سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۳:۴۸:۴۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۹ دی ۱۳۹۴در ۹:۲۲ ق.ظ تعداد بازدید: 373 بازدید کد خبر:50983 چاپ خبر

معاون اجتماعی بهزیستی لرستان در خصوص برقراری یارانه مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست مهر کوثر بهزیستی الیگودرز قول مساعد داد

0

معاون امور اجتماعی و جمعی از کارشناسان ستاد بهزیستی لرستان از مرکز شیرخوارگاه مهر کوثر الیگودرز بازدید و از نزدیک با بخش های مختلف و مشکلات مرکز آشنا شدند. به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی لرستان، سلمان کریمیان معاون امور اجتماعی و جمعی از کارشناسان ستادی بهزیستی لرستان در معیت […]

Untitled-110-600x378

معاون امور اجتماعی و جمعی از کارشناسان ستاد بهزیستی لرستان از مرکز شیرخوارگاه مهر کوثر الیگودرز بازدید و از نزدیک با بخش های مختلف و مشکلات مرکز آشنا شدند.

به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی لرستان، سلمان کریمیان معاون امور اجتماعی و جمعی از کارشناسان ستادی بهزیستی لرستان در معیت اسفندیار پولادوند، رییس بهزیستی الیگودرز از مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست مهر کوثر بازدید و از نزدیک با مسائل و مشکلات مرکز آشنا شدند.

کریمیان در این بازدید ضمن تقدیر از مساعدت خیران شهرستان به ویژه متولیان ساخت شیرخوارگاه مهر کوثر در خصوص تامین اعتبار و برقراری یارانه این مرکز قول مساعد داد.

شایان ذکر است این مرکز پاییز امسال با ظرفیت نگهداری ۵۰ کودک، توسط قرارگاه خاتم الانبیاء ساخته شده و هم اکنون ۱۰ کودک بی سرپرست بصورت شبانه روزی در این مرکز نگهداری می شوند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط