سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۳:۴۸:۴۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۸ دی ۱۳۹۴در ۷:۵۲ ق.ظ تعداد بازدید: 575 بازدید کد خبر:50889 چاپ خبر

ردصلاحیت‌های گسترده با مشارکت حداکثری مورد نظر رهبری در تناقض است

0

آذر منصوری

با این حجم بی‌سابقه از کاندیداهای ردصلاحیت شده، متاسفانه باید گفت که علیرغم تاکید هوشیارانه مقام معظم رهبری مبنی بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، متاسفانه تناقضی آشکار شکل گرفته است

آذر+منصوریآذر منصوری در گفتگو را خبرنگار ایلنا با بیان اینکه شکل گیری مجلسی کارآمد و میانه‌رو نیازمند مشارکت حداکثری است، یادآور شد: لازم است برای شکل‌گیری چنین مجلسی و همچنین حفظ و نگهداری نشاط سیاسی و مشارکت مردمی، مولفه‌های اساسی مشارکت فعالانه مردم فراهم شود و علی‌القاعده این کار با رد صلاحیت‌های گسترده فراهم نخواهد شد. با این حجم بی‌سابقه از کاندیداهای ردصلاحیت شده، متاسفانه باید گفت که علیرغم تاکید هوشیارانه مقام معظم رهبری مبنی بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، متاسفانه تناقضی آشکار شکل گرفته است که امید می‌رود در فرصت باقیمانده شورای نگهبان و مسئولان برگزاری انتخابات به آن پاسخ داده شود.

این عضو حزب اتحاد ملت ایران تاکید کرد که اصلاح‌طلبان در مقابل منافع ملی کشور گردنشان از مو باریک‌تر است و بردبارانه و امیدوارنه از همه ظرفیت‌های حقیقی و حقوقی برای تامین الزامات مشارکت حداکثری مردم و تشکیل مجلسی مناسب شأن جمهوری اسلامی بهره خواهند گرفت و امیدوارانه به راه خود ادامه خواهند داد.

هدف اصلاح‌طلبان تشکیل مجلسی عاری از رفتارهای افراطی است
عضو شورای مرکزی جمعیت زنان نواندیش مسلمان با تاکید مجدد بر اینکه رویکرد اصلاح طلبان در انتخابات آتی مجلس دهم از ابتدا مشارکت حداکثری بوده و در ادامه هم در همین راستا تلاش حداکثری خواهند داشت، ابراز داشت: هدف اصلاح‌طلبان تشکیل مجلسی عاری از رفتارهای افراطی است و در این راستا، اصلاح‌طلبان از تمامی ظرفیت‌ها و توان خویش برای مجلسی کارآمد و موثر استفاده خواهند کرد تا مجلسی براساس نظر امام که در راس امور باشد و عصاره فضائل ملت باشد، شکل بگیرد.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. خواهر عزیزم ثبت نام بیش ازحد بعضی کاندیداها که خود نیز خودش را نمیشناسد واصولا خودش هم علت ثبت نامش رانمیداندباعث این همه رد صلاحیتها شد بجز تعداد اندکی ازرد صلاحیت شده ها مابقی رانمیتوان معترض شد؟ آنهم ازنظرقانونی قابل پیگیریست همه باید تابع قانون باشیم

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط