سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۸:۵۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۳ دی ۱۳۹۴در ۲:۰۸ ب.ظ تعداد بازدید: 989 بازدید کد خبر:50678 چاپ خبر

ملک سلمان «زبان بست»/ گزارشی از وخامت حال پادشاه عربستان

0

یک پایگاه عرب‌زبان از وخامت وضعیت جسمانی پادشاه عربستان خبر داده و اعلام کرد: «سلمان بن عبدالعزیز» در حال حاضر قدرت تکلم خود را از دست داده است. به گزارش «انتخاب»؛ «سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان از وضعیت وخیم جسمانی رنج می برد. بر اساس این گزارش، ملک سلمان در حال حاضر قدرت تکلم خود […]

۱۴۲۰۵۳۹۹۷۶۸۹۸_۰۴۲۵۴۳۹۵۶۳۱۱یک پایگاه عرب‌زبان از وخامت وضعیت جسمانی پادشاه عربستان خبر داده و اعلام کرد: «سلمان بن عبدالعزیز» در حال حاضر قدرت تکلم خود را از دست داده است.

به گزارش «انتخاب»؛ «سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان از وضعیت وخیم جسمانی رنج می برد.

بر اساس این گزارش، ملک سلمان در حال حاضر قدرت تکلم خود را از دست داده است و به نوعی حتی قادر به فهم آنچه که پیرامونش می گذرد، نیست.

در همین ارتباط، یک منبع آگاه به «المنار» فلسطین گفته است: در روز جمعه گذشته صدای تیراندازی از کاخ محل سکونت فرزندان سلمان بن عبدالعزیز در ریاض شنیده شد و پس از آن نیز چند آمبولانس خود را به مکان وقوع حادثه رساندند.

این منبع ادامه داد: تشدید بیماری ملک سلمان نمی تواند بی ارتباط با حادثه رخ داده در کاخ محل سکونت فرزندانش باشد و پیش بینی می شود که درگیری های غیر علنی میان آنها بر سَر قدرت بیش از پیش تشدید شود.

این منبع که نخواست نامش فاش شود، افزود: به دلیل وخامت وضعیت جسمانی ملک سلمان، پزشکان به فرزندان وی توصیه کرده اند تا از دیدار افراد و گروه های مختلف با وی ممانعت کنند.

گفتنی است، تاکنون هیچ منبع رسمی این خبر را تأیید و یا رد نکرده است.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. انشالله بزودی شاهد سرنگونی حکومت مورثی آل سعود وهابی خواهیم بود

  [پاسخ]

 2. اللهم العن آل سعود.

  [پاسخ]

 3. ملک سلمان الان وقبلا هم پادشاه نبوده عروسک خیمه شب بازیست محمدبن سلمان وزیردفاع پادشاه عربستان است

  [پاسخ]

 4. میراث ملک سلمان تقویت داعش وتروریست ها قتل عام حجاج ویمنی ها وسرکوب شیعیان واخیرا به شهادت رساندن ایت الله نمروتفرقه افکنی میان مسلمین وخوش خدمتی به امریکا وصهیونیسم بوده است.

  [پاسخ]

 5. نمرده خداوند اورا نیامرزد

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط