سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۶ | ۱۸:۵۹:۲۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ ،‌ ۰۹:۳۲
۲۸ دی ۱۳۹۴در ۱۱:۳۱ ب.ظ تعداد بازدید: 2,717 بازدید کد خبر:50928 چاپ خبر

گزارش تصویری- تشریحی/ بازسازی و بهسازی بیمارستان امام خمینی (ره) کوهدشت/ وزیر بهداشت به کوهدشت می آید

0

به گزارش خبرنگار کشکان، نشست خبری دکتر حسن امینی زاده رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کوهدشت با اصحاب رسانه این شهرستان حاوی خبرهایی خوشحال کننده برای مردم بود. آخر این هفته قرار است دکتر هاشمی وزیر بهداشت به کوهدشت بیاید و ضمن آشنایی با مشکلات و کمبودهای حوزه ی بهداشت و درمان کوهدشت فضای […]

IMG_1048

به گزارش خبرنگار کشکان، نشست خبری دکتر حسن امینی زاده رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کوهدشت با اصحاب رسانه این شهرستان حاوی خبرهایی خوشحال کننده برای مردم بود.

آخر این هفته قرار است دکتر هاشمی وزیر بهداشت به کوهدشت بیاید و ضمن آشنایی با مشکلات و کمبودهای حوزه ی بهداشت و درمان کوهدشت فضای جدید بیمارستان امام خمینی (ره) کوهدشت را افتتاح کند. همچنین کلنگ بیمارستان دوم کوهدشت نیز به زمین زده خواهد شد.

دکتر امینی زاده در ابتدای این نشست که در محل بیمارستان امام (ره) کوهدشت برگزار شد با اشاره به سفر وزیر بهداشت به کوهدشت در آستانه ی دهه ی فجر انقلاب شکوهمند اسلامی از اینکه کوهدشت را پایتخت رسانه ی لرستان می دانند ابراز خرسندی کرد.

IMG_1053

۱۴ ماه مدیریت بر یکی از نهادهای مهم خدمات رسانی به مردم

وی با بیان اینکه در طول ۱۴ ماه حضور در سمت مدیریت شبکه بهداشت و درمان کوهدشت هم در بحث ویرایش نیروی انسانی هم جذب اعتبارات تلاش کرده است گفت: یکی از مشکلات مهم کوهدشت وضعیت بیمارستان امام (ره) از نظر فضای فیزیکی و تجهیزات پزشکی بود و لازم بود اعتبارات زیادی برای بازسازی و بهسازی فضای بیمارستان جذب شود. به همین منظور با حمایت دکتر ساکی ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان دست به اقداماتی زدیم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کوهدشت بابت عسر و حرج و سختی پیش آمده برای مردم طی مدت بازسازی بیمارستان از آن ها عذرخواهی کرد و ابراز امیدواری کرد قطعاً فضای جدید مردم را خوشحال و خرسند خواهد کرد.

IMG_1060

۱۳ طرح مهم عمرانی 

ریاست بیمارستان امام (ره) کوهدشت در ادامه به بیان جزئیات طرح های ۱۳ گانه عمرانی اجرا شده و در حال اجرای شبکه بهداشت و درمان کوهدشت پرداخت.

دکتر امینی زاده این طرح ها را شامل موارد ذیل دانست که در مجموع به همراه خرید تجهیزات علی رغم مشکلات شدید مالی دولت تدبیر و امید اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان برای آن ها هزینه شده و می شود.

IMG_1206

دکتر امینی زاده علاوه بر ۱۳ طرح مهم فوق بخش های ICU و اتاق عمل را هم جزو طرح های در حال ساخت در فضای بیمارستان امام (ره) دانست.

مطابق استانداردها کوهدشت و رومشکان ۳۹۱ تخت بیمارستانی نیاز دارند

وی عنوان داشت: با بهره برداری از بخش های جدید ۵۰ تخت به ظرفیت تخت های بیمارستان امام (ره) اضافه خواهد شد که البته هنوز با استانداردها فاصله داریم. بر اساس استانداردها شهرستان های کوهدشت و رومشکان باید ۳۹۱ تخت بیمارستانی داشته باشند که هم اکنون تعداد تخت های بیمارستان امام ۹۸ تخت است و با بهره برداری از فضاهای جدید به ۱۷۰ تخت می رسد.

البته برای سال آینده برنامه ریزی کرده ایم که یک بخش جراحی زنان با ۳۰ تخت و بخش رادیولوژی را هم به بهره برداری برسانیم. همچنین سه دستگاه رادیولوژی با بهترین مارک های دنیا خریداری کرده ایم که به مرور از آن ها استفاده خواهد شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کوهدشت ابراز امیدواری کرد بیمارستان امام (ره) در آینده ای نزدیک و با بهره برداری از تمام بخش های جدید به بیمارستانی ۱۶۰ تا ۱۷۰ تخته مجهز و در شأن مردم شریف کوهدشت تبدیل شود.

IMG_1052

زمین بیمارستان دوم کوهدشت خریداری شد

دکتر امینی زاده در خصوص بیمارستان دوم کوهدشت نیز توضیحاتی ارائه داد. وی بیان داشت: زمین لازم به مساحت ۱۰ هکتار توسط استانداری و فرمانداری کوهدشت در یک مجموعه تخصیص داده شده که نزدیک روستای آبباریکی است. البته ما تمایل داشتیم بیمارستان دوم در قسمت غربی شهر یعنی ورودی جاده ی کوهدشت به زانوگه ساخته شود. اعتبار اولیه این بیمارستان ۵۳ میلیارد تومان است که در ۵ قسط به ما پرداخت می شود. این بیمارستان مجموعاً اعتباری نزدیک به ۲۰۰ میلیارد تومان نیاز دارد.

امینی زاده همچنین با اشاره به صدور مجوز مجتمع آموزش عالی سلامت برای کوهدشت گفت: فعلا مشکل ساختمان مناسب آموزشی داریم.

وی در خصوص پایگاه های بهداشت شهری و مراکز سلامت گفت: ۷ پایگاه بهداشت شهری و ۳ مرکز سلامت هم اکنون در سطح شهر فعال هستند و در صددیم برای مراکز سلامت پزشک جذب کنیم. همچنین حدود یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان تجهیزات برای این مراکز خریداری کرده ایم.

بابت ریاست بیمارستان ریالی دریافت نکرده ام/ نصف سایر مدیران استان حق مدیریت می گیرم

دکتر امینی زاده در ادامه از رسانه ها خواست به مسائل حاشیه ای نپردازند و از سیاسی کاری و جناح بندی های سیاسی فاصله بگیرند.

وی با اشاره به اینکه بابت ریاست بر بیمارستان امام خمینی کوهدشت یک ریال مزایا و کارانه دریافت نکرده ام  و ۴۸ میلیون کارانه ۴ ماهه خود را به بیمارستان بخشیده ام گفت: در حالی که مدیران سایر شهرستان ها ماهی ۵ میلیون حق مدیریت می گیرند دریافتی من به خواسته ی خودم دو و نیم میلیون تومان است. خدا می داند فقط برای خدمت به این مردم محروم آمده ام.

کمبود متخصص در برخی رشته ها را پیگیری کرده و می کنیم

امینی زاده با بیان اینکه متأسفانه متخصص بومی نداریم افزود: همه ی متخصصین غیربومی اند و موظفی شان را در اینجا هستند. امسال تعدادی از پزشکان ما بعد از دوره ی طرح رفتند اما تلاش خوبی شد. ۷ متخصص جدید در رشته های مختلف جذب کرده ایم اما هنوز کمبودهایی داریم. در خصوص متخصص رادیولوژی مشکل داشتیم که پیگیری هایی از طریق وزارت انجام داده ایم. در بحث ارتوپدی قبول دارم که کمبود داریم. قرار است دکتر تورج آزادبخت متخصص همشهری ماهی ۱۵ روز به شهرستان بیاید. الان ۳ متخصص زنان داریم که باز یک نفر کمبود داریم و درصدد جذب یکی از پزشکان خرم آبادی هستیم که در ایلام شاغل است. مشکل جراح عمومی هم نداریم.

جذب ده متخصص جدید در طی سال جاری یک رکورد است.

دپوی مناسب زباله ها و جمع آوری سگ های ولگرد وظیفه ی قانونی شهرداری است

بحث بهداشت محیط، دپوی مناسب زباله ها در خوشناموند و جمع آوری سگ های ولگرد از وظایف شهرداری است که مرتباً موارد را در شورای سلامت شهرستان گوشزد کرده ایم.

در خصوص تزریقات بیمارستان آگهی مناقصه به زودی منتشر می شود که واجدین شرایط می توانند شرکت کنند.

دکتر امینی زاده از مردم خواست در اجرای برنامه ملاقات با بیماران که از ۱۲ بهمن اجرایی می شود با کارکنان بیمارستان همکاری داشته باشند. در این برنامه قرار است ملاقات با بیماران در روزهای عادی صرفاً از ساعت ۲ الی ۴ بعدازظهر و در روزهای تعطیل ۱۲-۱۰ صبح و ۲ الی ۴ بعد ازظهر باشد.

پس از توضیحات دکتر امینی زاده و پرسش و پاسخ خبرنگاران با ایشان، خبرنگاران به همراه ایشان بازدیدی از فضای جدید بیمارستان امام (ره) داشتند و نهایتاً برای صرف نهار به رستوران آزادی رفتند.

شروع عملیات عمرانی در بیمارستان امام خمینی (ره) کوهدشت/ عکس: سیروس علیپور

DSC_1062 DSC_1063 DSC_1131 DSC_1138 DSC_1155 DSC_1489 DSC_1495 - Copy (2) DSC_1516 DSC_1526

نتیجه عملیات عمرانی در بیمارستان امام (ره) در دوره مدیریت دکتر امینی زاده/ عکس: مهدی دوست محمدی

IMG_1061 IMG_1067 IMG_1080 IMG_1086 IMG_1088 IMG_1092 IMG_1095 IMG_1096 IMG_1099 IMG_1108 IMG_1125 IMG_1127 IMG_1130 IMG_1138 IMG_1158 IMG_1160 IMG_1166 IMG_1169 IMG_1174 IMG_1187 IMG_1188 IMG_1191 IMG_1192 IMG_1193 IMG_1195 IMG_1202

 

گزارش: مهدی دوست محمدی

عکس ها: سیروس علیپور و مهدی دوست محمدی

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. آدینه وند از گراب

  سلام و درود خدا بر کلیه دولتمردان تدبیر و امید به ویژه وزیر توانا و لایق بهداشت و عرض خسته نباشید به خدمت دست اندر کاران باز ساری بیمارستان امام خمینی ره کوهدشت الآن میتوان گفت بیمارستان امیدوارم به همت دولت تجهیزات لازم و پزشکان متخصص نیز به این بیمارستان اختصاص دهند

  [پاسخ]

 2. ای کاش ورودی بیمارستان راهم میدیدچقدرزحمت کشدیدیعنی این همه گل لای رانمی بینیددستتان دردنکنه

  [پاسخ]

 3. واقعا خسته نباشی خدا قوت

  [پاسخ]

 4. درود بر مرد خوب خدا دکتر امینی زاده,,,
  و با نهایت تشکر از اقای اسب داران پیمانکار محترم,,,
  این اقا (امینی زاده)همونی هستند که مخالف نظام بودند البته بقول تحجر گرایان,,,

  [پاسخ]

 5. با عرض سلام و تحیات حضور خبرنگاران و مسولین سایتهای مختلف به جهت انعکاس فعالیتهای صورت گرفته در سطح شهرستان،عرض خدا قوت و خسته نباشید خالصانه دارم حضور دکتر امینی زاده به جهت تلاشهای شبانه روزی و خارج از وظیفه خود،انصافا با آمدن ایشان مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان به کلی دگرگون شده است.

  [پاسخ]

 6. با سلام
  آقای دکتر امینی زاده:
  اولا :که فرمودید”۴۸ میلیون کارانه ۴ ماهه خود را به بیمارستان بخشیده ام ” در حقیقت شما کارانه و اضافه کار بنده و امثال بنده رو قطع کردید (صفر) و از اون کارانه و اضافه کار برداشت ۴۸ میلیونی خود رو انجام دادید پس تا اینجا ضرر نکردید و بذل و بخششی انجام ندادید!!
  دوما :بیمارستانی که شما تخریب نمودید میتونست سالهای سال به نحو احسنت کار کنه و پولش رو درجاهای واجب دیگر خرج میکردید که کمکی به این مردم محروم باشه!!!!نه اینکه گنبد بسازید و شیشه رنگی و سرامیک ….برای زیبا سازی بکار ببرید
  سوما:فرمودید از نیروی متخصص استفاده کردید که تا جایی که من می بینم تمام نیروهای ارشد و متخصص شما بوسیله شما و با حکم شما طرد شدن!!!!طوری که نیروهای کاری و متخصص شما همه بفکر و تکاپوی گرفتن یه کاردانی در دانشگاهای کوهدشت افتادن که حاضرم با مدرک ثابت کنم
  چهارما: نمیدونم کجای دنیا رسمه که یه وزیر بخاطر یه کار تعمیراتی بیاد واسه افتتاح!!!!!!!!
  “شما رو به خدا و فاطمه زهرا قسم میدم نمایشش بده که این آقا اینقدر مردم و نادان جلوه نده”

  [پاسخ]

  کارمند دیگر در :

  کارمند عزیز!
  سلام
  با احترام به انتقاد شما هرچند بخشی از آن میدان انصاف را وانهاده است

  شما می دانید یا نمی دانید اما بدانید :
  برای دریافت بودجه حتما باید طرحی ارائه شود و پس از آن مدیر توانمندی باشد که جذب آن را عملی نماید .اگر در گزارش دقت فرموده باشید و جدول را دیده باشید جذب اعتبار در جاهای دیگر هم انجام گرفته است . امااینکه امروز شما به قول خودتان یک سازه ی رنگارنگ می بینید مگر جز اینست که سرمایه ی زیبایی برای این مردم محروم و مظلوم است ؟ اینهمه پول میلیاردی( سرمایه ی مملکت) صرف زیباسازی شهرهای بزرگی چون تهران و اصفهان و مشهد و…می شود مگر ما گناه کردیم؟ بودجه ای به اندازه ی زیباسازی چند دیوار یک خیابان درتهران را در این دیار محروم صرف به قول شما ساخت گنبد و شیشه رنگی کنیم آنهم برای جایی که پناه دردمندان است ؟ آیا میدانید همین گنبد رنگی دریک موقع بحرانی چه نقش بزرگ بلکه بسیار بزرگی را ایفا می کند ؟
  به نظر من ما باید استقبال کنیم از کسانیکه برای آبادانی این دیار با هر نیتی تلاش می کنند حتی اگر مخالف ما باشند ،حتی اگر کافر باشند.
  کارمند عزیز!به دهه ی گذشته ی پشت سرتان از شیرینکاری های مدیریت این دیار بیندیشید و لطف بفرماییدیک نمونه ی کوچک از خدمات مدیران گذشته را به ما نشان دهید.
  شما به آن دخمه می گویید ساختمانی که می توانست سالهای سال به نحو (احسن)کار کنه . این نشان دهنده قضاوت غیرمنصفانه ی شماست .اگر شما کارمند این بیمارستان هستید باید بدانید بیماران شهر دردمند کوهدشت برای اینکه بستری شوند باید نام نویسی کنند و مطابق نوبت بستری شوند و این درحالیست که بسیاری از این عزیزان نیاز فوری به بستری شدن دارند.شما وضعیت بسیار نابسامان بخش آزمایشگاه و بخش اورژانس را ازیاد برده اید؟
  حال کسی آمده و با انجام این کار مهم تعداد تختهای خدمت رسانی را به طرز چشمگیری افزایش داده تااین صف طولانی و خطرساز خیلی کوتاهتر شود آیا منصفانه است اینچنین به قضاوتش بنشینم؟
  همین زرق و برق که برای چشمان محترم شما آزارنده است یکی از کم نظیرترین سازه های بیمارستانی کشور است.
  آیا میدانید این نوع استفاده از سرامیک و … چه طول عمری به بنا خواهد بخشید؟ و چه هزینه های سالیانه تعمیراتی را از دوش بیت المال برخواهد داشت
  به نظر شما منصفانه است کاری که طبق رسوم امروز این مملکت می توانست ۵ سال به درازا بکشد اینک در چند ماه به ثمر نشسته است اینچنین لوث شود؟
  می خواهی گشتی در این سرزمین غبار گرفته بزنید و به عنوان نمونه برخی مدارس را که سالهاست هنوز در حالت پی کنی باقی مانده اند بنگرید .اگر خواستید من نمونه ای را که پس از ۶ سال هنوز بهره برداری نشده نشانتان بدهم در حالیکه حجم کار آن به یک دهم کار انجام گرفته ی مورد انتقاد شما نیست و از پشتوانه ی مالی دولتی بی نظیری هم برخوردار است؟ حال جنبه ی مثبت سرعت عمل اینکار را هم لحظه ی بدر ذهن خود خطور بدهید.
  من به عنوان همکار شما خواهش می کنم به جای اینکه از تنها حرکت مثبت ده ساله ی اخیر این شهر به این تندی انتقاد بفرمایید بیایید از کارهایی که سالهاست به ما وعده داده شده و هنوز اثری بر روی کاغذ هم از آنها نمی بینیم انتقاد کنیم . بیایید به ارتفاع سد معشوره ،خوش آب و رنگی جاده ی چهار بانده ی کوهدشت – خرم آباد ،به کاخانه عظیم ماشین سازی کوهدشت،کارخانه ی بزرگ سیمان،کاهش سیل عظیم بیکاران شهر و …. هم نظری بیندازیم و پاسخس بخواهیم .
  اگر حاضری یا علی مدد

  [پاسخ]

  KONJED FILM در :

  مثلا یک کارشناس بهداشت حرفه ای ناظر این ساخت و ساز بوده؟؟
  آخه مگه به شما نگفته اند که استفاده از رنگ های داغ واسه افراد مریض استرس و فشار را می آورد؟؟
  کدام بیمارستان را دیده اید که از رنگ های طیف قرمز برای رنگ امیزی بدنه بیمارستان و دیوارها و سقف استفاده کنند.
  من نمی دونم شایدم به حرف های کارشناس توجهی نکرده باشند ولی در رنگ امیزی بدنه و رنگ دیوارها باید از طیف آرام تا جایی که ممکن است یه طیف سفید استفاده کرد به غیر از اتاق عمل و هر قسمتی که احتیاج به بیهوش کردن مریض جهت اقدامات بعدی داشته باشد آن هم طیف سرد(سبز) نه طیف گرم(نارنجی پرتقالی،صورتی، قرمز و ..)

  [پاسخ]

 7. با سلام خدمت اقای دکتر بعرض جنابعا لی می رسانم که متا سفا نه رادیو لوزری بیما رستان فقط از بیمارانی عکس می گیرند که اورزانسی باشن تکلیف بقیه چی هست لطفا پی گیری نمایید

  [پاسخ]

 8. جواب بهکوهدشت مظلوم -

  باسلام می خواهم از شما واب بهکوهدشت مظلوم – خواننده ارجمند خواهش کنم بیشتر به گفتهای آقای دکتر امین زاده توجه کنید و از خبر نگاران محترم هم تقاضا دارم به فرمایشات جناب دکتر امینی زاده بیشتر بنگرید که طبق جدول کاری که در این سایت قرار داده خوب توجه کنید ایشان دراین جدول آورده که تمام مکان های بهداشتی رادر زمان ایشان احداث یا ساخته شده اند بطور کلی یادی از هیچ یک از مسئولین پیشین نکرده وهمه را بنام خود درگفتگویش باخبرنگاران ذکر کرده با حالی که ما مردم فکر می کردیم این کارها برنامه های کاری نمایندگان در گذشته ونماینده فعلیمان است که بارها از طرفداران جناب آقای دکتر ملکشاهی شنیدیم که باتلاش وکوشش ایشان ما در کوهدشت باساختن قسمت دوم ساختمانی بیمارستان امام خمینی درمیان آن صاحب بیمارستانی دیگرشدیم و این پیشرفت واحداث برنامه های بهداشتی درکوهدشت آن طوری که همه می گویند دراثر پیگیر و درخواست های جناب آقای ملکشاهی بوده که ما به آنها رسیده ایم وما مردم انتظارداشتیم که آقای دکتر امینیزاده خود ش این موضوع را در گفتگوهایش به خبرنگاران بگوید که ای مردم کوهدشت آگاه باشید این همه پیش رفت در امور بهداشت که نصیب ما اهالی کوهدشت شده است همه وهمه در اثر زحمات شبانه روزی جناب آقای دکتر ملکشاهی نماینده محترم شما در مجلس شورای اسلامی بوده است االبته کارهای زیادی در امر جاده سازی وایجاد کارخانه وکارهای عمرانی توسط نماینده محترمان در این ۳سال کاری ایشان انجام شده است که انشاالله به زودی زود بیلان آن به نظر عزیزان خواهد رسید

  [پاسخ]

 9. جناب آقای دکتر امینی زاده دست جنابعالی وسایر نیروهای زحمت کش شما دردنکنید واقعا دست مریزاد وخسته نباشید خدا قوت….

  [پاسخ]

 10. چه فایده می خوای بری عکس بگیری میکن دستگاه خرابه برو بیرون بگیر .رادیولوزی سینو گرافی و… نه متخصص داره نه چیزای دیگه …

  [پاسخ]

 11. آقای کارمند برا خاطر خدا یه بارم که شده کار خوب رو خوب ببینین.واقعا این تغییر کلی که می بینین قابل تقدیر هست و نیاز به افتتاح توسط وزیر داره.و این کار اساسی رو یه مدیر توانمند تونسته هدایت و نظارت کنه چرا اینقدر کارشکنی میکنین و بدبینانه به موفقیتها نگاه میکنین.از دکتر امینی زاده واقعا ممنون و سپاسگزاریم.

  [پاسخ]

 12. احسن به عملکرد و زحمات دکتر امین زاده واقعاٌ حاصل تدبیر و پیگیریهای مستمر ایشان می باشد باید تشکر کرد در ضمن چرا بعضی از کار خوب هم انتقاد دارتد چرا تاکنون اینگونه کارها انجام نگرفته همه می دانند بیمارستان خرابه ای بیش نبود تحویل ایشان شد لذا از جناب دکتر و همکارانشان تشکر میشود

  [پاسخ]

 13. خدمت دوستان عرض کنم که بحث بازسازی بیمارستان ها یک طرح کلیه که توسط وزارت بهداشت تحت عنوان هتلینگ که یکی از بسته های طرح تحول نظام سلامت هستش داره در اقصی نقاط کشور اجرا میشه اما با همه اینها ، نباید از حق هم گذشت و زحمات و تلاش های دکتر امینی زاده و مهندس اسب سواران و تیم دست اندرکار این پروژه رو در جذب اعتبار لازم و اجرای هر چه سریعتر پروژه نادیده گرفت. من به نوبه خودم از همه این عزیزان تقدیر و تشکر می کنم و برای همشون آرزوی موفقیت و توفیق روز افزون خدمت رو از درگاه خداوند منان خواستارم.

  [پاسخ]

 14. با تشکر از تمام پرسنل زحمت کش شبکه بهداشت . جناب دکتر زحمات شما قابل تقدیر است ولی برای پیشرفت و نظارت بیشتر بر کارها بهتر است برای بیمارستان ریاست انتخاب کنید تا کارها تقسیم شود

  [پاسخ]

 15. باسلام وتشکرازهمه دست اندرکاران عزیزوخدمتگزار.خوشحال شدم . بیمارستان روخیلی شیک بازسازی کردن.

  [پاسخ]

 16. با سلام
  ضمن تقدیر و تشکر از آقای امینی زاده و دولت محترم به خاطر طرح هتلینگ بیمارستانهای کشور
  بنده باید عرض کنم که ای کاش طرح نوسازی و هتلینگ بیمارستان امام زیر نظر کارشناسان و صاحب نظران انجام میشد. متاسفانه آنچه در طراحی و نوسازی بیمارستان دیده می شود از نظر فنی و ضوابط طراحی بیمارستان فاصله زیادی دارد. بنده فقط به ذکر چند مورد از طراحی غلط اورژانس بیمارستان می پردازم:
  ۱- در بدنه و سقف(شیشهای) لابی اورژانس از موادی و مصالحی استفاده شده که همه ی آنها منعکس کننده صدا بوده و این ویژگی برای اورژانس که شلوغ ترین مکان در بیمارستان است متناقض بوده و مشکل ساز می باشد. و باید از مواد الوستیک برای جذب صدا استفاده می شد. برای ملموس شدن موضوع بنده یه مثال که همه باهاش یه جورایی مواجه بودن ذکر میکنم . اگر با گوشی در داخل حمام صحبت کنیم سریعا طرف به ما میگوید حمامی؟ این به دلیل عدم اکوستیک بودن جنس سرامیک و کاشی است.
  ۲- طبق ضوابط آمبولانس باید در ورودی حوزه فوریت بخش اورژانس فضای پارک داشته باشد. در حالی که در اورژانس موجود محل پارک امبولانس با ورودی حوزه فوریت بیش از ۱۵ متر فاصله دارد.
  ۳- طراحی و اجرای آبنما در محیط داخلی بیمارستان ممنوع می باشد. و ….

  [پاسخ]

 17. خسته نباشید

  [پاسخ]

 18. ضمن تشکر از مسئولین این همه پول می توانست برای ساخت یک ساختمان جدید در همان فضای بیمارستان یا جایی دیگر هزینه شود .

  [پاسخ]

 19. d مشخص است این بیمارستان در لرستان است

  [پاسخ]

 20. لری ساخته شده مشخص است

  [پاسخ]

 21. خسته نباشیدکاشی کاری خوبی کردید.به خدااگرهدفتان خدمت میبود زیرجادری هم میشودخدمت کردبه جای این کاشی کاری میتوانستیدچنددین دکترفوق تخصص بیاوریدتااین مردم بدبخت برای یک بیماری کوجک به تهران یااستانها دیگرنرود

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط