سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۶:۲۶:۱۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۳ دی ۱۳۹۴در ۷:۱۱ ب.ظ تعداد بازدید: 717 بازدید کد خبر:50682 چاپ خبر

نمی‌شود سلیقه من نباشد ولی بگویند بیا رأی بده

0

یک نماینده مجلس با اشاره به سخنان رهبری در جمع مردم قم و اظهارات ایشان مبنی‌بر این‌که “حتی کسانی که نظام و رهبری را قبول ندارند پای صندوق‌ها بیایند”، گفت:‌ کسانی که معتقد به ولایتند برخورد با جامعه را بر اساس این نگاه شکل دهند. مسعود پزشکیان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایسنا اظهار کرد: […]

photo_2016-06-13_10-49-08یک نماینده مجلس با اشاره به سخنان رهبری در جمع مردم قم و اظهارات ایشان مبنی‌بر این‌که “حتی کسانی که نظام و رهبری را قبول ندارند پای صندوق‌ها بیایند”، گفت:‌ کسانی که معتقد به ولایتند برخورد با جامعه را بر اساس این نگاه شکل دهند.

مسعود پزشکیان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایسنا اظهار کرد: وقتی ایشان گفتند همه سلایق می‌توانند بیایند، یعنی همه می‌توانند بیایند، ولی اگر در رفتار مجریان ما عکس این اتفاق بیفتد یعنی کسی را که فکر می‌کنیم کمی در ولایتش شک است نگذاریم کاندیدا شود آن وقت انتظار داریم طرفداران آن فرد رأی بدهند؟

او ادامه داد: وقتی نگاه به سلیقه و نماینده من وجود ندارد به چه کسی رأی بدهم؟ سلیقه من باید در صحنه باشد تا من بتوانم در صحنه حاضر شوم. نمی‌شود سلیقه من نباشد ولی بگویند بیا به سلیقه خودت رأی بده. این نقض غرض می‌شود؛ یعنی بین چیزی که مقام معظم رهبری خواسته‌اند و چیزی که ما عمل می‌کنیم تناقض وجود دارد.

این نماینده مجلس با اشاره به محدودیت‌هایی که ممکن است برای برخی جریان‌ها و گروه‌ها در جامعه به وجود آید، گفت: در مقابل برخی نگاه‌ها، چنین نگاهی، نگاه بسیار بازی است. کسانی که معتقد به ولایت هستند باید این مسأله را بیشتر مورد توجه قرار دهند و برخورد با جامعه را بر اساس این نگاه شکل بدهند. یعنی اینطور نباشد که اگر کسی ما را قبول نداشته باشد، حق زندگی نداشته باشد یا استخدام نشود و نتواند درس بخواند یا نتواند جایی برود. اگر چنین نگاهی در جامعه به وجود آید می‌توانیم یک زندگی مسالمت‌آمیز با سلایق مختلف در داخل کشور داشته باشیم.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. افرین بر این شیر مردان شجاع

  [پاسخ]

 2. اصولگرای راستی راستی

  هرچند رندانه فرمایشات مقام معظم رهبری را به چالش کشیده ای ولی انصافا پاراگراف آخررا -که حرف دل ماست ومی تواندخطاب به متصدیان گزینشهای ادارات وفرمانداران درموردچینش هیاتهای اجرایی باشد -خوب اومدی : …….یعنی اینطور نباشد که اگر کسی ما را قبول نداشته باشد، حق زندگی نداشته باشد یا استخدام نشود و نتواند درس بخواند یا نتواند جایی برود. اگر چنین نگاهی در جامعه به وجود آید می‌توانیم یک زندگی مسالمت‌آمیز با سلایق مختلف در داخل کشور داشته باشیم.

  [پاسخ]

  داویرش در :

  ولی تو خوب نیومدی مگه میشه قید راستی را به شما داد

  [پاسخ]

  اصولگرای راستی راستی در :

  خداوندهدایت کندفتنه گران وحامیانشان را.

  [پاسخ]

  اصلاح طلب چپی چپی در :

  دکترمسعود جالب گفتند وفرمایشات رهبری را به چالش نکشیدند اتفاقافرمایشات گهربار ایشان راتاییدنمودند

  [پاسخ]

  اصولگرای راستی راستی در :

  دوست نادیده وشایدهم دیده !جناب اصلاح طلب چپی چپی ! خوب وردآورده ای ولیکن … ظاهرا نام مستعارحودرابه قرینه نام مستعاربنده انتخاب کرده ای” گویا سوءتفاهمی پیش آمده چون منظور من ازراستی راستی جناح راست نبودبلکه منظوراین بودکه من اصولگرای حقیقی هستم ضمنا اطلاق چپ و راست به حناحهای سیاسی موجودیک زمانی معنی داشت امااکنون یک اسم بی مسما است اگر به پیشینه تاریخی این اصطلاحات استنادنماییم بایدامروز اصلاح طلبان را جناح راست بنامیم واصولگرایان را جناح چپ!!به هرحال من یک اصولگرا هستم آنهم یک اصولگرای حقیقی وواقعی وبه زبان فارسی راستی راستی وبه زبان لکی راسکونی!!

  [پاسخ]

 3. دمت گرم داش مسعود با این جواب مستدل و منطقیت به فرمایشات مقام عظمای ولایت و نایب بر حق امام زمان حضرت آیت الله امام خامنه ای(مد ظله العالی)

  [پاسخ]

 4. جناب اصولگرای راستی راستی میتونستی اینو علاوه برفرمانداران به مسئولین هیات نظارت هم بگی که فقط یک سلیقه رو برنگزینند البته بحث این دوره کوهدشت سوای ازاین حرفهاست چون هردوهیات به سودیک بزرگوارندولی منظورمن درکل کشوره وقتی نظارت یکطرفه می چینه اجرایی هم بایداگه دستش بودتلافی کنه تاازرقیب عقب نمونه

  [پاسخ]

  اصولگرای راستی راستی در :

  جناب شهرونئ۲”فرمایش شما راتاحدی قبول دارم اما چون روی سخن آقای پزشکیان با هیات های نظارت وشورای نگهبان بودبنده سخن یک طرفه ایشان را دوطرفه! یعنی تکمیل بنمودمی!

  [پاسخ]

 5. باید تسلیم حق بود.درود بر نماینده شجاع وتوانا ومردمی آقای پزشکیان ومطهریها.

  [پاسخ]

 6. روستایی ساده دل

  پزشکیان رازیادنمی شناسم اما درموردمطهری وبرخی دیگر- گیرم پدرتوبودفاضل– ازفضل پدرتو راچه حاصل؟

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط