سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۴:۲۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۷ دی ۱۳۹۴در ۲:۱۷ ب.ظ تعداد بازدید: 1,103 بازدید کد خبر:50860 چاپ خبر

اخبار رد صلاحیت ها خوشحال کننده نیست/ مواردی که صلاحیت شان باید تایید شود، بسیار است

0

نشست مطبوعاتی رئیس‌جمهور به مناسبت اجرای برجام با حضور خبرنگاران رسانه‌های داخلی و خارجی در محل سالن اجلاس سران آغاز شد. به گزارش «انتخاب»، نشست مطبوعاتی حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس‌جمهور به مناسبت اجرای برجام با حضور خبرنگاران رسانه‌های داخلی و خارجی در محل سالن اجلاس سران آغاز شد. مهمترین محورهای سخنان رئیس‌جمهور به شرح […]

حسن+روحانینشست مطبوعاتی رئیس‌جمهور به مناسبت اجرای برجام با حضور خبرنگاران رسانه‌های داخلی و خارجی در محل سالن اجلاس سران آغاز شد.

به گزارش «انتخاب»، نشست مطبوعاتی حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس‌جمهور به مناسبت اجرای برجام با حضور خبرنگاران رسانه‌های داخلی و خارجی در محل سالن اجلاس سران آغاز شد.

مهمترین محورهای سخنان رئیس‌جمهور به شرح ذیل است:

از امروز دیگر برنامه هسته‌ای ایران با بهانه‌های واهی به عنوان تهدید صلح و امنیت برای منطقه و جهان نیست، بلکه وسیله‌ای برای فناوری نوین برای پیشرفت کشور خواهد بود.

از امروز تجار و کارآفرینان ما می‌توانند از مسیر معمولی فعالیت‌های خود را آغاز کنند.

امروز روز پیروزی ملت ایران در زمینه سیاسی است. امروز مشخص شد که تعامل سازنده راست است.

از امروز روشن شد که کشور ما دارای قدرت دیپلماسی است.

اگر هدایت‌ها و حمایت‌های رهبری نبود و اگر چتر ولایت فقیه نبود و اگر چارچوب‌هایی که رهبر انقلاب برای این مذاکرات تعیین فرمودند و تذکراتی که دادند، نبود و اگر حمایت ایشان از مذاکره و مذاکره‌کنندگان نبود، امروز در این نقطه موفقیت نبودیم.

امروز آغاز جدید و فصل جدید تعامل ما با منطقه و جهان است.

خوشحالم که امروز دولت برنامه ششم توسعه و بودجه ۹۵ را تحویل مجلس داد.

رئیس‌جمهور در ادامه نشست مطبوعاتی خود به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

روحانی با اشاره به اینکه کشور ما دارای ثبات و امنیت است و هیئت‌های ۱۵۰ شرکت از ۵۰ کشور خارجی اخیرا به ایران سفر کرده‌اند، گفت: باید مسیر اجرای برجام را رصد کنیم. در آمریکا هر گروهی که دولت را بر عهده بگیرد باید تعهدات برجام را انجام دهد.

رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: مشکل عربستان از خود آنها نشات گرفته. عربستان در مسئله منا در چارچوب های اخلاقی نمی گمجید. عربستان عذرخواهی نکرد. رفتار عربستان با مردم منطقه خوب و مناسب نیست.

بمباران شدید مردم یمن از سوی عربستان به چه دلیلی است؟ اگر کسی در عربستان بر مبنای عدالت نقدی کند، در برابر این انتقاد اعدام می شود.

اعدام یک عالم دینی چیزی نیست که قابل قبول باشه. عربستان خود مسیر اشتباه را انتخاب کرده که امیدواریم به مسیر اصلی خود بازگردد.

امروز یکی از مقامات عربستان ابراز ناراحتی کرده که برجام اجرایی شده است. ایران اگر لازم باشد جواب قاطعی به برخی از رفتارهای عربستان خواهد داد.

اخبار رد صلاحیت ها خوشحال کننده نیست/ از همه ی اختیاراتم بعنوان رئیس جمهور استفاده خواهم کرد/ ظاهرا مدل برجام را باید در داخل کشور پیاده کنیم/ شورای نگهبان نگذارد دلواپسی بوجود بیاید/ مواردی که صلاحیت شان باید تایید شود، بسیار است.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. دمش گرم ی دونس ب خدا خیلی دوسش دارم ولی حیف چوب لای چرخش میذارن و نمیذارن ک کار کنه

  [پاسخ]

 2. ضمن عرض سلام به رییس جمهور محترم حضرتعالی باید بیشتر از مردم عادی به قانون اساسی پایبند باشید دخالت در وظائف شرعی شورای نگهبان ینعی خروج ازسوگند نامه وقتی اقای رسایی رد صلاحیت میشود این نشان از صلابت وشفافیت نظر شرعی فقه های شورای نگهبان است که نشان از بی طرفی انها به مسائل جناحی است

  [پاسخ]

 3. سلام اقای احمد رضا از باغ ببار نشسته عزیزم نه ترکه ای مانده نه چوبی مانده که کسی بخواهد چوب لای چرخ کلید مش ظریف بگذاره

  [پاسخ]

 4. بی طرفی؟؟!!این همه رد صلاحیت .باز میگویئد بی طرفی .اگر ریس جمهور ازحق وحقوق مردم دفاع نکند پس چه کسی بفرموده مقام معظم رهبری از حق الناس دفاع کند .انتخابات حق الناس است .نه حق یک باند وگروه .

  [پاسخ]

 5. زیاد به خودت سخت نگیر جنابعالی چکاره ملتی…

  [پاسخ]

 6. آقای محمدی گراوند حتما نگران تایید صلاحیت کاندیدهای اصلاح طلب هستند چرا که در صورت حضور ایشان دیگر مجالی برای دوستان اجاره نشین باقی نمی ماند . ببین تو رو خدا چه کسی داره درس قانون رو برای رییس جمهور یک مملکت مشق میکنه ؟؟؟؟؟ خدا به همه مردم صبر بده و به ما مردم کوهدشت بیشتر

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط