سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۹:۴۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۳۰ دی ۱۳۹۴در ۸:۴۳ ب.ظ تعداد بازدید: 550 بازدید کد خبر:51164 چاپ خبر

تصمیم هیات نظارت شوک بزرگی بر اصلاح‌طلبان وارد کرد

0

رییس ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان گفت: تاکید همه بر این بود که در مجرای قانون عمل کنند. معنی این مسئله چیست؟ آیا هیات اجرایی در مجرای قانون عمل کرده است و هیات نظارت در مجرای قانون عمل نکرده است یا اینکه مسئله بر عکس است؟ به گزارش خبرنگار ایلنا، علی صوفی رییس ائتلاف فراگیر اصلاح‌طلبان […]

علی+صوفیرییس ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان گفت: تاکید همه بر این بود که در مجرای قانون عمل کنند. معنی این مسئله چیست؟ آیا هیات اجرایی در مجرای قانون عمل کرده است و هیات نظارت در مجرای قانون عمل نکرده است یا اینکه مسئله بر عکس است؟

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی صوفی رییس ائتلاف فراگیر اصلاح‌طلبان که در نشست خبری رییس و سخنگوی ستاد اصلاح‌طلبان تهران سخن می‌گفت، اظهار داشت: امام این موضوع را که یک جریان خاص که سرتاسری تصمیم بگیرد، نهی کرده است.

او با بیان اینکه ما همه به عنوان یک شهروند موظفیم همواره در صحنه‌های انتخابات حضور داشته باشیم، گفت: در انتخابات سال ٩٢ این فضا باز شد و دیدیم که چه طور معجزه‌آسا توانست در فضای بین‌المللی تاثیر بگذارد.

این عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی با اشاره به اینکه در فضای داخلی سال آینده سال رشد اقتصادی است، خاطرنشان کرد: اصلاح‌طلبان و همه فعالان سیاسی دو سال است که همه تلاششان را برای برگزاری انتخابات با حضور حداکثری می‌کنند، حتی خود استان‌ها طبق استراتژی که تعیین شد، قرار شد در حوزه‌ها خود شورای منطقه کاندیدا را انتخاب کنند، اما حقیقت این است که از طرف هیات نظارت شوک بزرگی بر اصلاح‌طلبان وارد شد.

او گفت: تاکید همه بر این بود که در مجرای قانون عمل کنند. معنی این مسئله چیست؟ آیا هیات اجرایی در مجرای قانون عمل کرده است و هیات نظارت در مجرای قانون عمل نکرده است یا اینکه مسئله بر عکس است؟

وزیر تعاون دولت خاتمی با بیان اینکه اگر اصل بر عدم احراز صلاحیت هست مگر آنکه خلاف آن ثابت شود، پس باید به هر فرد فرصت داده شود که صلاحیت خود را اثبات کند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: ما باید نمایش وحدت و عقلانیت بدهیم و به دنیا اعلام کنیم نظامی داریم که همه مردم خواهان آن هستند.

صوفی با بیان اینکه خیلی از اصلاح‌طلبان به این دلیل رد صلاحیت شدند که به قانون اساسی اعتقاد ندارند، گفت: در قانون اساسی آمده هرکس قانون اساسی را قبول دارد، اقرار کند. اقرار هم که به زبان هست و ما هم که اقرار کردیم که به قانون اساسی متعهدیم و آن را قبول داریم. در نهایت امیدواریم روال معقول و منطقی و آرامش بخش در پیش گرفته شود.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط