سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۹:۳۶:۱۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۳۰ دی ۱۳۹۴در ۵:۴۱ ب.ظ تعداد بازدید: 1,433 بازدید کد خبر:51135 چاپ خبر

مراسم ختم مرحوم «سرهنگ رضا شریفی» فردا در کوهدشت برگزار می شود

0

مراسم ختم مرحوم مغفور « سرهنگ رضا شریفی» برادر گرامی مرحوم حاج حسین شریفی و پدر گرانقدر آرش شریفی فردا پنجشنبه ۹۴/۱۱/۱ از ساعت ۳ الی ۵ بعدازظهر در محل مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) شهرستان کوهدشت برگزار می شود. مرحوم شریفی از نظامیان ارتشی پیش از انقلاب بود که در میهن پرستی، صداقت، وفای […]

IMG_20160120_204253

مراسم ختم مرحوم مغفور « سرهنگ رضا شریفی» برادر گرامی مرحوم حاج حسین شریفی و پدر گرانقدر آرش شریفی فردا پنجشنبه ۹۴/۱۱/۱ از ساعت ۳ الی ۵ بعدازظهر در محل مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) شهرستان کوهدشت برگزار می شود.

مرحوم شریفی از نظامیان ارتشی پیش از انقلاب بود که در میهن پرستی، صداقت، وفای به عهد و اخلاق مداری زبان زد عام و خاص بود.

سال های پایان خدمت مرحوم شریفی در نظام مصادف بود با جنگ تحمیلی و ایشان نیز به مانند سایر فرزندان رشید وطن تمام طول مدت جنگ تحمیلی را در جبهه های حق علیه باطل حضور داشت و به درجه رفیع جانبازی نیز نائل آمد.

مرحوم شریفی متولد کوهدشت و بزرگ شده ی تهران بود و با تخلص «فریاد» در شعر و شاعری هم دستی داشت.

روحش شاد و یادش گرامی باد…

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. روحش شاد و یادش گرامی باد

  [پاسخ]

 2. درسوگ این بزرگمردتامل می کنیم. براستی او وجود ی سیال و فرازمانی داشت ودرجاودانگی خواهد زیست وبرای همیشه به خرد لایزال هستی پیوست. او باپنداروگفتاروکردارنیک خودتصویرزیبایی از خویشتن خویش درجهان و اذهان پدیدارنمود ومن بااین تصویرمنتشره به نحوی زندگی می کنم.فرشته ام پی درپی این تصویرراازگذشته می گیرد و به اینده می سپارد.

  [پاسخ]

 3. روحش شاد ویادش گرامی مرد بزرگی بودد

  [پاسخ]

 4. عبید‏ ‏علایی‏ ‏از‏ ‏دره‏ ‏شهر‏ ‏

  روحش‏ ‏شاد‏ ‏،یادش‏ ‏گرامی‏ ‏باد‏ ‏

  [پاسخ]

 5. خانواده های علایی دره شهر

  بوتا سر بیمن ار یک چی چرو داران/ارا یک بوشیم خم روزگاران/کوییل گرتنی گرد و غباری/دی دا نمزای چی تونی باری.با عرض تسلیت فراوان روحش قرین رحمت الهی

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط