سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۳۵:۴۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۲۶ دی ۱۳۹۴در ۸:۱۸ ق.ظ تعداد بازدید: 1,263 بازدید کد خبر:50768 چاپ خبر

اعمال فشار به شورای نگهبان در روند بررسی صلاحیت‌ها مصداق قانون‌شکنی است/ تاکید بر برابری همه کاندیداها مقابل قانون

0

نماینده ی کوهدشت و رومشکان در مجلس:

کشکان: رئیس کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه جوسازی از سوی برخی کاندیداها در خصوص عدم اعمال قانون درباره این افراد امر ناپسندی است، گفت: اعمال فشار به شورای نگهبان در روند بررسی صلاحیت‌ها از سوی برخی جریانات مصداق قانون‌شکنی است.  الهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار پارلمانی […]

ملکشاهی۲

کشکان: رئیس کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه جوسازی از سوی برخی کاندیداها در خصوص عدم اعمال قانون درباره این افراد امر ناپسندی است، گفت: اعمال فشار به شورای نگهبان در روند بررسی صلاحیت‌ها از سوی برخی جریانات مصداق قانون‌شکنی است.

 الهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار پارلمانی فارس، با اشاره به روند بررسی صلاحیت کاندیداها برای مجالس خبرگان و مجلس شورای اسلامی گفت: اگر افراد یا جریانی به شورای نگهبان فشار وارد آورند که وظیفه قانونی خود را در بررسی صلاحیت‌ها نتوانند به درستی انجام دهند مصداق قانون‌شکنی است و تخلف و جرم محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: امام خمینی (ره) فرمودند، تضعیف شورای نگهبان شرعاً حرام است و طبیعتا انجام این کار علاوه بر تخلف شرعاً نیز حرام است و همه باید فضا را به گونه‌ای مهیا کنند تا شورای نگهبان وظایف قانونی خود را به بهترین نحو انجام دهد.

رئیس کمیسیون قضایی مجلس با تاکید بر برابری همه کاندیداها در مقابل قانون اظهار داشت: قانون مربوط به یک گروه، شخص یا جریان خاصی نیست و همه باید از قانون تبعیت کنند. اینکه اشخاص یا گروه خاصی با جوسازی بخواهند تا قانون درمورد آنها اعمال نشود امر ناپسندی است.

ملکشاهی در پایان خاطرنشان کرد: اصلی‌ترین کاری که نمایندگان مجلس برعهده دارند قانونگذاری و نظارت بر حسن اجرای قانون است؛ این افراد باید خود بیش از سایرین به قانون پایبند باشند و کسی که خود قانون‌شکن است نمی‌تواند بر حسن اجرای قوانین نظارت داشته باشد.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. ببین کی حرف از قانون شکنی میزنه!!

  [پاسخ]

  همشهری در :

  واقعا با توجه به در آمدهای کم دولت کارنامه قابل قبولی داشتند . من اصلاحطلبم بین ایشان و کورانی فر تفاوتی قائل نیستم اعتدالی که شعار داد در عمل هم نشان داد این چهار سال راست و چپ زیر یک سقف کار میکردند بدون هیچ مشکلی. البته ایراداتی هم داشتند .که جریا ن داده بود دست دو سه نفر جناح راست که تسویه حساب شخصی می کردند.همه هم میدونند آنها در بین مردم منفورند و متنفر الان ملکشاهی متوجه شده.

  [پاسخ]

 2. آقای ملکشاهی ،عزیز وجالب فرموده اید .خسته نباشید

  [پاسخ]

 3. درود بر شما قاضی با عدالت

  [پاسخ]

 4. خدا حفظت کنه قاضی با عدالت. هیچوقت جز قانونمداری و عدالت ازت نشنیدم

  [پاسخ]

  واقع بین در :

  قانون شکنی

  [پاسخ]

  م در :

  خدا تورو حفظ کنه امرایی که عدالت و حق رو زیرپا گذاشتی با این کامنتت ببین فردای قیامت چطوری جواب بدی آیا ملکشاهی به قادرخواهد رسید یا اعمالت برادر من هر کسی برای بقدرت رسیدن خیلی حق ناحق میکند قیامت خیلی نزدیک است و روز حساب و جواب سخت است آن روز آن روز نه میگویند چپی هستی نه راستی فقط کارانه اعمالت مورد قبول است

  [پاسخ]

 5. درکوهدشت قانون البته به نفع ایشان است

  [پاسخ]

 6. امرایی اصولگرای ولایت مدار از رومشگان

  وقتی آقای یونس قبادی می گویند تمام نظارت شهرستانها و بخش ها خارج از اراده من بوده و…و شایعه هست که استعفا داده .پس حرف کی درسته ؟

  [پاسخ]

 7. فرهنگی خسته دل

  آقای ایرانی ما که خیلی از این آقادو گانگی شنیدیم نمی دونم شما عدالت ایشان چگونه احراز کردی . یک سال به خاطر حضور یک فرد که حاصل یک معامله سیاسی بود هیچ خدمتی را به آموزش و پرورش این شهر نکرد بعد شما می گید عدالت دارد نمی دونم در محضر دادگاه الهی چگونه باید جواب دهند

  [پاسخ]

 8. خیالتون راحته جناح راسل ، دس بننه ژیر سر ارا وژتون

  [پاسخ]

 9. واقعا آدم دلش برای این مردم میسوزه …

  [پاسخ]

 10. این از عجایب روزگار ماست!!!

  [پاسخ]

 11. خدایا کشور ما را از قحطی و خشک سالی و “دروغ” محفوظ بدار. آمین

  [پاسخ]

 12. سیناجزیره خارک

  دوره ۴ساله شماهم تمام شدولی خداوکیلی خودتان چه قضاوتی درباره این ۴سال دارید اگر من جای شما بودم دیگه کاندید نمی شدم…

  [پاسخ]

 13. درود بر حاجی سربلند

  [پاسخ]

 14. درود بر اقای ملکشاهی قهرمان

  [پاسخ]

 15. عاشق این همه عدالتخواهی توام ولی >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

  [پاسخ]

 16. تفرقه بیندازه وحکومت کن.

  [پاسخ]

 17. .اصولگرای کوهنانی

  مطالب درج کن.لطفا.چرامیترسی.بزارمخاطب نظرات شوراحت بده یاسایت توببند

  [پاسخ]

 18. درود برمردعمل وولایتمدارملکشاهی عزیز

  [پاسخ]

 19. سلام و درود خداوند بر تو دکتر ، بنازم به قانون گراییت ، مرحبا

  [پاسخ]

 20. گفتم الف وگفت دگر هیچ مگوی /در خانه اگر کسی هست یک حرف بس است

  [پاسخ]

 21. امرایی اصولگرای ولایت مدار از رومشگان

  وقتی اطمینان داشته باشی که مردم از عملکرد و مردمداریت راضی هستن و بهت علاقه دارن باید سعی کنی عوامل نظارت و اجرایی عادلانه تقسیم بشن .آنوقته که مردم از ته دل دوستت دارن .ووقتی هم برنده بشی حرفی برای گفتن داری .

  [پاسخ]

 22. درود بر مرد ملی وقدرتمند بیاید این مرد قدرتمند را حفظ کنیم که در مجلس همیشه سربلند باشیم

  [پاسخ]

 23. چرااینهمه میگوئید قاضی عادل ایشان درتخصیص بودجه عمرانی وخدماتی بین کوهدشت با سایر بخش ها ورومشکان نشان داده چه عدالتی به کاربرد

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط