتر به قول شاعر ماراسریست باتو که گرخلق روزگار دشمن شودو سربرود هم بر ان سریم

    [پاسخ]

  2. سلام بر بزرگواران (کشکان )سلام جناب اقاى دکتر حیدری وبزرگان بهزیستی لرستان بحث مدیر بهزیستی نوراباد فقط از راه تغییر مدیر بهزیستی حل شدنی است دیگر هیچ ؟! مدیر بهزیستی باید به معلول احترام بذاره که ایشون بی احترامی هم میکند قضاوت باشما عزیزان

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط