سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۲:۴۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۳۰ دی ۱۳۹۴در ۷:۵۰ ب.ظ تعداد بازدید: 1,602 بازدید کد خبر:51147 چاپ خبر

اعلام حمایت عضو کمیته وحدت اصولگرایان کوهدشت از الهیار ملکشاهی

0

حجت السلام نعمت مهدی نیا

اشاره: عضو کمیته ۱۵ نفره وحدت اصولگرایان کوهدشت (قبادی و امامی) با صدور بیانیه زیر حمایت رسمی خود از الهیار ملکشاهی نماینده ی فعلی کوهدشت و رومشکان و کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه را اعلام کرد. بسم الله الرحمن الرحمن الرحیم هر آن که جانب اهل خدا نگه دارد   […]

IMG_20160120_225438

اشاره: عضو کمیته ۱۵ نفره وحدت اصولگرایان کوهدشت (قبادی و امامی) با صدور بیانیه زیر حمایت رسمی خود از الهیار ملکشاهی نماینده ی فعلی کوهدشت و رومشکان و کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه را اعلام کرد.

بسم الله الرحمن الرحمن الرحیم

هر آن که جانب اهل خدا نگه دارد                               خداش در همه حال از بلا نگه دارد

حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست              که آشنا سخن آشنا نگه دارد

۱ – حضور در عرصه سیاست پشتوانه ای از خودسازی اخلاقی و رفتاری می طلبد چرا که رابطه ی اخلاق و سیاست از مهمترین شاخصه ها و مولفه های مکتب سیاسی انقلاب اسلامیست.
و اینکه از تبعات نامیمون رواج بداخلاقی های سیاسی، بدبینی به سیاست و سیاست گریزیست. در نتیجه موجب می شود عرصه سیاست برای اهل فضیلت و دانایی نا امن و غیر قابل تحمل گردد و به این نکته باید واقف باشیم که بداخلاقی های سیاسی در یک نقطه متوقف و محصور نمی ماند و در تار و پود جامعه به پیش می رود و فضای جامعه را مسموم می کند.
لذا مساله ی تخریب و بد اخلاقی های انتخاباتی یک مقوله فرهنگی ست که علاوه بر لزوم تقوای سیاسی نیازمند فرهنگ سازی عمیقی در این زمینه می باشد که برای تحقق این موضوع و ریشه کن شدن این منکر و معضل بزرگ فرهنگی که موجب کاهش ارتقای سطح فرهنگی و عمومی جامعه می گردد و جامعه را به سمت سیاست زدگی و فقدان هویت فرهنگی سوق می دهد. لذا با توجه و دقت لازم به این مساله ،برای علاج این معضل و گرفتار نشدن در گرداب سهمگین آن نیاز به یک حرکت جمعی بر مبنای خرد و اندیشه اسلامی از سوی شاخصین و سیاسیون جامعه می باشد.
۲ – برخود لازم میدانم در ذیل همین موضوع جهت تنویر افکار عمومی چند نکته را به محضر همشهریان عزیزم بیان نمایم.
در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی علی رغم مخالفت های تعدادی از دوستان، بر اساس تکلیف شرعی به صورت علنی وارد گود و عرصه سیاسی شدم و حسب اعتقاد قلبی و با توجه به معیارها و ملاک های تبیین شده از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نسبت به تشخیص کاندیدای اصلح در آن دوره از انتخابات مجلس از جناب آقای امامی راد برادر ارزشمند و ولایت مدارم که بدون هیچ چشم داشت مادی و متامع دنیوی با قاطعیت تمام، از ایشان حمایت و دفاع نمودم و انصافا در این ایام که در معیت جناب آقای امامی راد بودم برخلاف شایعات و فرافکنی پوچ و بی اساس کسانی که تابع هیچ منطق و تعهد و عقلانیتی نیستند جز نجابت و پاکی،صداقت در رفتار و گفتار از این رجال بزرگ سیاسی ندیده ام. بگونه ای که ایشان تخریب و تضعیف رقبا و شخصیت های حقیقی و حقوقی در طیف های مختلف سیاسی را امری مذموم و قبیح و خلاف اخلاق انسانی می دانستند و همیشه به هواداران خویش این مساله را متذکر می شدند.
بنده در حمایت و انتخاب ایشان در آن دوره هیچ وقت پشیمان نبوده و نخواهم بود. چراکه ایشان را سربازی راستین در جهت اهداف نظام و مقام معظم رهبری میدانم و به همین جهت از خداوند منان آرزوی سلامتی و توفیقات روز افزون را برای این سرباز ولایت مسئلت دارم.
۳ – اما در این دوره از انتخابات با توجه به شرایط سیاسی حاکم بر کشور نیازمند حضور شخصی درمجلس هستیم که قدرت لابی گری وچانه زنی در سطوح بالای نظام به نفع حوزه انتخابیه خود که منجر به رشد و توسعه اقتصادی و فرهنگی جامعه می گردد داشته باشد و این امر مستلزم رابطه و تعامل صحیح بر مبنای اعتدال و عقلانیت میان نماینده منتخب مردم و دولت محترم است. لذابر اساس معیار و ملاک های انتخاب کاندیدای اصلح مورد نظر رهبری و شرایط سیاسی حاکم حمایت قاطع خود را از جناب آقای دکتر ملکشاهی اعلام می نمایم.
۴ – اما متاسفانه برخی گمان می کنند اگر کسی نخواهد با دیدگاه سیاسی آنان کنار بیاید و منطبق با افکار آنان باشد مجازند جبهه ای را در مقابل او قرار دهند و به هر بهانه ی ممکن او را لگد مال کنند و شخصیت او را با حرف و حدیث های کودکانه و سطحی در جامعه تخریب نمایند. این درحالیست که انسان در مقوله انتخاب در همه زمینه ها اختیار و آزادی تام دارد. اما ظاهرا برخی درک صحیحی از این مساله ندارند و بنده را از الطاف خاصه خود که حنایشان دیگر برای مردم رنگی ندارد بی بهره و مستثنی ننموده اند و مروج شایعاتی مبنی بر تطمیع اینجانب به متامع دنیوی که از سوی برخی اشخاص حقوقی در موضوع حمایت از جناب آقای دکتر ملکشاهی در جامعه بوده اند.
اولا این آقایان باید ملتفت باشند که این گونه شایعات و بی تقوایی های سیاسی خلاف منش مرام اصولگرایی و خلاف اخلاق انسانیست.
و هر انسان معتقد به اصول و ارزش های انسانی اینگونه بی تقوایی های سیاسی را مذموم و محکوم می داند.
ثانیاً شانیت و قداست روحانیت قابل معامله با متامع ناچیز دنیوی نبوده و نخواهد بود و تاریخ خود بیانگر این است که روحانیت هیچ موقع مغلوب تطمیع و تهدید دیگران نگردیده است و بنده نیز به لطف الهی از این حریم و دایره خارج نشده و نخواهم شد.
ثالثاً اینجانب به عنوان یک طلبه جوان و دارای بینش سیاسی که پا به عرصه مشارکت سیاسی نموده ام و همچنین نیز هر جوان آگاه و دارای خرد و بینش سیاسی که بخواهد به این عرصه حساس قدم نهد نیازمند انگیزه متحرک،فضای سالم روانی و اطمینان بخشی ست که از ورود و فعالیت در این عرصه ی مشارکت سیاسی هراس و ترسی نداشته باشد چرا که مشارکت سیاسی جوانان در دامان احساس امنیت
در امور جامعه شکل می گیرد.
پس بدیهی ست برای اعتلا و بالندگی جوانان باید بسترهای مناسب فعالیت و مشارکت در اختیارشان قرارداده شده، چرا که جوان امروزی در سایه همین مولفه ها به رشد و شکوفایی سیاسی خواهد رسید. لذا برای برداشتن سایه سنگین این نگرش و تفکر غلط و منفی و مخرب و بد اخلاقی ها نیازمند همت و بسیج همگانی در این زمینه هستیم که ان شالله دیگر شاهد چنین بی تقوایی ها و بداخلاقی های سیاسی در سطح جامعه نباشیم.
والعاقبه للمتقین

نعمت مهدی نیا

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. اصلاح طلبان بدانندکه درسفره ملکشاهی جایی ندارند.پس آبروی خودمان را الکی نبریم.آنهایی که هرروزکت وشلوارجدیدمیخرندوخواب ریاست می بینند بگوش باشند!

  [پاسخ]

  فردين در :

  دلواپس جان پس شکست را پذیرفتی

  [پاسخ]

 2. دوستی تحویل بگیر

  [پاسخ]

 3. این اقا ازاول هم می گفتند امده ائتلاف را بهم بزند ولی امامی میگفت بگذارید زمان این راثابت میکند

  [پاسخ]

  إصلاح طلب در :

  آقا چرا شایعه درست میکنید

  [پاسخ]

 4. افرین برتو دلواپس واقعا حقیقت این است

  [پاسخ]

 5. .اصولگرای کوهنانی

  شمادرجایگاهی نیستید که بجای اصولگرایان تصمیم بگیرید …
  مااصولگرایان کوهنانی درصورت نبود حاج علی قبادی
  فقط وفقط کورانی فر

  [پاسخ]

 6. بسمه تعالی. متاسفانه اتفاقی که نباید میفتاد افتاد و اینه که بیانیه حمایت کل اعضا ء از آقای ملکشاهی درج شده و چون اینجانب یکی از اعضاء هستم با تمام احترامی که برای آقای مهدی نیا قائلم اما باید بگم که به جز آقای مهدی نیا هنوز کسی با آقای ملکشاهی بیعت نکرده ولی متاسفانه شرایط بدی بر این جریان بزرگ در این دو شهرستان حاکم شده.دیگه نمیتونم چیزی بگم اما همه چیزو به خدا واگذار میکنیم که چی شد و چی پیش اومد که ائتلاف شکست خورد ما زحمت خودمان را کشیدیم و تا مرحله نظر سنجی پیش رفتیم اما متاسفانه بد اخلاقی های روز نظر سنجی تمام زحمت مارا به فنا فرستاد.اما الانم حاج آقا قبادی ائتلافو خراب کرده که متاسفانه قبلا آقای امامی این کارو میکرد.ما هم دیگه خسته و بریده ایم از خداوند میخوام انتقام زحمات مارا از کسانی که در هردو جبهه این کار بزرگو به شکست کشاندن بگیره.جریان اصولگرایی تا مرز فنا رفته.چیزی ازش نمونده .منیت خواهی بزرگان این جریان عرصه را بر همه تنگ کرده و دارد حیات این رود بزرگ را در شهرستان های کوهدشت و رومشگان به مخاطره می اندازد .کاری که نخبگان اصولگرایی در اینجا انجام دادن ۲۵ساله انجام نگرفته بود و بسیار سخت می بود اما شد و این دوبزرگوار در کنار هم قرار گرفتن اما متاسفانه چند نفر اصولگرا نما در روز نظر سنجی کاری برای شکست جریان انجام دادن که طرفهای مقابل حاضر بودن با صرف هزینه میلیونی اون کارو انجام بدن. بازم از خداوند می خوام که کلیه کسانی که با آبروی این جریان بزرگ و مردم در طی این مدت ائتلاف بازی کردن را به خدا می سپارم (طرف این صحبت های من با حاج آقا مهدی نیا نیست چون در هردو جبهه کسانی پشت پرده بودن که وظیفشون فقط و فقط شکست جریان بود که اتهام و جرم آنها از این آقای بزرگوار بیشتر است ).

  [پاسخ]

 7. جناب حاج آقامهدی نیا بعنوان یک شهروند وطرفدار جناب آقای دکتر ملکشاهی به شما خوش آمد می گویم وقول می دهیم هر یک به سهم خود درکنار آن برادر ارزشمند روحانیمان باشیم واز وجود شریف شما درپیشبرد خدمت به مردم عزیزمان استفاده کنیم پیروز وسر بلند باشید

  [پاسخ]

 8. چرا این کار را کردی شما محرم وحکم ودبیر وامین اصولگرایان بودی

  [پاسخ]

 9. حاج آقا تو رو خدا این همه رو بحث اخلاق اسلامی مانور نده .اینجا کوهدشته همه همدیگرو خوب میشناسن .

  [پاسخ]

 10. سلام و درود خداوند بر روحانی عزیز حاج آقا مهدی نیا. بطور قطع ویقین راه درست را انتخاب نمودی، انشاءالله که همواره سربلند و پیروز باشید.

  [پاسخ]

 11. با عرض سلام امیدوارم کشکان نیوز جسارت لازم برای درج کامنت بنده را از خود نشان دهد.

  ضمن احترام به نظر آقای مهدی نیا، پیرو چرخش ١٨٠ درجه ای ایشان ابهامات و سوالاتی به ذهن متبادر گردیده که به امید شنیدن پاسخی متقن از ایشان صبوری پیشه میکنیم.
  و اما بعد
  ١- جناب مهدی نیا اینکه در ادوار گذشته در میان خیل عظیم و صمیمی هواداران جناب امامی راد بوده اید افتخاری بوده بس عظیم که با کم لطفی تمام صرفا تیتر وار و حتی با قدرنشناسی تمام به اشاره نموده اید. البته که شما نه اولین و نه آخرین نفری خواهید بود که نمک بال و پرگرفتن از سوی آقای امامی را قدر ندانسته و عجیب تر اینکه چنان متوهم گشته اید که خود را در قامت یک شخص متنفذ دیده و عدم حضور و انتخاب خود را در حد انتشار بیانیه مهم جلوه داده اید در حالی که اگر در خلوت خود جانب انصاف را ذره ای رعایت کنید به خاطر مبارک خطور خواهد کرد که در زمان هواداری شما از جناب امامی راد اخوی های شما مردانه وار رخت حمایت و هواداری از دیگر کاندیداهای حاضر در عرصه ی انتخابات را بر تن داشته اند.
  ٢- جناب مهدی نیا شما که تا همین هفته ی گذشته محرم اسرار جناب امامی در بحث ائتلاف بوده اید چگونه در عرض چند ساعت و در بحبوحه ی انتخاب نهایی اصولگرایان به این حجم از توانایی های جناب ملکشاهی پی برده و الهام چرخنده وار کوله پشتی بخت را به دوش انداخته و از بیت الاحزان به سمت بیت السعاده قصد هجران نمودید!؟!؟!؟!؟؟؟
  و مگر نه آنکه قریب به چهار سال از نمایندگی آقای ملکشاهی ایشان میگذرد؟ حال چگونه است که در این بحبوحه، وحی برتری ایشان بر جنابتان منزل شده است؟
  آیا باور کنیم که شما از ابتدای جریان ائتلاف به نیت بر هم زدن کافه ی ائتلاف ، مستانه در میان دوستان نچرخیده اید؟!؟!؟
  آیا قول کاندید نشدن در انتخابات شورای بعدی شهر را میدهید؟ کما اینکه در آخرین دور به خاطر عدم حمایت آقای امامی از کاندیدای خاص در انتخابات شورا وارد کارزار نشدید.

  در آخر خودم و شما را میترسانم از یوم تبلی السرائر(روزی که نهان ها آشکار خواهد شد)

  [پاسخ]

 12. مهدی جان مدیر سایت این مطالب هزیانی بیش نیست متاسفم برات. شان رسانه بیشتر ازین ,,,,,,,,,, است

  [پاسخ]

 13. حاج اقا طلبه باید احترام طلبه را داشته باشد .شما الان میدانی شانس برد ملکشاهی بیشتره از او حمایت میکنی اگه درست نمیگویم میبایست از روحانی هم لباست قبادی حمایت میکردی که اصولگرا صادقی میباشد

  [پاسخ]

 14. حاج آقا ، اوّلآً متامع ؟ مطامع؟… ثانیاً الآن فهمیدین آقای ملکشاهی قدرت چانه زنی دارن ؟تا دیروز که عضو شورا بودین این موضوع رو نمی دونستین ؟لابد بعد از وقایع مربوط به نظر سنجی بهتون الهام شده !! بابا ،عالم محترم، چیزی بگین که وجدان خودتون رو راضی کنه حداقل.آخ! چقدر این تاریخ صدر اسلام به دردمون می خوره. با همین توجیهات چه ضربه های که به پیکر مقدسات نزدیم …امان از شرّ نفس، امان از شرّ نفس …

  [پاسخ]

 15. ملکشاهی تا امثال شیخ نعمت را دارن نیازی به اصلاح طلبان ندارند!۴سال قبل که اصولگرایان همراه ملکشاهی به تعدادانگشتان دست هم نمیرسیدندچیزی به اصلاح طلبان نرسید،حالا که طرفداران ملکشاهی معتقدندکه خیلی ازاصولگرایان با ایشان هستند، اصلاح طلبان مطمئن باشند مدیرمدرسه ای هم به آنها نخواهدرسید!

  [پاسخ]

  ایرانی در :

  دلواپس عزیز اگه منظور شما از اصلاح طلب حلقه ۳۰نفری اسفندیار ه اون هم حرفی و گرنه.اقایان فتحی بهزیستی.فخری تامین اجتماعی.امرایی تربیت بدنی.سوری جهاد کشاورزی. کدخدایی اداره کار.کرمی ثبت احوال.فاضلیان ابو فاصلاب..کرمی.حمیده رصایی.کاطمی.فریدون بازوند.فرشاد جمالی.شیخی.رشنو.زارع.طرحانی.شهبازی.نورمراد قبادی.محمودی.پیری.کونانی.زمانی.ملکی.محمویعبدیپور .صرونی.عباسی.سنجابی.باقری و…..بیش از۹۰ درصد مدیران رو اصلاح طلب نمی دونی.کو وجدانت

  [پاسخ]

  کوهدشتی در :

  ای کاش این آقایون به اصطلاح اصلاح طلب به خاطر پستو مقامی که به هیچکس وفا نکرده به کاندیدای خودشون پشت نکنن.اصلاح طلب واقعی هدفش خیلی بزرگتر از یه ریاسته.مجلس این دوره و دولتی که ما با رایمون انتخابش کردیم به حضور و حمایت همین اطلاح طلبا واس پیشبرد اهدافش احتیاج داره.

  و ای کاش نماینده ی مردم کوهدشت از یه شهرستان دیگه نباشه که خیانتای ۴ سال قبل تکرار شه…

  [پاسخ]

  اعتدالگرا در :

  جناب به ظاهرایرانی !مدیریتهای کلان شهرستان رابگو.واحدهای بی ارزش آپ هم شد پست؟! میشودفرق بین ملکشاهی با سایراصولگرایان را بگید؟! فقط امامی راد

  [پاسخ]

 16. درود بر حاج آقا مهدی نیا تاکی ما صبر کنیم که قباپی وامامی یکی بشن وملکشاهی هم مرد بسیار خوبی هست پس ما هم پشت سرت هستیم موغق باشید

  [پاسخ]

  فرهنگی در :

  آقای آشنا اول مطالب را ویرایش کن بعد در سایت قرار بده

  [پاسخ]

 17. هردم از این باغ بری می رسد
  کاش این آقا در کسوت روحانیت، وارد این بازی خوردن و بازی دادن های سیاسی نمی شد.

  [پاسخ]

 18. این اقا ازاول هم می گفتند امده ائتلاف را بهم بزندوای بر……..

  [پاسخ]

 19. وای به حالتان اصول گرایان با این عضو وحدتتان……

  [پاسخ]

 20. متاسفم برای سایت روبه رشد شما تورو خدا این هم شد خبر/

  [پاسخ]

 21. کشکان عزیز وزحمت کش
  آخه این خبر که گذاشتید یعنی چی؟انگار یک شخص پرنفوذ رفته از
  ملکشاهی حمایت کرده! این نیازی به بیانیه نداره این آقا یک رأی بیشتر نداره
  زمانی که با امامی بود نتوانست نظر خانواده خود را نسبت به امامی جلب کنه
  اعلام حمایت مهدی نیا از ملکشاهی!!!!!خنده داره

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط